logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU 2010/2011

Kolejka 1    
Wisła Krakbet Kraków 3-2 Akademia FC Pniewy
Red Devils Chojnice 4-5 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 8-3 GKS Tychy
TPH Polkowice 7-3 Gwiazda Ruda Śląska
AUTO-MARK Boruta Zgierz 2-1 Jango Katowice
Pogoń 04 Szczecin 3-2 Kupczyk Kraków
Kolejka 2    
Akademia FC Pniewy 7-3 Kupczyk Kraków
Gwiazda Ruda Śląska 0-8 AUTO-MARK Boruta Zgierz
GKS Tychy 7-3 TPH Polkowice
Clearex Chorzów 1-2 Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin 4-4 Jango Katowice
Red Devils Chojnice 1-5 Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 3    
Red Devils Chojnice 2-2 Akademia FC Pniewy
Rekord Bielsko-Biała 3-8 Wisła Krakbet Kraków
TPH Polkowice 6-9 Clearex Chorzów
AUTO-MARK Boruta Zgierz 5-0 GKS Tychy
Pogoń 04 Szczecin 2-0 Gwiazda Ruda Śląska
Kupczyk Kraków 3-4 Jango Katowice
Kolejka 4    
Akademia FC Pniewy 6-1 Jango Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 5-4 Kupczyk Kraków
GKS Tychy 6-3 Pogoń 04 Szczecin
Clearex Chorzów 5-3 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Wisła Krakbet Kraków 4-3 TPH Polkowice
Red Devils Chojnice 2-6 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 5    
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Akademia FC Pniewy
TPH Polkowice 3-3 Red Devils Chojnice
AUTO-MARK Boruta Zgierz 4-4 Wisła Krakbet Kraków
Pogoń 04 Szczecin 6-3 Clearex Chorzów
Kupczyk Kraków 7-5 GKS Tychy
Jango Katowice 3-0 Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 6    
Akademia FC Pniewy 8-0 Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy 1-2 Jango Katowice
Clearex Chorzów 5-3 Kupczyk Kraków
Wisła Krakbet Kraków 2-1 Pogoń 04 Szczecin
Red Devils Chojnice 0-3 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Rekord Bielsko-Biała 5-6 TPH Polkowice
Kolejka 7    
TPH Polkowice 1-5 Akademia FC Pniewy
AUTO-MARK Boruta Zgierz 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin 7-5 Red Devils Chojnice
Kupczyk Kraków 5-5 Wisła Krakbet Kraków
Jango Katowice 5-3 Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska 5-2 GKS Tychy
Kolejka 8    
Akademia FC Pniewy 4-1 GKS Tychy
Clearex Chorzów 1-3 Gwiazda Ruda Śląska
Wisła Krakbet Kraków 5-4 Jango Katowice
Red Devils Chojnice 5-5 Kupczyk Kraków
Rekord Bielsko-Biała 8-2 Pogoń 04 Szczecin
TPH Polkowice 3-2 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Kolejka 9    
AUTO-MARK Boruta Zgierz 3-8 Akademia FC Pniewy
Pogoń 04 Szczecin 3-3 TPH Polkowice
Kupczyk Kraków 3-6 Rekord Bielsko-Biała
Jango Katowice 2-4 Red Devils Chojnice
GKS Tychy 2-1 Clearex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków 4-1 Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 10    
Akademia FC Pniewy 3-0 Clearex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków 9-3 GKS Tychy
Red Devils Chojnice 4-2 Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała 4-9 Jango Katowice
TPH Polkowice 7-3 Kupczyk Kraków
AUTO-MARK Boruta Zgierz 8-1 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 11    
Pogoń 04 Szczecin 1-5 Akademia FC Pniewy
Kupczyk Kraków 6-9 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Jango Katowice 2-7 TPH Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 Rekord Bielsko-Biała
GKS Tychy 1-6 Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów 0-5 Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 12    
Akademia FC Pniewy 4-3 Wisła Krakbet Kraków
Clearex Chorzów 1-5 Red Devils Chojnice
GKS Tychy 1-6 Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda Śląska 5-1 TPH Polkowice
Jango Katowice 5-10 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Kupczyk Kraków 6-3 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 13    
Jango Katowice 2-3 Pogoń 04 Szczecin
Wisła Krakbet Kraków 2-2 Red Devils Chojnice
Kupczyk Kraków 3-6 Akademia FC Pniewy
AUTO-MARK Boruta Zgierz 7-2 Gwiazda Ruda Śląska
TPH Polkowice 8-1 GKS Tychy
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Clearex Chorzów
Kolejka 14    
Akademia FC Pniewy 4-5 Red Devils Chojnice
Wisła Krakbet Kraków 4-3 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 4-4 TPH Polkowice
GKS Tychy 3-4 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 Pogoń 04 Szczecin
Jango Katowice 4-6 Kupczyk Kraków
Kolejka 15    
Jango Katowice 0-6 Akademia FC Pniewy
Kupczyk Kraków 5-2 Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń 04 Szczecin 4-3 GKS Tychy
AUTO-MARK Boruta Zgierz 2-4 Clearex Chorzów
TPH Polkowice 1-6 Wisła Krakbet Kraków
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Red Devils Chojnice
Kolejka 16    
Akademia FC Pniewy 3-1 Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice 4-1 TPH Polkowice
Wisła Krakbet Kraków 6-5 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Clearex Chorzów 2-4 Pogoń 04 Szczecin
GKS Tychy 1-7 Kupczyk Kraków
Gwiazda Ruda Śląska 1-2 Jango Katowice
Kolejka 17    
Gwiazda Ruda Śląska 1-4 Akademia FC Pniewy
Jango Katowice 0-2 GKS Tychy
Kupczyk Kraków 4-5 Clearex Chorzów
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Wisła Krakbet Kraków
AUTO-MARK Boruta Zgierz 3-2 Red Devils Chojnice
TPH Polkowice 7-3 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 18    
Akademia FC Pniewy 4-3 TPH Polkowice
Rekord Bielsko-Biała 4-2 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Red Devils Chojnice 7-5 Pogoń 04 Szczecin
Wisła Krakbet Kraków 2-1 Kupczyk Kraków
Clearex Chorzów 6-1 Jango Katowice
GKS Tychy 7-3 Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 19    
GKS Tychy 1-9 Akademia FC Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 Clearex Chorzów
Jango Katowice 1-7 Wisła Krakbet Kraków
Kupczyk Kraków 4-3 Red Devils Chojnice
Pogoń 04 Szczecin 0-5 (wo) Rekord Bielsko-Biała
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
AUTO-MARK Boruta Zgierz 3-4 TPH Polkowice
Kolejka 20    
Gwiazda Ruda Śląska 1-8 Wisła Krakbet Kraków
Akademia FC Pniewy 5-0 (wo) AUTO-MARK Boruta Zgierz
goście nie dojechali
TPH Polkowice 5-0 (wo) Pogoń 04 Szczecin
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Kupczyk Kraków
Red Devils Chojnice 9-4 Jango Katowice
Clearex Chorzów 5-1 GKS Tychy
Kolejka 21    
Clearex Chorzów 2-3 Akademia FC Pniewy
GKS Tychy 2-9 Wisła Krakbet Kraków
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 Red Devils Chojnice
Jango Katowice 0-4 Rekord Bielsko-Biała
Kupczyk Kraków 6-2 TPH Polkowice
Pogoń 04 Szczecin 2-3 AUTO-MARK Boruta Zgierz
Kolejka 22    
Akademia FC Pniewy 2-1 Pogoń 04 Szczecin
AUTO-MARK Boruta Zgierz 5-3 Kupczyk Kraków
TPH Polkowice 10-3 Jango Katowice
Rekord Bielsko-Biała 9-3 Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils Chojnice 2-1 GKS Tychy
Wisła Krakbet Kraków 6-3 Clearex Chorzów

 

    RAZEM DOM WYJAZD
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B-
1. Akademia FC Pniewy 22 58 19 1 2 104 36 11 30 10 0 1 50 18 11 28 9 1 1 54 18
2. Wisła Krakbet Kraków 22 55 17 4 1 108 51 11 31 10 1 0 47 28 11 24 7 3 1 61 23
3. Rekord Bielsko-Biała 22 43 14 1 7 98 66 11 21 7 0 4 55 40 11 22 7 1 3 43 26
4. AUTO-MARK Boruta Zgierz 22 38 12 2 8 94 71 11 20 6 2 3 45 32 11 18 6 0 5 49 39
5. TPH Polkowice 22 33 10 3 9 95 85 11 22 7 1 3 58 38 11 11 3 2 6 37 47
6. Red Devils Chojnice 22 31 9 4 9 79 75 11 17 5 2 4 40 39 11 14 4 2 5 39 36
7. Pogoń 04 Szczecin 22 27 8 3 11 60 84 11 18 5 3 3 33 34 11 9 3 0 8 27 50
8. Clearex Chorzów 22 25 8 1 13 68 80 11 13 4 1 6 32 34 11 12 4 0 7 36 46
9. Kupczyk Kraków 22 23 7 2 13 89 96 11 16 5 1 5 52 50 11 7 2 1 8 37 46
10. Jango Katowice 22 19 6 1 15 59 103 11 6 2 0 9 24 52 11 13 4 1 6 35 51
11. Gwiazda Ruda Śląska 22 18 6 0 16 47 98 11 15 5 0 6 28 41 11 3 1 0 10 19 57
12. GKS Tychy 22 15 5 0 17 54 110 11 12 4 0 7 32 53 11 3 1 0 10 22 57

Kupczyk Kraków i Boruta Zgierz wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym utrzymały się Gwiazda Ruda Śląska i GKS Tychy.
Jango Katowice nie otrzymało licencji na gre w Ekstraklasie Futsalu.

 

 

Najlepsi strzelcy sezonu 2010/2011
1 Krawczyk Daniel AUTO-MARK Boruta Zgierz 26
2 Filipczak Krzysztof KUPCZYK-13 ; WISŁA-9 22
3 Nowakowski Kamil TPH Polkowice 18
4 Kiełpiński Marcin FC JANGO Katowice 17
5 Polasek Radek REKORD Bielsko-Biała 17
6 Szłapa Andrzej WISŁA KRAKBET Kraków 17
7 Franz Rafał AKADEMIA FUTSAL CLUB Pniewy 16
8 Myszor Piotr GKS Tychy 16
9 Słonina Michał WISŁA KRAKBET Kraków 15
10 Urbaniak Tomasz TPH Polkowice 15
11 Hewlik Jacek GWIAZDA Ruda Śląska 14
12 Milewski Mariusz AUTO-MARK Boruta Zgierz 14
13 Słupek Michał KUPCZYK DARKOMP Kraków 14
14 Sobalczyk Igor AUTO-MARK Boruta Zgierz 14
15 Machura Paweł REKORD Bielsko-Biała 14
16 Wojciechowski Sebastian CLEAREX Chorzów 14
17 Chrzonowski Artur RED DEVILS Chojnice 13
18 Hyży Robert AUTO-MARK Boruta Zgierz 13
19 Kusia Krzysztof WISŁA KRAKBET Kraków 13
20 Łeszyk Bartosz AKADEMIA FUTSAL CLUB Pniewy 13
21 Łysoń Wojciech REKORD Bielsko-Biała 13

.

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers