logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU 2012/2013

I Kolejka 14-16/09/2012

Remedium Pyskowice 2:2 GKS Futsal Tychy
AZS UG Gdańsk 2:3 Rekord Bielsko Biała
Gwiazda Ruda Śląska 1:4 Wisła Krakbet Kraków
AZS UŚ Katowice 1:4 Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów 4:2 Pogoń '04 Szczecin
Gatta Active Zduńska Wola 4:4 Marwit Toruń

II Kolejka 21-23/09/2012

GKS Futsal Tychy 3:12 Rekord Bielsko Biała
Wisła Krakbet Kraków 3:1 Remedium Pyskowice
Red Devils Chojnice 7:1 AZS UG Gdańsk
Pogoń '04 Szczecin 5:1 Gwiazda Ruda Śląska
Marwit Toruń 2:3 AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola 7:5 Clearex Chorzów

III Kolejka 05-07/10/2012 

Wisła Krakbet Kraków 3:4 GKS Futsal Tychy
Rekord Bielsko Biała 2:3 Red Devils Chojnice
Remedium Pyskowice 1:2 Pogoń '04 Szczecin
AZS UG Gdańsk 2:7 Marwit Toruń
Gwiazda Ruda Śląska 4:4 Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice 3:6 Clearex Chorzów

IV Kolejka 12-14/10/2012

GKS Futsal Tychy 1:2 Red Devils Chojnice
Pogoń '04 Szczecin 3:1 Wisła Krakbet Kraków
Marwit Toruń 1:1 Rekord Bielsko Biała
Gatta Active Zduńska Wola 4:2 Remedium Pyskowice
Clearex Chorzów 7:4 AZS UG Gdańsk
Gwiazda Ruda Śląska 1:2 AZS UŚ Katowice

V Kolejka 19-20/10/2012

Pogoń '04 Szczecin 3:3 GKS Futsal Tychy
Red Devils Chojnice 3:2 Marwit Toruń
Wisła Krakbet Kraków 2:3 Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko Biała 4:1 Clearex Chorzów
Remedium Pyskowice 4:2 AZS UŚ Katowice
AZS UG Gdańsk 6:6 Gwiazda Ruda Śląska

VI Kolejka 02-04/11/2012

GKS Futsal Tychy 1:2 Marwit Toruń
Gatta Active Zduńska Wola 0:0 Pogoń '04 Szczecin
Clearex Chorzów 10:0 Red Devils Chojnice
AZS UŚ Katowice 0:4 Wisła Krakbet Kraków
Gwiazda Ruda Śląska 4:3 Rekord Bielsko Biała
Remedium Pyskowice 4:2 AZS UG Gdańsk

VII Kolejka 09-11/11/2012

Gatta Active Zduńska Wola 5:2 GKS Futsal Tychy
Marwit Toruń 3:2 Clearex Chorzów
Pogoń '04 Szczecin 9:2 AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice 9:1 Gwiazda Ruda Śląska
Wisła Krakbet Kraków 4:1 AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko Biała 2:7 Remedium Pyskowice

VIII Kolejka 16-18/11/2012

GKS Futsal Tychy 3:4 Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice 4:4 Gatta Active Zduńska Wola
Gwiazda Ruda Śląska 1:5 Marwit Toruń
AZS UG Gdańsk 2:7 Pogoń '04 Szczecin
Remedium Pyskowice 3:1 Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko Biała 2:2 Wisła Krakbet Kraków

IX Kolejka 23-25/11/2012

AZS UŚ Katowice 3:5 GKS Futsal Tychy
Clearex Chorzów 9:1 Gwiazda Ruda Śląska
Gatta Active Zduńska Wola 6:0 AZS UG Gdańsk
Marwit Toruń 1:0 Remedium Pyskowice
Pogoń '04 Szczecin 3:2 Rekord Bielsko Biała
Red Devils Chojnice 3:1 Wisła Krakbet Kraków

X Kolejka 30/11-02/12/2012

GKS Futsal Tychy 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
AZS UG Gdańsk 5:3 AZS UŚ Katowice
Remedium Pyskowice 1:3 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko Biała 5:2 Gatta Active Zduńska Wola
Wisła Krakbet Kraków 2:3 Marwit Toruń
Red Devils Chojnice 0:1 Pogoń '04 Szczecin

XI Kolejka 15-16/12/2012

AZS UG Gdańsk 3:4 GKS Futsal Tychy
Gwiazda Ruda Śląska 2:5 Remedium Pyskowice
AZS UŚ Katowice 0:0 Rekord Bielsko Biała
Clearex Chorzów 2:3 Wisła Krakbet Kraków
Gatta Active Zduńska Wola 1:3 Red Devils Chojnice
Marwit Toruń 3:3 Pogoń '04 Szczecin

XII Kolejka 15-16/12/2012

GKS Futsal Tychy 2:7 Remedium Pyskowice
Rekord Bielsko Biała 7:2 AZS UG Gdańsk
Wisła Krakbet Kraków 2:6 Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils Chojnice 5:2 AZS UŚ Katowice
Pogoń '04 Szczecin 3:0 Clearex Chorzów
Marwit Toruń 2:6 Gatta Active Zduńska Wola

XIII Kolejka 04-05/01/2013

Rekord Bielsko Biała 5:3 GKS Futsal Tychy
Remedium Pyskowice 2:6 Wisła Krakbet Kraków
AZS UG Gdańsk 1:7 Red Devils Chojnice
Gwiazda Ruda Śląska 1:3 Pogoń '04 Szczecin
AZS UŚ Katowice 2:7 Marwit Toruń
Clearex Chorzów 3:3 Gatta Active Zduńska Wola

XIV Kolejka 12-13/01/2013

GKS Futsal Tychy 3:3 Wisła Krakbet Kraków
Red Devils Chojnice 1:2 Rekord Bielsko Biała
Pogoń '04 Szczecin 3:2 Remedium Pyskowice
Marwit Toruń 2:1 AZS UG Gdańsk
Gatta Active Zduńska Wola 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów 4:2 AZS UŚ Katowice

XV Kolejka 18-20/01/2013

Red Devils Chojnice 5:4 GKS Futsal Tychy
Wisła Krakbet Kraków 4:1 Pogoń '04 Szczecin
Rekord Bielsko Biała 3:1 Marwit Toruń
Remedium Pyskowice 4:4 Gatta Active Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk 4:3 Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice 4:4 Gwiazda Ruda Śląska

XVI Kolejka 01-03/02/2013

GKS Futsal Tychy 2:6 Pogoń '04 Szczecin
Marwit Toruń 3:2 Red Devils Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola 2:2 Wisła Krakbet Kraków
Clearex Chorzów 5:1 Rekord Bielsko Biała
AZS UŚ Katowice 0:5 vo Remedium Pyskowice
Gwiazda Ruda Śląska 3:5 AZS UG Gdańsk

XVII Kolejka 16-17/02/2013

Marwit Toruń 4:1 GKS Futsal Tychy
Pogoń '04 Szczecin 6:6 Gatta Active Zduńska Wola
Red Devils Chojnice 2:3 Clearex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków 5:0 AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko Biała 6:4 Gwiazda Ruda Śląska
AZS UG Gdańsk 0:2 Remedium Pyskowice

XVIII Kolejka 22-24/02/2013

GKS Futsal Tychy 4:8 Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów 7:1 Marwit Toruń
AZS UŚ Katowice 1:5 Pogoń '04 Szczecin
Gwiazda Ruda Śląska 6:2 Red Devils Chojnice
AZS UG Gdańsk 3:8 Wisła Krakbet Kraków
Remedium Pyskowice 2:4 Rekord Bielsko Biała

XIX Kolejka 01-03/03/2013

Clearex Chorzów 8:3 GKS Futsal Tychy
Gatta Active Zduńska Wola 4:3 AZS UŚ Katowice
Marwit Toruń 5:3 Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń '04 Szczecin 7:1 AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice 5:3 Remedium Pyskowice
Wisła Krakbet Kraków 5:1 Rekord Bielsko Biała

XX Kolejka 08-10/03/2013

GKS Futsal Tychy 2:6 AZS UŚ Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 7:2 Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk 2:4 Gatta Active Zduńska Wola
Remedium Pyskowice 1:5 Marwit Toruń
Rekord Bielsko Biała 1:4 Pogoń '04 Szczecin
Wisła Krakbet Kraków 4:2 Red Devils Chojnice

XXI Kolejka 16/03/2013

Gwiazda Ruda Śląska 2:2 GKS Futsal Tychy
AZS UŚ Katowice 1:1 AZS UG Gdańsk
Clearex Chorzów 1:5 Remedium Pyskowice
Gatta Active Zduńska Wola 6:4 Rekord Bielsko Biała
Marwit Toruń 4:4 Wisła Krakbet Kraków
Pogoń '04 Szczecin 2:0 Red Devils Chojnice

XXII Kolejka 22/03/2013

GKS Futsal Tychy 6:8 AZS UG Gdańsk
Remedium Pyskowice 6:1 Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko Biała 8:7 AZS UŚ Katowice
Wisła Krakbet Kraków 7:2 Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice 2:3 Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń '04 Szczecin 5:3 Marwit Toruń

 Klasyfikacja po sezonie zasadniczym

    RAZEM Bezpośrednie mecze
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B-
1. Pogoń '04 Szczecin 22 52 16 4 2 83 40              
2. Gatta Zduńska Wola 22 44 12 8 2 88 64              
3. Marwit Toruń 22 40 12 4 6 70 57 2 4 1 1 0 7 6
4. Wisła Krakbet Kraków 22 40 12 4 6 79 49 2 1 0 1 1 6 7
5. Clearex Chorzów 22 37 12 1 9 91 69              
6. Red Devils Chojnice 22 36 12 0 10 68 57 2 3 1 0 0 4 4
7. Rekord Bielsko Biała 22 36 11 3 8 78 68 2 3 1 0 0 4 4
8. Remedium Pyskowice 22 32 10 2 10 69 55              
9. GKS Futsal Tychy 22 16 4 4 14 62 102 2 4 1 1 0 4 3
10. Gwiazda Ruda Śląska 22 16 4 4 14 61 93 2 1 0 1 1 3 4
11. AZS UG Gdańsk 22 14 4 2 16 56 108              
12. AZS UŚ Katowice 22 13 3 4 15 51 94              

 Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofał się zespół Akademii FC Pniewy. W jego miejsce awansował z I ligi trzeci zespół Remedium Pyskowice.

 

Play Off - ćwierćfinał  Remedium Pyskowice - Pogoń '04 Szczecin 0-2
Remedium Pyskowice 2:3 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin 5:0 Remedium Pyskowice
Awans do półfinału: Pogoń '04 Szczecin
     
Play Off - ćwierćfinał  Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 1-2
Rekord Bielsko Biała 0:6 Gatta Active Zduńska Wola
Gatta Active Zduńska Wola 3:4 Rekord Bielsko Biała
Gatta Active Zduńska Wola 2:0 Rekord Bielsko Biała
Awans do półfinału: Gatta Active Zduńska Wola
     
Play Off - ćwierćfinał  Red Devils FC Chojnice - Marwit Toruń 3-1
Red Devils Chojnice 2:0 Marwit Toruń
Marwit Toruń 0:2 Red Devils Chojnice
Marwit Toruń 4:1 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice 4:1 Marwit Toruń
Awans do półfinału: Red Devils Chojnice
     
Play Off - ćwierćfinał  Clearex Chorzów - Wisła Krakbet Kraków 1-2
Clearex Chorzów 4:8 Wisła Krakbet Kraków
Wisła Krakbet Kraków 2:5 Clearex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków 3:2
dogr.
Clearex Chorzów
Awans do półfinału: Wisła Krakbet Kraków

 

Play Off - półfinał Pogoń '04 Szczecin - Wisła Krakbet Kraków 0-3
Pogoń '04 Szczecin

5:8
dogr.

Wisła Krakbet Kraków
Pogoń '04 Szczecin 1:5 Wisła Krakbet Kraków
Wisła Krakbet Kraków 1:1
karne
3:2
Pogoń '04 Szczecin
Awans do finału: Wisła Krakbet Kraków
 
Play Off - półfinał Gatta Active Zduńska Wola - Red Devils FC Chojnice 1-3
Gatta Active Zduńska Wola 6:0 Red Devils Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola 3:4 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice 4:3
dogr.
Gatta Active Zduńska Wola
Red Devils Chojnice 4:2 Gatta Active Zduńska Wola
Awans do finału: Red Devils FC Chojnice

 

Play Off - III miejsce Gatta Active Zduńska Wola - Pogoń '04 Szczecin
Gatta Active Zduńska Wola  2:2 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin  0:2 Gatta Active Zduńska Wola

 

Play Off - FINAŁ Wisła Krakbet Kraków - Red Devils FC Chojnice
Wisła Krakbet Kraków 3:3
karne
5:4
Red Devils Chojnice
Wisła Krakbet Kraków 2:1 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice 1:1
karne
2:3
Wisła Krakbet Kraków

 

Play Out mecze rundy zasadniczej
Gwiazda Ruda Śląska 1:2 AZS UŚ Katowice
AZS UG Gdańsk 6:6 Gwiazda Ruda Śląska
AZS UŚ Katowice 3:5 GKS Futsal Tychy
GKS Futsal Tychy 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
AZS UG Gdańsk 5:3 AZS UŚ Katowice
AZS UG Gdańsk 3:4 GKS Futsal Tychy
AZS UŚ Katowice 4:4 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 3:5 AZS UG Gdańsk
GKS Futsal Tychy 2:6 AZS UŚ Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 2:2 GKS Futsal Tychy
AZS UŚ Katowice 1:1 AZS UG Gdańsk
GKS Futsal Tychy 6:8 AZS UG Gdańsk
Play Out I kolejka
AZS UŚ Katowice 0:5 AZS UG Gdańsk
GKS Futsal Tychy 3:6 Gwiazda Ruda Śląska
Play Out II kolejka
AZS UG Gdańsk 3:4 GKS Futsal Tychy
Gwiazda Ruda Śląska 4:4 AZS UŚ Katowice
Play Out III kolejka
AZS UG Gdańsk 3:2 Gwiazda Ruda Śląska
AZS UŚ Katowice 6:1 GKS Futsal Tychy
Play Out IV kolejka
AZS UG Gdańsk 1:2 AZS UŚ Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 8:2 GKS Futsal Tychy
Play Out V kolejka
GKS Futsal Tychy  7:5 AZS UG Gdańsk
AZS UŚ Katowice 2:0 Gwiazda Ruda Śląska
Play Out VI kolejka
Gwiazda Ruda Śląska  5:4 AZS UG Gdańsk
GKS Futsal Tychy 3:2 AZS UŚ Katowice

 

           
Miejsce Klub M. Pkt. Z. R. P. B+ B-
9. GKS Futsal Tychy (9)* 12 19 6 1 5 41 53
10. AZS UŚ Katowice (12)* 12 18 5 3 4 35 32
11. AZS UG Gdańsk (11)* 12 17 5 2 5 49 43
12. Gwiazda Ruda Śląska (10)* 12 13 3 4 5 42 39

* - miejsce po sezonie zasadniczym

 

Klasyfikacja końcowa

1 Wisła Krakbet Kraków
2 Red Devils FC Chojnice
3 FT Gatta Active Zduńska Wola
4 Pogoń '04 Szczecin
5 Marwit Toruń
6 Clearex Chorzów
7 Rekord Bielsko-Biała
8 Remedium Pyskowice
9 GKS Futsal Tychy
10 AZS UŚ Katowice
11 AZS UG Gdańsk
12 Gwiazda Ruda Śląska

 

 

Klasyfikacja strzelców

Zawodnik Klub Bramki
Michał Marciniak FT Gatta Active Zduńska Wola 30
Marcin Mikołajewicz Pogoń '04 Szczecin 29
Paweł Machura Rekord Bielsko-Biała 20
Denys Diemishev Marwit Toruń 20
Sergiej Zadorożnyj Wisła Krakbet Kraków 19
Adam Jonczyk Gwiazda Ruda Śląska 19
Łukasz Sobański Red Devils FC Chojnice 19
Mirosław Miozga Clearex Chorzów 18
Michał Kubik Pogoń '04 Szczecin 18
Mariusz Milewski FT Gatta Active Zduńska Wola 18
Frane Despotović Wisła Krakbet Kraków 18
Bartosz Siadul Gwiazda Ruda Śląska 18
Rafał Franz Wisła Krakbet Kraków 16
Patryk Szachnitowski GKS Tychy 15
Krzysztof Kusia Wisła Krakbet Kraków 15
Wojciech Pawicki AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 15
Łukasz Knioch AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 14
Łukasz Tubacki Pogoń '04 Szczecin 14
Daniel Wojtyna Clearex Chorzów 14
Łukasz Pieczyński Red Devils FC Chojnice 14
Douglas Dos Santos Nicolau Pogoń '04 Szczecin 13
Piotr Myszor GKS Tychy 13
Roman Vakhula Wisła Krakbet Kraków 13
Daniel Lebiedziński Marwit Toruń 12
Michał Szymczak FT Gatta Active Zduńska Wola 12
Tomasz Dura Rekord Bielsko-Biała 11
Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 11
Piotr Łopuch Clearex Chorzów 11
Damian Ficek Remedium Pyskowice 11
Tomasz Kriezel Red Devils FC Chojnice 11
Robert Satora AZS Uniwersytet Śląski Katowice / Remedium Pyskowice 11
Igor Sobalczyk FT Gatta Active Zduńska Wola 10
Daniel Krawczyk FT Gatta Active Zduńska Wola 10
Radek Polasek Rekord Bielsko-Biała 10
Tomasz Rabczak Clearex Chorzów 10
Tomasz Lutecki Clearex Chorzów 10
Oleksandr Szamotij Marwit Toruń 10
Tomasz Starowicz Remedium Pyskowice 10

.

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers