logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 1995/1996

Faza „PLAY OFF"
PÓŁFINAŁY    
P.A. Nova Gliwice 7-5 3-2 Cynk-Mal Legnica
Lipnik Bielsko Biała 9-4 ; 4-2 3-4 Energetyk Jaworzno
MECZ O III MIEJSCE    
Cynk-Mal Legnica 7-3 12-10 Energetyk Jaworzno
FINAŁ    
Lipnik Bielsko Biała 1-3 2-4 P.A. Nova Gliwice

 

GRUPA A RAZEM
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. P.A. Nova Gliwice 24 35 16 3 5 112-58
2. Energetyk Jaworzno 24 30 12 6 6 87-61
3. Opał Gniezno 24 27 11 5 8 89-67
4. ATS MAR-HO Knurów 24 25 9 7 8 67-70
5. Cuprum Polkowice 24 21 8 5 11 77-100
6. Centrum Bielsko Biała 24 16 7 2 15 63-105
7. lrex Sosnowiec 24 14 5 4 15 59-93
Halifax Rybnik po I rundzie zmienił nazwę na ATS MAR-HO Knurów

 

GRUPA "A"      
Kolejka 1    
Pauza: Cuprum Polkowice    
Energetyk Jaworzno 3-1 3-1 Irex Sosnowiec
Centrum Bielsko Biała 5-1 3-3 Opał Gniezno
Halifax Rybnik 3-1 0-2 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 2    
Pauza: P.A. Nova Gliwice    
Opał Gniezno 1-1 4-3 Energetyk Jaworzno
Cuprum Polkowice 3-4 3-2 Centrum Bielsko Biała
Irex Sosnowiec 2-3 2-4 Halifax Rybnik
Kolejka 3    
Pauza: lrex Sosnowiec    
Energetyk Jaworzno 4-1 1-4 Cuprum Polkowice
Centrum Bielsko Biała 3-4 3-6 P.A. Nova Gliwice
Halifax Rybnik 6-3 5-4 Opał Gniezno
Kolejka 4    
Pauza: Opał Gniezno    
P.A. Nova Gliwice 4-4 8-1 Energetyk Jaworzno
lrex Sosnowiec 0-1 4-5 Centrum Bielsko Biała
Cuprum Polkowice 7-6 6-6 Halifax Rybnik
Kolejka 5    
Pauza: Halifax Rybnik    
Centrum Bielsko Biała 3-4 4-5 Energetyk Jaworzno
P.A. Nova Gliwice 19-0 5-0 lrex Sosnowiec
Opał Gniezno 8-0 9-3 Cuprum Polkowice
Kolejka 6    
Pauza: Centrum Bielsko Biała    
Halifax Rybnik 1-1 0-7 Energetyk Jaworzno
Cuprum Polkowice 1-8 5-7 P.A. Nova Gliwice
lrex Sosnowiec 0-2 2-2 Opał Gniezno
Kolejka 7    
Pauza: Energetyk Jaworzno    
Centrum Bielsko Biała 5-3 3-2 Halifax Rybnik
Opał Gniezno 0-2 3-4 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 2-5 5-5 lrex Sosnowiec
Kolejka 8    
Pauza: Cuprum Polkowice    
Irex Sosnowiec 2-1 5-4 Energetyk Jaworzno
Opał Gniezno 8-2 7-1 Centrum Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 3-1 4-1 MAR-HO Knurów
Kolejka 9    
Pauza: P.A. Nova Gliwice    
Energetyk Jaworzno 2-2 5-4 Opał Gniezno
Centrum Bielsko Biała 0-1 3-1 Cuprum Polkowice
MAR-HO Knurów 2-1 3-3 lrex Sosnowiec
Kolejka 10    
Pauza: lrex Sosnowiec    
Cuprum Polkowice 1-4 6-5 Energetyk Jaworzno
P.A. Nova Gliwice 1-1 8-3 Centrum Bielsko Biała
Opał Gniezno 2-0 3-3 MAR-HO Knurów
Kolejka 11    
Pauza: Opał Gniezno    
Energetyk Jaworzno 2-1 5-2 P.A. Nova Gliwice
Centrum Bielsko Biała 3-7 2-7 lrex Sosnowiec
MAR-HO Knurów 2-2 5-2 Cuprum Polkowice
Kolejka 12    
Pauza: MAR-HO Knurów    
Energetyk Jaworzno 6-2 13-1 Centrum Bielsko Biała
lrex Sosnowiec 2-6 1-5 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 9-3 1-2 Opał Gniezno
Kolejka 13    
Pauza: Centrum Bielsko Biała    
Energetyk Jaworzno 2-2 1-1 MAR-HO Knurów
P.A. Nova Gliwice 4-4 3-5 Cuprum Polkowice
Opał Gniezno 4-3 4-2 lrex Sosnowiec
Kolejka 14    
Pauza: Energetyk Jaworzno    
MAR-HO Knurów 4-1 4-3 Centrum Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 1-7 4-3 Opał Gniezno
lrex Sosnowiec 3-3 1-2 Cuprum Polkowice

 

GRUPA B RAZEM
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Lipnik Bielsko Biała 20 25 10 5 5 65-61
2. Cynk-Mal Legnica 20 23 8 7 5 60-59
3. Jard Gliwice 20 21 8 5 7 75-63
4. Mistreated Jaworzno 20 19 8 3 9 64-63
5. Rancho-Amica Knurów 20 18 8 2 10 60-63
6. MORiS Chorzów 20 14 6 2 12 57-72

 

GRUPA "B"      
Kolejka 1    
Pauza: Rancho-Amica Knurów, Ado-Med. MORiS Chorzów
Cynk-Mal Legnica 2-2 1-5 Lipnik Bielsko Biała
Jard Gliwice 5-2 5-6 Mistreated Jaworzno
Kolejka 2    
Pauza: Jard Gliwice, Cynk-Mal Legnica
Lipnik Bielsko Biała 5-4 3-2 Rancho-Amica Knurów
Mistreated Jaworzno 2-0 1-3 Ado-Med. MORiS Chorzów
Kolejka 3    
Pauza: Ado-Med. MORiS Chorzów, Rancho-Amica Knurów
Cynk-Mal Legnica 5-3 0-0 Mistreated Jaworzno
Jard Gliwice 6-2 3-5 Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 4    
Pauza: Cynk-Mal Legnica, Jard Gliwice
Mistreated Jaworzno 5-0 2-3 Rancho-Amica Knurów
Lipnik Bielsko Biała 3-3 1-0 Ado-Med. MORiS Chorzów
Kolejka 5    
Ado-Med. MORiS Chorzów 3-2 1-5 Rancho-Amica Knurów
Jard Gliwice 4-4 4-4 Cynk-Mal Legnica
Lipnik Bielsko Biała 3-2 5-3 Mistreated Jaworzno
Kolejka 6    
Pauza: Mistreated Jaworzno, Lipnik Bielsko Biała
Rancho-Amica Knurów 3-2 0-3 Cynk-Mal Legnica
Jard Gliwice 7-1 5-4 Ado-Med. MORiS Chorzów
Kolejka 7    
Pauza: Lipnik Bielsko Biała, Mistreated Jaworzno
Jard Gliwice 1-1 2-3 Rancho-Amica Knurów
Cynk-Mal Legnica 5-1 4-1 Ado-Med. MORiS Chorzów
Kolejka 8    
Lipnik Bielsko Biała 4-1 3-4 Cynk-Mal Legnica
Mistreated Jaworzno 6-3 1-3 Jard Gliwice
Rancho-Amica Knurów 8-0 1-8 Ado-Med. MORiS Chorzów
Kolejka 9    
Rancho-Amica Knurów 5-1 2-3 Lipnik Bielsko Biała
Ado-Med. MORiS Chorzów 5-3 1-3 Jard Gliwice
Mistreated Jaworzno 2-2 3-4 Cynk-Mal Legnica
Kolejka 10    
Rancho-Amica Knurów 4-6 9-3 Mistreated Jaworzno
Cynk-Mal Legnica 5-5 3-2 Jard Gliwice
Ado-Med. MORiS Chorzów 7-3 4-4 Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 11    
Cynk-Mal Legnica 2-2 3-6 Rancho-Amica Knurów
Lipnik Bielsko Biała 6-0 4-4 Jard Gliwice
Ado-Med. MORiS Chorzów 4-5 2-4 Mistreated Jaworzno
Kolejka 12    
Rancho-Amica Knurów 0-5 wo 0-5 wo Jard Gliwice
Ado-Med. MORiS Chorzów 0-1 9-5 Cynk-Mal Legnica
Mistreated Jaworzno 5-0 3-3 Lipnik Bielsko Biała
Najlepsi strzelcy
1 Łukawski Marek Energetyk Jaworzno 33
2 Piechówka Adam Lipnik Bielsko Biała 27
3 Zamiar Robert Opał Gniezno 27
4 Szymański Andrzej Centrum Bielsko Biała 26
5 Szal Andrzej Lipnik Bielsko Biała 23
6 Kluska Wojciech Rancho-Amica Knurów 22
7 Kwiatkowski Stanisław Cynk-Mal Legnica 22
8 Adwent Grzegorz Energetyk Jaworzno 22
9 Majka Andrzej Energetyk Jaworzno 22
10 Fortuna Jacek P.A. Nova Gliwice 21

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers