logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 1997/1998

    RAZEM
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Cuprum Polkowice 20 49 16 1 3 133-81
2. Mistreated Jaworzno 20 45 14 3 3 114-75
3. Goldenmajer Kraków 20 41 12 5 3 136-75
4. Radio Flash Katowice 20 40 12 4 4 98-69
5. Cynk-Mal Legnica 20 32 9 5 6 83-83
6. P.A. Nova Gliwice 20 27 9 - 11 94-77
7. Sedtex Gliwice 20 19 5 4 11 76-92
8. Lipnik Bielsko Biała 20 18 5 3 12 67-102
9. Stolbud „Włoszczowa" Chorzów 20 16 5 1 14 100-98
10. Centrum Bielsko Biała 20 15 5 - 15 50-137
11. Jumi Lubin 20 14 4 2 14 62-124
TKKF Chorzów po I rundzie zmienił nazwę na Stolbut „Włoszczowa" Chorzów

 

Kolejka 1  
Pauza: Cuprum Polkowice  
Lipnik Bielsko Biała 3-4 Mistreated Jaworzno
Jumi Lubin 3-4 Goldenmajer Kraków
P.A. Nova Gliwice 11-2 Centrum Bielsko Biała
Sedtex Gliwice 4-10 Radio Flash Katowice
TKKF Chorzów 3-5 Cynk-Mal Legnica
Kolejka 2  
Pauza: Jumi Lubin  
Cuprum Polkowice 8-6 Mistreated Jaworzno
Goldenmajer Kraków 16-5 Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 2-4 Radio Flash Katowice
Centrum Bielsko Biała 6-5 TKKF Chorzów
Cynk-Mal Legnica 5-3 Sedtex Gliwice
Kolejka 3  
Pauza: Goldenmajer Kraków  
Jumi Lubin 3-4 Mistreated Jaworzno
Cuprum Polkowice 19-3 Lipnik Bielsko Biała
Radio Flash Katowice 0-0 Cynk-Mal Legnica
Sedtex Gliwice 11-2 Centrum Bielsko Biała
TKKF Chorzów 1-2 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 4  
Pauza: Mistreated Jaworzno  
Lipnik Bielsko Biała 2-8 Jumi Lubin
Goldenmajer Kraków 2-3 Cuprum Polkowice
Centrum Bielsko Biała 3-5 Radio Flash Katowice
P.A. Nova Gliwice 4-1 Cynk-Mal Legnica
TKKF Chorzów 3-4 Sedtex Gliwice
Kolejka 5  
Pauza: Lipnik Bielsko Biała  
Cuprum Polkowice 6-5 Jumi Lubin
Mistreated Jaworzno 3-3 Goldenmajer Kraków
Radio Flash Katowice 5-3 TKKF Chorzów
Cynk-Mal Legnica 6-2 Centrum Bielsko Biała
Sedtex Gliwice 8-4 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 6  
Pauza: Radio Flash Katowice  
Centrum Bielsko Biała 3-9 Mistreated Jaworzno
Jumi Lubin 0-8 P.A. Nova Gliwice
TKKF Chorzów 1-3 Lipnik Bielsko Biała
Cuprum Polkowice 8-7 Cynk-Mal Legnica
Goldenmajer Kraków 4-4 Sedtex Gliwice
Kolejka 7  
Pauza: TKKF Chorzów  
P A. Nova Gliwice 6-1 Lipnik Bielsko Biała
Radio Flash Katowice 2-6 Goldenmajer Kraków
Sedtex Gliwice 5-10 Cuprum Polkowice
Mistreated Jaworzno 7-4 Cynk-Mal Legnica
Centrum Bielsko Biała 3-4 Jumi Lubin
Kolejka 8  
Pauza: Cynk-Mal Legnica  
Mistreated Jaworzno 6-3 Radio Flash Katowice
Lipnik Bielsko Biała 1-2 Centrum Bielsko Biała
Cuprum Polkowice 8-5 P.A. Nova Gliwice
Goldenmajer Kraków 12-5 TKKF Chorzów
Jumi Lubin 1-1 Sedtex Gliwice
Kolejka 9  
Pauza: P.A. Nova Gliwice  
Cynk-Mal Legnica 6-4 Jumi Lubin
Sedtex Gliwice 0-5 wo Mistreated Jaworzno
TKKF Chorzów 4-8 Cuprum Polkowice
Centrum Bielsko Biała 1-13 Goldenmajer Kraków
Radio Flash Katowice 5-5 Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 10  
Pauza: Sedtex Gliwice  
Jumi Lubin 1-9 Radio Flash Katowice
Cuprum Polkowice 8-3 Centrum Bielsko Biała
Lipnik Bielsko Biała 3-4 Cynk-Mal Legnica
Goldenmajer Kraków 9-4 P.A. Nova Gliwice
Mistreated Jaworzno 8-4 TKKF Chorzów
Kolejka 11  
Pauza: Centrum Bielsko Biała  
TKKF Chorzów 17-2 Jumi Lubin
P.A. Nova Gliwice 10-3 Mistreated Jaworzno
Radio Flash Katowice 1-10 Cuprum Polkowice
Cynk-Mal Legnica 2-3 Goldenmajer Kraków
Sedtex Gliwice 3-3 Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 12  
Pauza: Cuprum Polkowice  
Mistreated Jaworzno 3-2 Lipnik Bielsko Biała
Goldenmajer Kraków 8-2 Jumi Lubin
Centrum Bielsko Biała 2-4 P.A. Nova Gliwice
Radio Flash Katowice 7-4 Sedtex Gliwice
Cynk-Mal Legnica 2-2 Stolbut „Włoszczowa" Chorzów
Kolejka 13  
Pauza: Jumi Lubin  
Mistreated Jaworzno 4-9 Cuprum Polkowice
Lipnik Bielsko Biała 2-5 Goldenmajer Kraków
Radio Flash Katowice 5-1 P.A. Nova Gliwice
Stolbut „Włoszczowa" Chorzów 5-2 Centrum Bielsko Biała
Sedtex Gliwice 3-4 Cynk-Mal Legnica
Kolejka 14  
Pauza: Goldenmajer Kraków  
Mistreated Jaworzno 9-2 Jumi Lubin
Lipnik Bielsko Biała 3-4 Cuprum Polkowice
Cybk-Mal Legnica 2-2 Radio Flash Katowice
Centrum Bielsko Biała 3-2 Sedtex Gliwice
P.A. Nova Gliwice 5-6 Stolbut „Włoszczowa" Chorzów
Kolejka 15  
Pauza: Mistreated Jaworzno  
Jumi Lubin 4-9 Lipnik Bielsko Biała
Cuprum Polkowice 5-5 Goldenmajer Kraków
Radio Flash Katowice 11-2 Centrum Bielsko Biała
Cynk-Mal Legnica 10-5 P.A. Nova Gliwice
Sedtex Gliwice 8-6 Stolbut „Włoszczowa" Chorzów
Kolejka 16  
Pauza: Lipnik Bielsko Biała  
Jumi Lubin 1-2 Cuprum Polkowice
Goldenmajer Kraków 7-7 Mistreated Jaworzno
Stolbut „Włoszczowa" Chorzów 2-3 Radio Flash Katowice
Centrum Bielsko Biała 3-6 Cynk-Mal Legnica
P.A. Nova Gliwice 6-0 Sedtex Gliwice
Kolejka 17  
Pauza: Radio Flash Katowice  
Mistreated Jaworzno 12-3 Centrum Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 9-0 Jumi Lubin
Lipnik Bielsko Biała 6-3 Stolbut „Włoszczowa" Chorzów
Cynk-Mal Legnica 6-4 Cuprum Polkowice
Sedtex Gliwice 5-2 Goldenmajer Kraków
Kolejka 18  
Pauza: Stolbut „Włoszczowa" Chorzów  
Lipnik Bielsko Biała 3-2 P.A. Nova Gliwice
Goldenmajer Kraków 4-4 Radio Flash Katowice
Cuprum Polkowice 6-5 Sedtex Gliwice
Cynk-Mal Legnica 4-4 Mistreated Jaworzno
Jumi Lubin 9-0 Centrum Bielsko Biała
Kolejka 19  
Pauza: Cynk-Mal Legnica  
Radio Flash Katowice 2-6 Mistreated Jaworzno
Centrum Bielsko Biała 4-3 Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 1-3 Cuprum Polkowice
Stolbut „Włoszczowa" Chorzów 12-3 Goldenmajer Kraków
Sedtex Gliwice 3-3 - Jumi Lubin
Kolejka 20  
Pauza: P.A. Nova Gliwice  
Jumi Lubin 4-3 Cynk-Mal Legnica
Mistreated Jaworzno 3-1 Sedtex Gliwice
Cuprum Polkowice 7-5 Stolbut „Włoszczowa" Chorzów
Goldenmajer Kraków 9-0 Centrum Bielsko Biała
Lipnik Bielsko Biała 2-4 Radio Flash Katowice
Kolejka 21  
Pauza: Sedtex Gliwice  
Radio Flash Katowice 10-4 Jumi Lubin
Centrum Bielsko Biała 4-3 Cuprum Polkowice
Cynk-Mal Legnica 3-3 Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 3-5 Goldenmajer Kraków
Stolbut „Włoszczowa" Chorzów 2-5 Mistreated Jaworzno
Kolejka 22  
Pauza: Centrum Bielsko Biała  
Jumi Lubin 2-11 Stolbut „Włoszczowa" Chorzów
Mistreated Jaworzno 6-2 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 2-6 Radio Flash Katowice
Goldenmajer Kraków 16-3 Cynk-Mal Legnica
Lipnik Bielsko Biała 5-2 Sedtex Gliwice
Najlepsi strzelcy
1 Ciastko Tomasz Cuprum Polkowice 30
2 Filipczak Krzysztof Goldenmajer Kraków 26
3 Godula Piotr Goldenmajer Kraków 23
4 Dąbrowski Robert P.A. Nova Gliwice 23
5 Steinmann Dariusz Stolbud „Włoszczowa" Chorzów 22
6 Surożyński Arkadiusz Cuprum Polkowice 20
7 Grzyb Wojciech Mistreated Jaworzno 20
8 Potok Jarosław Stolbud „Włoszczowa" Chorzów 20
9 Goliasz Adam Cynk-Mal Legnica 19
10 Szal Andrzej Lipnik Bielsko Biała 19
11 Kluska Wojciech Radio Flash Katowice 18
12 Fortuna Jacek P.A. Nova Gliwice 18
13 Grądowski Radosław Cuprum Polkowice 17
14 Wysowski Marek Mistreated Jaworzno 16
15 Chrapek Dariusz Mistreated Jaworzno 15
16 Legutko Piotr Mistreated Jaworzno 15
17 Rosa Krzysztof Goldenmajer Kraków 15
18 Jegor Adam Radio Flash Katowice 15

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers