logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 2000/2001

    RAZEM
Miejsce Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Clearex Chorzów 22 61 20 1 1 179-68
2. P.A. Nova Gliwice 22 53 17 2 3 136-71
3. Jango Gliwice 22 37 12 1 9 126-104
4. Unisoft Gdynia 22 34 10 4 8 113-90
5. Skała-Inter Tychy 22 33 10 3 9 83-88
6. Irex Sosnowiec 22 31 10 1 11 110-141
7. Cuprum Polkowice 22 30 9 3 10 75-88
8. DSI Legnica 22 29 9 2 11 112-103
9. W.P. Warszawa 22 25 8 1 13 86-120
10. Rekord-Lipnik Bielsko Biała 22 22 7 1 14 91-117
11. Telsport Katowice 22 18 6 0 16 84-117
12. Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 22 10 3 1 18 46-144

 

Kolejka 1    
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 6-4 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Telsport Katowice 5-7 P.A. Nova Gliwice
Unisoft Gdynia 9-7 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 3-2 Jango Gliwice
W.P. Warszawa 2-3 Cuprum Polkowice
DSI Legnica 4-4 Skała-Inter Tychy
Kolejka 2    
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 3-9 Jango Gliwice
Clearex Chorzów 5-3 Unisoft Gdynia
Skała Inter Tychy 1-2 W.P. Warszawa
Irex Sosnowiec 6-5 DSI Legnica
Cuprum Polkowice 2-1 Telsport Katowice
P.A. Nova Gliwice 6-1 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 3    
W.P. Warszawa 3-4 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
DSI Legnica 1-5 P.A.Nova Gliwice
Telsport Katowice 6-5 Irex Sosnowiec
Rekorf-Lipnik Bielsko Biała 4-7 Clearex Chorzów
Unisof Gdynia 3-3 Cuprum Polkowice
Jango Gliwice 3-2 Skała Inter Tychy
Kolejka 4    
P.A.Nova Gliwice 6-4 Jagno Gliwice
Skała Inter Tychy 5-4 Unisoft Gdynia
Clearex Chorzów 8-6 Telsport Katowice
Cuprum Polkowice 4-6 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
Irex Sosnowiec 8-9 W.P. Warszawa
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 3-6 DSI Legnica
Kolejka 5    
Telsport Katowice 7-6 Skała Inter Tychy
Jango Gliwice 7-3 Cuprum Polkowice
DSI Legnica 5-7 Clearex Chorzów
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 10-1 Irex Sosnowiec
W.P. Warszawa 3-14 P.A.Nova Gliwice
Unisoft Gdynia 10-2 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Kolejka 6    
Irex Sosnowiec 4-3 Jango Gliwice
Unisoft Gdynia 2-3 P.A. Nova Gliwice
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 1-6 Telsport Katowice
Skała Inter Tychy 6-4 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
Clearex Chorzów 3-1 W.P. Warszawa
Cuprum Polkowice 6-5 DSI Legnica
Kolejka 7    
Skała Inter Tychy 7-9 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 19-2 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
P.A. Nova Gliwice 8-2 Cuprum Polkowice
Jango Gliwice 5-6 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
W.P. Warszawa 5-5 Unisoft Gdynia
DSI Legnica 5-2 Telsport katowice
Kolejka 8    
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 3-4 Skała Inter Tychy
Irex Sosnowiec 4-14 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 3-6 Clearex Chorzów
Unisoft Gdynia 5-6 Jango Gliwice
Rekodr-Lipnik Bielsko Biała 4-8 DSI Legnica
Telsport Katowice 3-4 W.P.Warszawa
Kolejka 9    
P.A. Nova Gliwice 7-2 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Clearex Chorzów 4-2 Skała Inter Tychy
Jango Gliwice 8-2 W.P. Warszawa
Cuprum Polkowice 0-3 Irex Sosnowiec
DSI Legnica 4-4 Unisoft Gdynia
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 5-1 Telsport Katowice
Kolejka 10    
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 8-4 Irex Sosnowiec
P.A.Nova Gliwice 4-8 Clearex Chorzów
Skała Inter Tychy 4-2 Cuprum Polkowice
Telsport katowice 6-11 Jango Gliwice
Unisoft Gdynia 5-3 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
W.P. Warszawa 4-5 DSI Legnica
Kolejka 11    
Skała Inter Tychy 3-3 P.A. Nova Gliwice
Irex Sosnowiec 7-7 Clearex Chorzów
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 4-4 Cuprum Polkowice
Telsport Katowice 3-5 Unisoft Gdynia
DSI Legnica 6-8 Jango Gliwice
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 6-2 W.P. Warszawa
Kolejka 12    
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 2-1 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 6-1 Telsport Katowice
Irex Sosnowiec 4-3 Unisoft Gdynia
Jango Gliwice 7-15 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 1-5 W.P. Warszawa
Skał Inter Tychy 4-3 DSI Legnica
Kolejka 13    
Jango Gliwice 13-4 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Unisoft Gdynia 9-6 Clearex Chorzów
W.P. Warszawa 2-4 Skała Inter Tychy
DSI Legnica 4-7 Irex Sosnowiec
Telsport Katowice 2-5 Cuprum Polkowice
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 4-8 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 14    
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 4-6 W.P. Warszawa
P.A. Nova Gliwice 5-8 DSI Legnica
Irex Sosnowiec 9-5 Telsport Katowice
Clearex Chorzów 14-4 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
Cuprum Polkowice 5-2 Unisoft Gdynia
Skała Inter Tychy 4-1 Jango Gliwice
Kolejka 15    
Jango Gliwice 2-6 P.A. Nova Gliwice
Unisoft Gdynia 7-4 Skała Inter Tychy
Telsport Katowice 2-8 Clearex Chorzów
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 1-3 Cuprum Polkowice
W.P. Warszawa 5-4 Irex Sosnowiec
DSI Legnica 11-0 Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Kolejka 16    
Skała Inter Tychy 5-4 Telsport Katowice
Cuprum Polkowice 2-2 Jango Gliwice
Clearex Chorzow 6-0 DSI Legnica
Irex Sosnowiec 7-6 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 6-2 W.P. Warszawa
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 0-5 (wo) Unisoft Gdynia
Kolejka 17    
Jango Gliwice 6-3 Irex Sosnowiec
P.A. Nova Gliwice 4-3 Unisoft Gdynia
Telsport Katowice 5-0 (wo) Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Rekor-Lipnik Bielsko Biała 4-6 Skała Inter Tychy
W.P. Warszawa 2-9 Clearex Chorzów
DSI Legnica 8-4 Cuprum Polkowice
Kolejka 18    
Irex Sosnowiec 6-3 Skała Inter Tychy
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 0-5 (wo) Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 4-7 P.A. Nova Gliwice
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 5-4 Jagno Gliwice
Unisoft Gdynia 9-5 W.P. Warszawa
Telsport Katowice 4-2 DSI Legnica
Kolejka 19    
Skała Inter Tychy 5-0 (wo) Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
P.A. Nova Gliwice 7-2 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 7-2 Cuprum Polkowice
Jango Gliwice 5-2 Unisoft Gdynia
DSI Legnica 7-1 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
W.P. Warszawa 7-4 Telsport Katowice
Kolejka 20    
Paulo-Torhen Gorzów Wlkp. 0-5 (wo) P.A. Nova Gliwice
Skała Inter Tychy 1-8 Clearex Chorzów
W.P. Warszawa 8-6 Jango Gliwice
Irex Sosnowiec 5-7 Cuprum Polkowice
Unisoft Gdynia 6-4 DSI Legnica
Telsport Katowice 5-3 Rekord-Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 21    
Irex Sosnowiec 5-0 (wo) Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Clearex Chorzów 7-2 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 5-0 (wo) Skała Inter Tychy
Jango Gliwice 8-6 Telsport Katowice
Rekord-Lipnik Bielsko Biała 7-7 Unisoft Gdynia
DSI Legnica 8-7 W.P. Warszawa
Kolejka 22    
P.A. Nova Gliwice 3-3 Skała Inter Tychy
Clearex Chorzów 17-0 Irex Sosnowiec
Cuprum Polkowice 5-0 (wo) Paulo-Torhen Gorzów Wlkp.
Unisoft Gdynia 5-0 (wo) Telsport Katowice
Jango Gliwice 6-3 DSI Legnica
W.P. Warszawa ob. wo Rekord-Lipnik Bielsko Biała
Najlepsi strzelcy
1. Jasiński Krzysztof Clearex Chorzów 46
2. Korczyński Błażej Jango Gliwice 38
3. Filipczak Krzysztof P.A. Nova Gliwice 30
4. Filipik Piotr Unisoft Gdynia 28
5. Maksym Szymon Jango Gliwice 26
6. Dabrowski Robert P.A. Nova Gliwice 24
7. Figura Grzegorz Irex Sosnowiec 24
8. Szal Andrzej Rekord-Lipnik Bielsko Biała 24
9. Szymański Andrzej Rekord-Lipnik Bielsko Biała 24
10. Kuchciak Krzysztof Clearex Chorzów 23
11. Szeja Krzysztof Clearex Chorzów 22
12. Szłapa Andrzej Clearex Chorzów 18
13. Kwiatkowski Stanisław DSI Legnica 18
14. Czok Tomasz P.A. Nova Gliwice 17
15. Cybulski Aleksander Unisof Gdynia 17
16. Jędrzejewski Sebastian Cuprum Polkowice 16
17. Klimkowicz Daniel DSI Legnica 16

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers