logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 2002/2003

    RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
Miejsce Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. P.A. Nova Gliwice 18 48 16 0 2 103-62            
2. Clearex Chorzów 18 45 15 0 3 134-47            
3. Baustal Kraków 18 39 12 3 3 123-73            
4. Jango Gliwice 18 32 10 2 6 51-54            
5. Cuprum Polkowice 18 24 7 3 8 75-84            
6. Rekord Bielsko-Biała 18 22 6 4 8 72-73            
7. TPC Komputery Legnica 18 15 4 3 11 60-85            
8. Skała-Inter Tychy 18 14 4 2 12 66-93            
9. Irex Sosnowiec 18 10 2 4 12 61-125 2 3 1 0 1 11-10
10. Timemaster Siemianowice Śl. 18 10 3 1 14 58-107 2 3 1 0 1 10-11
ITR Iława zmienił nazwę na ITR-Jeziorak Iława.
TEAM Legnica zmienił nazwę na TPC Komputery Legnica.
Unisoft Gdynia wycofał się w trakcie rozgrywek. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.
ITR-Jeziorak Iława wycofał się po 11. kolejce rozgrywek. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.

 

Kolejka 1    
Clearex Chorzów 7-1 TPC Komputery Legnica
ITR-Jeziorak Iława 5-5 Irex Sosnowiec
  anulowany  
P.A. Nova Gliwice 5-3 Rekord Bielsko-Biała
Timemaster Siemianowice Śląskie 6-3 Skała-Inter Tychy
Unisoft Gdynia 6-8 Jango Gliwice
  anulowany  
Baustal Kraków 9-4 Cuprum Polkowice
Kolejka 2    
Jango Gliwice 3-2 Timemaster Siemianowice Śląskie
Irex Sosnowiec 5-5 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica 11-5 ITR-Jeziorak Iława
  anulowany  
Rekord Bielsko-Biała 5-3 Unisoft Gdynia
  anulowany  
Cuprum Polkowice 4-3 P.A. Nova Gliwice
Skała-Inter Tychy 5-6 Clearex Chorzów
Kolejka 3    
P.A. Nova Gliwice 6-5 Skała-Inter Tychy
Clearex Chorzów 12-0 Irex Sosnowiec
Baustal Kraków 5-1 Jango Gliwice
Timemaster Siemianowice Śląskie 4-6 Cuprum Polkowice
Unisoft Gdynia 6-7 TPC Komputery Legnica
  anulowany  
ITR-Jeziorak Iława 3-6 Rekord Bielsko-Biała
  anulowany  
Kolejka 4    
Pauza: Cuprum Polkowice.    
Rekord Bielsko-Biała 6-6 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica 4-6 P.A. Nova Gliwice
Irex Sosnowiec 7-5 Timemaster Siemianowice Śląskie
Skała-Inter Tychy 7-4 ITR-Jeziorak Iława
  anulowany  
Jango Gliwice 3-2 Clearex Chorzów
Kolejka 5    
Pauza: Skała-Inter Tychy.    
Clearex Chorzów 10-1 Cuprum Polkowice
P.A. Nova Gliwice 7-3 Irex Sosnowiec
Baustal Kraków 11-4 TPC Komputery Legnica
Timemaster Siemianowice Śląskie 2-5 Rekord Bielsko-Biała
ITR-Jeziorak Iława 2-6 Jango Gliwice
  anulowany  
Kolejka 6    
Pauza: Irex Sosnowiec.    
Cuprum Polkowice 5-0 (wo) ITR-Jeziorak Iława
  anulowany  
Skała-Inter Tychy 4-9 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica 6-2 Timemaster Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 3-14 Clearex Chorzów
Jango Gliwice 0-2 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 7    
Irex Sosnowiec 3-3 Jango Gliwice
P.A. Nova Gliwice 6-3 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 5-10 TPC Komputery Legnica
Cuprum Polkowice 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Timemaster Siemianowice Śląskie 5-5 Baustal Kraków
Kolejka 8    
Pauza: Timemaster Siemianowice Śląskie.  
Baustal Kraków 5-6 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 3-1 Cuprum Polkowice
Rekord Bielsko-Biała 8-3 Skała-Inter Tychy
Clearex Chorzów 12-3 ITR-Jeziorak Iława
  anulowany  
TPC Komputery Legnica 5-5 Irex Sosnowiec
Kolejka 9    
Pauza: Clearex Chorzów.    
Skała-Inter Tychy 1-2 Jango Gliwice
Irex Sosnowiec 3-8 Cuprum Polkowice
TPC Komputery Legnica 3-6 Rekord Bielsko-Biała
ITR-Jeziorak Iława 2-7 Baustal Kraków
  anulowany  
P.A. Nova Gliwice 5-1 Timemaster Siemianowice Śląskie
Kolejka 10    
Pauza: Baustal Kraków.    
Jango Gliwice 3-2 TPC Komputery Legnica
Cuprum Polkowice 3-2 Skała-Inter Tychy
ITR-Jeziorak Iława 4-6 P.A. Nova Gliwice
  anulowany  
Clearex Chorzów 9-3 Timemaster Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Irex Sosnowiec
Kolejka 11    
Pauza: P.A. Nova Gliwice.    
TPC Komputery Legnica 2-2 Cuprum Polkowice
Timemaster Siemianowice Śląskie 21-5 ITR-Jeziorak Iława
  anulowany  
Baustal Kraków 6-3 Clearex Chorzów
Irex Sosnowiec 3-5 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 2-4 Jango Gliwice
Kolejka 12    
Pauza: Jango Gliwice, Irex Sosnowiec.  
Cuprum Polkowice 6-8 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica 2-8 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 3-8 P.A. Nova Gliwice
Skała-Inter Tychy 8-3 Timemaster Siemianowice Śląskie
Kolejka 13    
Pauza: TPC Komputery Legnica, Rekord Bielsko-Biała.
P.A. Nova Gliwice 6-5 Cuprum Polkowice
Clearex Chorzów 12-2 Skała-Inter Tychy
Timemaster Siemianowice Śląskie 2-3 Jango Gliwice
Baustal Kraków 13-4 Irex Sosnowiec
Kolejka 14    
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, TPC Komputery Legnica.
Jango Gliwice 3-6 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 7-2 Timemaster Siemianowice Śląskie
Skała-Inter Tychy 4-5 P.A. Nova Gliwice
Irex Sosnowiec 2-7 Clearex Chorzów
Kolejka 15    
Pauza: Skała-Inter Tychy, Cuprum Polkowice.  
Clearex Chorzów 6-1 Jango Gliwice
Baustal Kraków 3-2 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 6-3 TPC Komputery Legnica
Timemaster Siemianowice Śląskie 5-4 Irex Sosnowiec
Kolejka 16    
Pauza: Jango Gliwice, Skała-Inter Tychy.  
TPC Komputery Legnica 2-8 Baustal Kraków
Rekord Bielsko-Biała 7-0 Timemaster Siemianowice Śląskie
Cuprum Polkowice 4-8 Clearex Chorzów
Irex Sosnowiec 4-13 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 17    
Pauza: Irex Sosnowiec, Cuprum Polkowice.  
Clearex Chorzów 7-1 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 5-0 Jango Gliwice
Baustal Kraków 4-0 Skała-Inter Tychy
Timemaster Siemianowice Śląskie 5-4 TPC Komputery Legnica
Kolejka 18    
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Cuprum Polkowice
Baustal Kraków 13-6 Timemaster Siemianowice Śląskie
Jango Gliwice 7-4 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 8-2 P.A. Nova Gliwice
TPC Komputery Legnica 2-1 Skała-Inter Tychy
Kolejka 19    
Pauza: Timemaster Siemianowice Śląskie, Clearex Chorzów.
Skała-Inter Tychy 4-3 Rekord Bielsko-Biała
Irex Sosnowiec 5-4 TPC Komputery Legnica
P.A. Nova Gliwice 8-5 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 1-5 Jango Gliwice
Kolejka 20    
Pauza: Baustal Kraków, Clearex Chorzów.  
Cuprum Polkowice 10-4 Irex Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała 1-1 TPC Komputery Legnica
Timemaster Siemianowice Śląskie 2-4 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 5-5 Skała-Inter Tychy
Kolejka 21    
Pauza: P.A. Nova Gliwice, Baustal Kraków.  
Timemaster Siemianowice Śląskie 3-8 Clearex Chorzów
Irex Sosnowiec 1-9 Rekord Bielsko-Biała
TPC Komputery Legnica 2-0 Jango Gliwice
Skała-Inter Tychy 4-4 Cuprum Polkowice
Kolejka 22    
Pauza: P.A. Nova Gliwice, Timemaster Siemianowice Śląskie.
Skała-Inter Tychy 5-2 Irex Sosnowiec
Jango Gliwice 5-3 Rekord Bielsko-Biała
Cuprum Polkowice 4-3 TPC Komputery Legnica
Clearex Chorzów 4-2 Baustal Kraków
Najlepsi strzelcy
1 Dąbrowski Robert Baustal Kraków 34
2 Marzec Krzysztof Baustal Kraków 30
3 Kuchciak Krzystof Clearex Chorzów 28
4 Szłapa Andrzej Clearex Chorzów 28
5 Jasiński Krzysztof Clearex Chorzów 24
6 Filipczak Krzysztof Baustal Kraków 24
7 Kędziora Wojciech P.A. Nova Gliwice 21
8 Piechocki Adam P.A. Nova Gliwice 21
9 Szymański Andrzej Rekord Bielsko Biała 20
10 Wieszołek Grzegorz Timemaster Siemianowice 20
11 Maksym Szymon P.A. Nova Gliwice 18
12 Pietrkiewicz Marcin Irex Sosnowiec 17
13 Korczyński Błażej Clearex-6 ; P.A.Nova-8 14
14 Kaźmierczak Mariusz Jango Gliwice 14
15 Piechówka Adam Rekord Bielsko Biała 13
16 Wiejacha Tomasz Rekord Bielsko Biała 13
17 Pięta Wojciech Clearex Chorzów 12
18 Lubczyński Dariusz Cuprum Polkowice 12
19 Goliasz Adam TPC Komputery Legnica 12
20 Nowakowski Emilian TPC Komputery Legnica 12
21 Domżał Dariusz Skała-Inter Tychy 12

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers