logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU 2011/2012

I Kolejka 16-19/09/2011  
CLEAREX CHORZÓW 6-2 TPH POLKOWICE
FC SIEMIANOWICE ŚL. 4-3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
MARWIT TORUŃ 4-3 GKS TYCHY
REKORD BIELSKO BIAŁA 5-5 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
GATTA ZDUŃSKA WOLA 3-2 AKADEMIA FC PNIEWY
POGOŃ 04 SZCZECIN 1-2 RED DEVILS CHOJNICE
II Kolejka 23-25/09/2011  
CLEAREX CHORZÓW 6-6 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS TYCHY 1-0 TPH POLKOWICE
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 6-1 FC SIEMIANOWICE ŚL.
AKADEMIA FC PNIEWY 1-0 MARWIT TORUŃ
RED DEVILS CHOJNICE 1-2 REKORD BIELSKO BIAŁA
GATTA ZDUŃSKA WOLA 4-3 POGOŃ 04 SZCZECIN
III Kolejka 30/09-02/10/2011  
GKS TYCHY 3-2 CLEAREX CHORZÓW
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1-7 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
TPH POLKOWICE 2-4 AKADEMIA FC PNIEWY
FC SIEMIANOWICE ŚL. 6-0 RED DEVILS CHOJNICE
MARWIT TORUŃ 1-1 POGOŃ 04 SZCZECIN
REKORD BIELSKO BIAŁA 3-3 GATTA ZDUŃSKA WOLA
IV Kolejka 07-09/10/2011  
CLEAREX CHORZÓW 0-3 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
AKADEMIA FC PNIEWY 1-3 GKS TYCHY
RED DEVILS CHOJNICE 1-2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
POGOŃ 04 SZCZECIN 5-0 TPH POLKOWICE
GATTA ZDUŃSKA WOLA 2-2 FC SIEMIANOWICE ŚL.
MARWIT TORUŃ 1-2 REKORD BIELSKO BIAŁA
V Kolejka 22-23/10/2011  
AKADEMIA FC PNIEWY 2-2 CLEAREX CHORZÓW
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 6-5 RED DEVILS CHOJNICE
GKS TYCHY 2-4 POGOŃ 04 SZCZECIN
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2-2 GATTA ZDUŃSKA WOLA
TPH POLKOWICE 0-9 REKORD BIELSKO BIAŁA
FC SIEMIANOWICE ŚL. 1-5 MARWIT TORUŃ
VI Kolejka 28-30/10/2011  
CLEAREX CHORZÓW 4-5 RED DEVILS CHOJNICE
POGOŃ 04 SZCZECIN 1-1 AKADEMIA FC PNIEWY
GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-6 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
REKORD BIELSKO BIAŁA 5-0 GKS TYCHY
MARWIT TORUŃ 6-3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TPH POLKOWICE 3-6 FC SIEMIANOWICE ŚL.
VII Kolejka 04-06/11/2011  
POGOŃ 04 SZCZECIN 4-3 CLEAREX CHORZÓW
RED DEVILS CHOJNICE 3-5 GATTA ZDUŃSKA WOLA
AKADEMIA FC PNIEWY 3-2 REKORD BIELSKO BIAŁA
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 8-1 MARWIT TORUŃ
GKS TYCHY 2-2 FC SIEMIANOWICE ŚL.
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2-1 TPH POLKOWICE
VIII Kolejka 20/11/2011  
CLEAREX CHORZÓW 0-2 GATTA ZDUŃSKA WOLA
REKORD BIELSKO BIAŁA 3-0 POGOŃ 04 SZCZECIN
MARWIT TORUŃ 5-2 RED DEVILS CHOJNICE
FC SIEMIANOWICE ŚL. 3-2 AKADEMIA FC PNIEWY
TPH POLKOWICE 5-6 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 9-3 GKS TYCHY
IX Kolejka 25-27/11/2011  
REKORD BIELSKO BIAŁA 2-1 CLEAREX CHORZÓW
GATTA ZDUŃSKA WOLA 2-2 MARWIT TORUŃ
POGOŃ 04 SZCZECIN 6-2 FC SIEMIANOWICE ŚL.
RED DEVILS CHOJNICE 5-3 TPH POLKOWICE
AKADEMIA FC PNIEWY 5-2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 2-1 GKS TYCHY
X Kolejka 02-04/12/2011  
CLEAREX CHORZÓW 2-1 MARWIT TORUŃ
FC SIEMIANOWICE ŚL. 2-5 REKORD BIELSKO BIAŁA
TPH POLKOWICE 1-3 GATTA ZDUŃSKA WOLA
POGOŃ 04 SZCZECIN 2-3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS TYCHY 3-3 RED DEVILS CHOJNICE
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 5-0 AKADEMIA FC PNIEWY
XI Kolejka 09-10/12/2011  
FC SIEMIANOWICE ŚL. 5-2 CLEAREX CHORZÓW
MARWIT TORUŃ 2-1 TPH POLKOWICE
REKORD BIELSKO BIAŁA 5-3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GATTA ZDUŃSKA WOLA 2-1 GKS TYCHY
POGOŃ 04 SZCZECIN 0-4 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
RED DEVILS CHOJNICE 4-5 AKADEMIA FC PNIEWY
XII Kolejka 06-08/01/2012  
TPH POLKOWICE 4-11 CLEAREX CHORZÓW
GKS TYCHY 2-5 MARWIT TORUŃ
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 3-1 REKORD BIELSKO BIAŁA
AKADEMIA FC PNIEWY 5-3 GATTA ZDUŃSKA WOLA
RED DEVILS CHOJNICE 2-2 POGOŃ 04 SZCZECIN
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5-0 FC SIEMIANOWICE ŚL.
WALKOWER
XIII Kolejka 13-15/01/2012  
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 8-2 CLEAREX CHORZÓW
TPH POLKOWICE 2-5 GKS TYCHY
MARWIT TORUŃ 4-3 AKADEMIA FC PNIEWY
REKORD BIELSKO BIAŁA 8-2 RED DEVILS CHOJNICE
POGOŃ 04 SZCZECIN 2-2 GATTA ZDUŃSKA WOLA
FC SIEMIANOWICE ŚL. 0-5 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
WALKOWER
XIV Kolejka 27-29/01/2012  
CLEAREX CHORZÓW 7-3 GKS TYCHY
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 8-2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
AKADEMIA FC PNIEWY 7-3 TPH POLKOWICE
POGOŃ 04 SZCZECIN 6-3 MARWIT TORUŃ
GATTA ZDUŃSKA WOLA 6-2 REKORD BIELSKO BIAŁA
RED DEVILS CHOJNICE 5-0 FC SIEMIANOWICE ŚL.
WALKOWER
XV Kolejka 03-05/02/2012  
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 4-6 CLEAREX CHORZÓW
GKS TYCHY 5-7 AKADEMIA FC PNIEWY
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11-3 RED DEVILS CHOJNICE
TPH POLKOWICE 6-2 POGOŃ 04 SZCZECIN
REKORD BIELSKO BIAŁA 2-1 MARWIT TORUŃ
FC SIEMIANOWICE ŚL. 0-5 GATTA ZDUŃSKA WOLA
WALKOWER
XVI Kolejka 10-12/02/2012  
CLEAREX CHORZÓW 1-4 AKADEMIA FC PNIEWY
RED DEVILS CHOJNICE 1-6 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
POGOŃ 04 SZCZECIN 1-1 GKS TYCHY
GATTA ZDUŃSKA WOLA 6-6 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
REKORD BIELSKO BIAŁA 7-0 TPH POLKOWICE
MARWIT TORUŃ 5-0 FC SIEMIANOWICE ŚL.
WALKOWER
XVII Kolejka 17-19/02/2012  
RED DEVILS CHOJNICE 1-1 CLEAREX CHORZÓW
AKADEMIA FC PNIEWY 5-0 POGOŃ 04 SZCZECIN
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 5-2 GATTA ZDUŃSKA WOLA
GKS TYCHY 1-4 REKORD BIELSKO BIAŁA
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5-3 MARWIT TORUŃ
FC SIEMIANOWICE ŚL. 0-5 TPH POLKOWICE
WALKOWER
XVIII Kolejka 24-26/02/2012  
CLEAREX CHORZÓW 4-4 POGOŃ 04 SZCZECIN
GATTA ZDUŃSKA WOLA 4-1 RED DEVILS CHOJNICE
REKORD BIELSKO BIAŁA 3-2 AKADEMIA FC PNIEWY
MARWIT TORUŃ 1-2 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
TPH POLKOWICE 3-3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
FC SIEMIANOWICE ŚL. 0-5 GKS TYCHY
WALKOWER
XIX Kolejka 02-04/03/2012  
GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-7 CLEAREX CHORZÓW
POGOŃ 04 SZCZECIN 5-3 REKORD BIELSKO BIAŁA
RED DEVILS CHOJNICE 0-0 MARWIT TORUŃ
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 11-0 TPH POLKOWICE
GKS TYCHY 4-2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
AKADEMIA FC PNIEWY 5-0 FC SIEMIANOWICE ŚL.
WALKOWER
XX Kolejka 09-11/03/2012  
CLEAREX CHORZÓW 8-5 REKORD BIELSKO BIAŁA
MARWIT TORUŃ 6-1 GATTA ZDUŃSKA WOLA
TPH POLKOWICE 2-2 RED DEVILS CHOJNICE
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0-2 AKADEMIA FC PNIEWY
GKS TYCHY 4-9 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
FC SIEMIANOWICE ŚL. 0-5 POGOŃ 04 SZCZECIN
WALKOWER
XXI Kolejka 17/03/2012  
MARWIT TORUŃ 6-2 CLEAREX CHORZÓW
GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-1 TPH POLKOWICE
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5-4 POGOŃ 04 SZCZECIN
RED DEVILS CHOJNICE 10-5 GKS TYCHY
AKADEMIA FC PNIEWY 3-6 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
REKORD BIELSKO BIAŁA 5-0 FC SIEMIANOWICE ŚL.
WALKOWER
XXII Kolejka 24/03/2012  
TPH POLKOWICE 0-3 MARWIT TORUŃ
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5-4 REKORD BIELSKO BIAŁA
GKS TYCHY 5-5 GATTA ZDUŃSKA WOLA
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 4-2 POGOŃ 04 SZCZECIN
AKADEMIA FC PNIEWY 1-1 RED DEVILS CHOJNICE
CLEAREX CHORZÓW 5-0 FC SIEMIANOWICE ŚL.
WALKOWER

 Klasyfikacja po sezonie zasadniczym

    RAZEM  DOM  WYJAZD 
Miejsce Nazwa  M.  Pkt.  Z.  R.  P.  B+ B- M.  Pkt.  Z.  R.  P.  B+ B- M.  Pkt.  Z.  R.  P.  B+ B-
1.  Wisła Krakbet Kraków  22 61 20 1 1 121 46 11 30 10 0 1 62 21 11 31 10 0 1 59 25
2.  Rekord Bielsko Biała 22 44 14 2 6 87 52 11 29 9 2 0 48 17 11 15 5 0 6 39 35
3.  Akademia FC Pniewy  22 39 12 3 7 70 53 11 23 7 2 2 38 22 11 16 5 1 5 32 31
4.  Gatta Zduńska Wola 22 37 10 7 5 77 65 11 21 6 3 2 44 33 11 16 4 4 3 33 32
5.  Marwit Toruń 22 36 11 3 8 65 49 11 25 8 1 2 41 20 11 11 3 2 6 24 29
6.  Gwiazda Ruda Śląska  22 34 10 4 8 88 81 11 25 8 1 2 53 31 11 9 2 3 6 35 50
7.  Clearex Chorzów  22 28 8 4 10 82 79 11 17 5 2 4 43 35 11 11 3 2 6 39 44
8.  Pogoń 04' Szczecin 22 27 7 6 9 60 60 11 18 5 3 3 33 24 11 9 2 3 6 27 36
9.  GKS Tychy  22 22 6 4 12 62 86 11 12 3 3 5 32 43 11 10 3 1 7 30 43
10.  Red Devils Chojnice  22 21 5 6 11 59 82 11 12 3 3 5 33 31 11 9 2 3 6 26 51
11.  TPH Polkowice 22 8 2 2 18 44 105 11 5 1 2 8 28 54 11 3 1 0 10 16 51
12.  FC Siemianowice Śl. 22 17 5 2 15 34 91 11 12 4 0 7 21 42 11 5 1 2 8 13 49

FC Siemianowice Śląskie wycofały się po I rundzie. Mecze II rundy zweryfikowane jako walkower.
TPH Polkowice przed rundą Play-out zmieniło nazwę na Cuprum Polkowice

 

Play Off ćwierćfinały        
 
WISŁA KRAKBET KRAKÓW - POGOŃ '04 SZCZECIN 3-0
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 5-4 POGOŃ 04 SZCZECIN
dogr.
(4:4;2:0)
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 6-0 POGOŃ 04 SZCZECIN
POGOŃ 04 SZCZECIN 6-6 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
2:4 k. (5:5;1:1)
         
REKORD BIELSKO BIAŁA - CLEAREX CHORZÓW 3-2
REKORD BIELSKO BIAŁA 7-3 CLEAREX CHORZÓW
REKORD BIELSKO BIAŁA 2-3 CLEAREX CHORZÓW
CLEAREX CHORZÓW 3-2 REKORD BIELSKO BIAŁA
CLEAREX CHORZÓW 2-3 REKORD BIELSKO BIAŁA
REKORD BIELSKO BIAŁA 3-1 CLEAREX CHORZÓW
         
GATTA ZDUŃSKA WOLA - MARWIT TORUŃ 3-0
GATTA ZDUŃSKA WOLA 0-0 MARWIT TORUŃ
4:3 k.
(0:0;0:0)
GATTA ZDUŃSKA WOLA 3-0 MARWIT TORUŃ
MARWIT TORUŃ 3-5 GATTA ZDUŃSKA WOLA
dogr.
(3:3;1:1)
         
AKADEMIA FC PNIEWY - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3-0
AKADEMIA FC PNIEWY 3-0 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
AKADEMIA FC PNIEWY 7-3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1-3 AKADEMIA FC PNIEWY
     
     
Play Off półfinały    
     
Wisła Krakbet Kraków - Gatta Zduńska Wola 3-2
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 0-1 GATTA ZDUŃSKA WOLA
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 4-4 GATTA ZDUŃSKA WOLA
k.6:5 (3:3;2:1)
GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-7 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
d. (4:4;2:2)
GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-3 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
d. (2:2;1:1)
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 10-2 GATTA ZDUŃSKA WOLA
     
Rekord Bielsko-Biała - Akademia FC Pniewy 0-3
REKORD BIELSKO BIAŁA 2-5 AKADEMIA FC PNIEWY
REKORD BIELSKO BIAŁA 4-6 AKADEMIA FC PNIEWY
AKADEMIA FC PNIEWY 2-1 REKORD BIELSKO BIAŁA
     

 

Play Off FINAŁ        
         
Wisła Krakbet Kraków - Akademia FC Pniewy 0-3
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 2-2 AKADEMIA FC PNIEWY
k.4:5 (2:2;1:1)
WISŁA KRAKBET KRAKÓW 3-4 AKADEMIA FC PNIEWY
AKADEMIA FC PNIEWY 8-4 WISŁA KRAKBET KRAKÓW
Play Off o 3 miejsce        
         
Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola 3-1
REKORD BIELSKO BIAŁA 6-2 GATTA ZDUŃSKA WOLA
REKORD BIELSKO BIAŁA 3-4 GATTA ZDUŃSKA WOLA
GATTA ZDUŃSKA WOLA 7-9 REKORD BIELSKO BIAŁA
dogr. (6:6;3:2)
GATTA ZDUŃSKA WOLA 2-5 REKORD BIELSKO BIAŁA

 

Play Off o miejsca 5-8        
POGOŃ 04 SZCZECIN 1-6 MARWIT TORUŃ
MARWIT TORUŃ 8-3 POGOŃ 04 SZCZECIN
CLEAREX CHORZÓW 0-1 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1-2 CLEAREX CHORZÓW
Mecze o 5 miejsce    
CLEAREX CHORZÓW 3-6 MARWIT TORUŃ
MARWIT TORUŃ 7-2 CLEAREX CHORZÓW
Mecze o 7 miejsce        
POGOŃ 04 SZCZECIN 2-2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3-3 POGOŃ 04 SZCZECIN

 

Play Out mecze rundy zasadniczej
GKS TYCHY 1-0 TPH POLKOWICE
RED DEVILS CHOJNICE 5-3 TPH POLKOWICE
GKS TYCHY 3-3 RED DEVILS CHOJNICE
TPH POLKOWICE 2-5 GKS TYCHY
TPH POLKOWICE 2-2 RED DEVILS CHOJNICE
RED DEVILS CHOJNICE 10-5 GKS TYCHY
Play Out        
CUPRUM POLKOWICE 4-9 GKS TYCHY
RED DEVILS CHOJNICE 12-0 CUPRUM POLKOWICE
GKS TYCHY 5-5 RED DEVILS CHOJNICE
GKS TYCHY 14-1 CUPRUM POLKOWICE
CUPRUM POLKOWICE 5-3 RED DEVILS CHOJNICE
RED DEVILS CHOJNICE 6-4 GKS TYCHY

 

 

    RAZEM  DOM  WYJAZD 
Miejsce Nazwa  M.  Pkt.  Z.  R.  P.  B+ B- M.  Pkt.  Z.  R.  P.  B+ B- M.  Pkt.  Z.  R.  P.  B+ B-
9.  Red Devils Chojnice  8 15 4 3 1 46 27 4 12 4 0 0 33 12 4 3 0 3 1 13 15
10.  GKS Tychy 8 14 4 2 2 46 31 4 8 2 2 0 23 9 4 6 2 0 2 23 22
11.  TPH Polkowice 8 4 1 1 6 17 51 4 4 1 1 2 13 19 4 0 0 0 4 4 32

 

 

Najlepsi strzelcy sezonu 2011/2012

MARCINIAK MICHAŁ 34 Gatta Zduńska Wola  
DURA TOMASZ 29 Rekord Bielsko Biała  
MIKOŁAJEWICZ MARCIN 25 Pogoń '04 Szczecin  
DOUGLAS NEUTZLING FERREIRA 24 Wisła Krakbet Kraków  
JAGIEŁŁO ŁUKASZ 23 GKS Tychy 5 FC Siemianowice
FRANZ RAFAŁ 22 Wisła Krakbet Kraków  
OLEJNICZAK MARCIN 22 Gatta Zduńska Wola  
SOBALCZYK IGOR 20 Marwit Toruń  
VAKHULA ROMAN 20 Wisła Krakbet Kraków  
DIEMISHEV DENYS 18 Marwit Toruń  
IVANOV VADYM 18 Red Devils Chojnice  
KUSIA KRZYSZTOF  18 Wisła Krakbet Kraków  
LEBIEDZIŃSKI DANIEL 18 Akademia FC Pniewy   
PIECZYŃSKI ŁUKASZ 18 Akademia FC Pniewy   
HAJNC DAWID 17 Gwiazda Ruda Śląska  
MACHURA PAWEŁ  17 Rekord Bielsko Biała  
RABCZAK TOMASZ 17 Clearex Chorzów 8 FC Siemianowice
SEGET MARIUSZ 17 Clearex Chorzów 2 FC Siemianowice
BUDNIAK PAWEŁ 16 Rekord Bielsko Biała  
KORCZYŃSKI BŁAŻEJ  16 Wisła Krakbet Kraków  
SŁONINA MICHAŁ 16 Gwiazda Ruda Śląska  
MOROZOV MYKOLA 15 Marwit Toruń  
PATER ADRIAN 15 Wisła Krakbet Kraków  
SZYMURA PIOTR 15 Rekord Bielsko Biała  
Mecze o 7 miejsce         POGOŃ 04 SZCZECIN 2-2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3-3 POGOŃ 04 SZCZECIN

...

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers