logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU 2008/2009

Kolejka 1    
Gwiazda Ruda Śląska 1-9 P.A. Nova Gliwice
Red Devils Chojnice 1-2 Hurtap Łęczyca
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-4 Clearex Chorzów
Grembach Zgierz 1-3 Jango Katowice
Kupczyk Kraków 2-2 Akademia FC Pniewy
Pogoń 04 Szczecin 1-2 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 2    
Jango Katowice 4-2 Red Devils Chojnice
Akademia FC Pniewy 6-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
Clearex Chorzów 3-1 Gwiazda Ruda Śląska
Grembach Zgierz 4-1 GKS Jachym Tychy '71
P.A. Nova Gliwice 8-3 Pogoń 04 Szczecin
Hurtap Łęczyca 4-2 Kupczyk Kraków
Kolejka 3    
Kupczyk Kraków 7-5 GKS Jachym Tychy '71
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-5 Jango Katowice
Pogoń 04 Szczecin 3-7 Akademia FC Pniewy
Grembach Zgierz 3-6 Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice 2-2 P.A. Nova Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska 0-5 Hurtap Łęczyca
Kolejka 4    
Jango Katowice 3-2 Gwiazda Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 2-2 Kupczyk Kraków
Hurtap Łęczyca 2-2 Pogoń 04 Szczecin
Akademia FC Pniewy 3-4 Grembach Zgierz
Clearex Chorzów 6-0 Red Devils Chojnice
GKS Jachym Tychy '71 6-4 ZIS Gaszyńscy Kraków
Kolejka 5    
Red Devils Chojnice 1-6 GKS Jachym Tychy '71
Gwiazda Ruda Śląska 1-5 Akademia FC Pniewy
ZIS Gaszyńscy Kraków 1-4 P.A. Nova Gliwice
Grembach Zgierz 4-5 Hurtap Łęczyca
Kupczyk Kraków 5-0 (wo) Clearex Chorzów
mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 3-0, goście zeszli z boiska
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Jango Katowice
Kolejka 6    
GKS Jachym Tychy '71 6-3 Gwiazda Ruda Śląska
Akademia FC Pniewy 5-2 Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów 4-1 Pogoń 04 Szczecin
P.A. Nova Gliwice 7-1 Grembach Zgierz
Jango Katowice 6-2 Kupczyk Kraków
Hurtap Łęczyca 4-0 ZIS Gaszyńscy Kraków
Kolejka 7    
P.A. Nova Gliwice 3-3 GKS Jachym Tychy '71
Pogoń 04 Szczecin 3-2 Gwiazda Ruda Śląska
Hurtap Łęczyca 3-5 Jango Katowice
Kupczyk Kraków 6-5 ZIS Gaszyńscy Kraków
Clearex Chorzów 4-2 Akademia FC Pniewy
Grembach Zgierz 4-5 Red Devils Chojnice
Kolejka 8    
Gwiazda Ruda Śląska 6-4 Grembach Zgierz
Jango Katowice 3-3 P.A. Nova Gliwice
ZIS Gaszyńscy Kraków 7-4 Pogoń 04 Szczecin
Akademia FC Pniewy 4-2 Hurtap Łęczyca
Red Devils Chojnice 2-3 Kupczyk Kraków
GKS Jachym Tychy '71 4-3 Clearex Chorzów
Kolejka 9    
Kupczyk Kraków 6-4 Grembach Zgierz
Clearex Chorzów 0-3 Hurtap Łęczyca
P.A. Nova Gliwice 3-4 Akademia FC Pniewy
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Red Devils Chojnice
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-1 Gwiazda Ruda Śląska
Jango Katowice 5-2 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 10    
Gwiazda Ruda Śląska 5-7 Kupczyk Kraków
Grembach Zgierz 4-4 Pogoń 04 Szczecin
P.A. Nova Gliwice 6-6 Clearex Chorzów
Hurtap Łęczyca 6-4 GKS Jachym Tychy '71
Akademia FC Pniewy 3-3 Jango Katowice
Red Devils Chojnice 1-1 ZIS Gaszyńscy Kraków
Kolejka 11    
Gwiazda Ruda Śląska 3-1 Red Devils Chojnice
Hurtap Łęczyca 0-3 P.A. Nova Gliwice
Kupczyk Kraków 3-3 Pogoń 04 Szczecin
Jango Katowice 3-1 Clearex Chorzów
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-3 Grembach Zgierz
GKS Jachym Tychy '71 1-4 Akademia FC Pniewy
Kolejka 12    
P.A. Nova Gliwice 3-2 Gwiazda Ruda Śląska
Hurtap Łęczyca 3-1 Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów 1-0 ZIS Gaszyńscy Kraków
Jango Katowice 7-5 Grembach Zgierz
Akademia FC Pniewy 3-3 Kupczyk Kraków
GKS Jachym Tychy '71 2-1 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 13    
GKS Jachym Tychy '71 6-5 Grembach Zgierz
Pogoń 04 Szczecin 2-2 P.A. Nova Gliwice
Kupczyk Kraków 2-5 Hurtap Łęczyca
Red Devils Chojnice 1-4 Jango Katowice
ZIS Gaszyńscy Kraków 1-4 Akademia FC Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska 1-1 Clearex Chorzów
Kolejka 14    
Hurtap Łęczyca 4-2 Gwiazda Ruda Śląska
GKS Jachym Tychy '71 4-6 Kupczyk Kraków
Jango Katowice 6-1 ZIS Gaszyńscy Kraków
Akademia FC Pniewy 4-2 Pogoń 04 Szczecin
Clearex Chorzów 6-2 Grembach Zgierz
P.A. Nova Gliwice 4-2 Red Devils Chojnice
Kolejka 15    
Grembach Zgierz 1-6 Akademia FC Pniewy
Red Devils Chojnice 7-3 Clearex Chorzów
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-3 GKS Jachym Tychy '71
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 Jango Katowice
Kupczyk Kraków 4-5 P.A. Nova Gliwice
Pogoń 04 Szczecin 2-7 Hurtap Łęczyca
Kolejka 16    
GKS Jachym Tychy '71 4-3 Red Devils Chojnice
Akademia FC Pniewy 5-1 Gwiazda Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 3-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
Hurtap Łęczyca 3-0 Grembach Zgierz
Clearex Chorzów 5-1 Kupczyk Kraków
Jango Katowice 3-1 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 17    
Red Devils Chojnice 2-3 Akademia FC Pniewy
Pogoń 04 Szczecin 2-1 Clearex Chorzów
Grembach Zgierz 1-4 P.A. Nova Gliwice
Kupczyk Kraków 0-2 Jango Katowice
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-5 Hurtap Łęczyca
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 18    
Gwiazda Ruda Śląska 4-1 Pogoń 04 Szczecin
Jango Katowice 3-4 Hurtap Łęczyca
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-9 Kupczyk Kraków
Akademia FC Pniewy 4-2 Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice 3-6 Grembach Zgierz
GKS Jachym Tychy '71 1-2 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 19    
P.A. Nova Gliwice 3-1 Jango Katowice
Pogoń 04 Szczecin 6-1 ZIS Gaszyńscy Kraków
Hurtap Łęczyca 5-3 Akademia FC Pniewy
Kupczyk Kraków 3-3 Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów 4-2 GKS Jachym Tychy '71
Grembach Zgierz 3-1 Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 20    
Hurtap Łęczyca 2-0 Clearex Chorzów
Akademia FC Pniewy 12-5 P.A. Nova Gliwice
Red Devils Chojnice 5-2 Pogoń 04 Szczecin
Gwiazda Ruda Śląska 2-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
GKS Jachym Tychy '71 3-4 Jango Katowice
Grembach Zgierz 4-1 Kupczyk Kraków
Kolejka 21    
Clearex Chorzów 2-3 P.A. Nova Gliwice
GKS Jachym Tychy '71 3-5 Hurtap Łęczyca
Jango Katowice 1-1 Akademia FC Pniewy
ZIS Gaszyńscy Kraków 6-5 Red Devils Chojnice
Kupczyk Kraków 6-5 Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Grembach Zgierz
Kolejka 22    
P.A. Nova Gliwice 1-0 Hurtap Łęczyca
Pogoń 04 Szczecin 1-2 Kupczyk Kraków
Clearex Chorzów 6-1 Jango Katowice
Grembach Zgierz 2-2 ZIS Gaszyńscy Kraków
Akademia FC Pniewy 3-3 GKS Jachym Tychy '71
Red Devils Chojnice 4-1 Gwiazda Ruda Śląska

 

    RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M Pkt. Z. R. P. B+ B-
1. Hurtap Łęczyca 22 52 17 1 4 79 44 11 25 8 1 2 36 22 11 27 9 0 2 43 22              
2. Jango Katowice 22 47 14 5 3 77 51 11 26 8 2 1 44 24 11 21 6 3 2 33 27 2 2 0 2 0 4 4
3. Akademia FC Pniewy 22 47 14 5 3 93 54 11 24 7 3 1 52 30 11 23 7 2 2 41 24 2 2 0 2 0 4 4
4. P.A. Nova Gliwice 22 46 13 7 2 85 56 11 22 6 4 1 43 27 11 24 7 3 1 42 29              
5. Kupczyk Kraków 22 35 10 5 7 82 78 11 18 5 3 3 44 39 11 17 5 2 4 38 39              
6. Clearex Chorzów 22 32 10 2 10 68 58 11 27 9 0 2 41 16 11 5 1 2 8 27 42              
7. GKS Jachym Tychy '71 22 27 8 3 11 75 83 11 18 6 0 5 40 40 11 9 2 3 6 35 43              
8. ZIS Gaszyńscy Kraków 22 22 6 4 12 61 90 11 16 5 1 5 38 47 11 6 1 3 7 23 43              
9. Pogoń 04 Szczecin 22 18 4 6 12 52 76 11 15 4 3 4 28 30 11 3 0 3 8 24 46 2 4 1 1 0 9 7
10. Grembach Zgierz 22 18 5 3 14 68 93 11 11 3 2 6 31 38 11 7 2 1 8 37 55 2 1 0 1 1 7 9
11. Red Devils Chojnice 22 16 4 4 14 55 77 11 11 3 2 6 29 33 11 5 1 2 8 26 44              
12. Gwiazda Ruda Śląska 22 12 3 3 16 52 87 11 12 3 3 5 31 44 11 0 0 0 11 21 43              

 

 

Najlepsi strzelcy sezonu 2008/2009
1 Franz Rafał P.A. Nova Gliwice 27
2 Lebiedziński Daniel Akademia FC Pniew 25
3 Szłapa Andrzej Clearex Chorzów 23
4 Korczyński Błażej P.A. Nova Gliwice 21
5 Słonina Michał GKS Jachym Tychy 21
6 Krawczyk Daniel Hurtap Łęczyca 19
7 Halison Jango Katowice 17
8 Marciniak Michał Grembach Zgierz 15
9 Harazim Rafał GKS Jachym Tychy 14
10 Milewski Mariusz Hurtap Łęczyca 13
11 Maciąg Michał Grembach Zgierz 13
12 Kaźmierczak Mariusz Red Devils Chojnice 13
13 Filipczak Krzysztof Kupczyk Kraków 12
14 Kusia Krzysztof Kupczyk Kraków 12
15 Musiał Maciej Gaszyńscy Kraków 12
16 Sobalczyk Igor Hurtap Łęczyca 11

.

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers