logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Utworzono: poniedziałek, 13, czerwiec 2011 17:33

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 2003/2004

    RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
Miejsce Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Baustal Kraków 22 57 19 0 3 140-69            
2. Clearex Chorzów 22 48 15 3 4 147-67            
3. Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 22 46 15 1 6 104-84            
4. Agra-Marioss Opole 22 40 12 4 6 103-67            
5. Akademia Słowa Poznań 22 39 12 3 7 83-59            
6. P.A. Nova Gliwice 22 35 11 2 9 73-56            
7. Jango Mysłowice 22 30 9 3 10 69-71            
8. Rekord Bielsko-Biała 22 28 8 4 10 96-106            
9. Skała-Inter Tychy 22 17 5 2 15 61-110            
10. Cuprum Polkowice 22 15 4 3 15 58-147 2 4 1 1 0 8-6
11. TPC Komputery Legnica 22 15 4 3 15 65-105 2 1 0 1 1 6-8
12. Arpol Toruń 22 11 3 2 17 51-109            
Holiday Mostostal Chojnice zmienił nazwę w trakcie sezonu na Holiday Chojnice, a później na Holiday "Życie Chojnic" Chojnice.

 

Kolejka 1    
Arpol Toruń 3-8 Baustal Kraków
Akademia Słowa Poznań 6-0 Cuprum Polkowice
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-4 Jango Mysłowice
TPC Komputery Legnica 2-7 P.A. Nova Gliwice
Agra-Marioss Opole 9-3 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 14-2 Skała-Inter Tychy
Kolejka 2    
Skała-Inter Tychy 5-6 Akademia Słowa Poznań
P.A. Nova Gliwice 9-1 Cuprum Polkowice
Baustal Kraków 6-2 Agra-Marioss Opole
Jango Mysłowice 2-1 Arpol Toruń
TPC Komputery Legnica 0-5 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 4-9 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Kolejka 3    
Jango Mysłowice 2-2 Agra-Marioss Opole
Akademia Słowa Poznań 6-2 TPC Komputery Legnica
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 8-9 Baustal Kraków
Clearex Chorzów 3-4 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 7-1 Skała-Inter Tychy
Cuprum Polkowice 2-2 Arpol Toruń
Kolejka 4    
Clearex Chorzów 7-2 Agra-Marioss Opole
Rekord Bielsko-Biała 3-6 P.A. Nova Gliwice
Skała-Inter Tychy 3-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Akademia Słowa Poznań 1-3 Baustal Kraków
Arpol Toruń 3-3 TPC Komputery Legnica
Jango Mysłowice 9-1 Cuprum Polkowice
Kolejka 5    
Baustal Kraków 12-1 Skała-Inter Tychy
Agra-Marioss Opole 10-3 Arpol Toruń
Cuprum Polkowice 5-10 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 3-3 Jango Mysłowice
TPC Komputery Legnica 7-3 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
P.A. Nova Gliwice 2-0 Akademia Słowa Poznań
Kolejka 6    
Arpol Toruń 0-3 P.A. Nova Gliwice
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 3-9 Clearex Chorzów
TPC Komputery Legnica 2-2 Cuprum Polkowice
Baustal Kraków 7-2 Rekord Bielsko-Biała
Skała-Inter Tychy 4-7 Agra-Marioss Opole
Akademia Słowa Poznań 3-0 Jango Mysłowice
Kolejka 7    
Rekord Bielsko-Biała 8-7 TPC Komputery Legnica
Jango Mysłowice 3-2 Skała-Inter Tychy
Cuprum Polkowice 4-6 Baustal Kraków
Clearex Chorzów 9-1 Arpol Toruń
P.A. Nova Gliwice 3-2 Agra-Marioss Opole
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 3-2 Akademia Słowa Poznań
Kolejka 8    
Skała-Inter Tychy 5-6 Cuprum Polkowice
Arpol Toruń 3-4 Rekord Bielsko-Biała
Agra-Marioss Opole 2-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
TPC Komputery Legnica 0-2 Jango Mysłowice
Akademia Słowa Poznań 4-4 Clearex Chorzów
Baustal Kraków 3-0 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 9    
Akademia Słowa Poznań 4-1 Arpol Toruń
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Skała-Inter Tychy
P.A. Nova Gliwice 2-3 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Cuprum Polkowice 5-6 Agra-Marioss Opole
Clearex Chorzów 6-1 Jango Mysłowice
TPC Komputery Legnica 4-6 Baustal Kraków
Kolejka 10    
Arpol Toruń 3-1 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 6-10 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 5-5 Akademia Słowa Poznań
Agra-Marioss Opole 3-0 TPC Komputery Legnica
Jango Mysłowice 3-3 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 4-6 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Kolejka 11    
Cuprum Polkowice 4-3 Rekord Bielsko-Biała
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 7-3 Arpol Toruń
Jango Mysłowice 3-7 Baustal Kraków
Skała-Inter Tychy 5-2 TPC Komputery Legnica
Clearex Chorzów 6-3 P.A. Nova Gliwice
Agra-Marioss Opole 2-4 Akademia Słowa Poznań
Kolejka 12    
Skała-Inter Tychy 3-3 Clearex Chorzów
Baustal Kraków 11-3 Arpol Toruń
Cuprum Polkowice 5-2 Akademia Słowa Poznań
Jango Mysłowice 4-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
P.A. Nova Gliwice 5-3 TPC Komputery Legnica
Rekord Bielsko-Biała 6-6 Agra-Marioss Opole
Kolejka 13    
Arpol Toruń 2-8 Jango Mysłowice
Clearex Chorzów 12-3 TPC Komputery Legnica
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-4 Rekord Bielsko-Biała
Akademia Słowa Poznań 6-1 Skała-Inter Tychy
Cuprum Polkowice 1-5 P.A. Nova Gliwice
Agra-Marioss Opole 4-2 Baustal Kraków
Kolejka 14    
TPC Komputery Legnica 2-5 Akademia Słowa Poznań
Baustal Kraków 2-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Rekord Bielsko-Biała 9-6 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 3-1 P.A. Nova Gliwice
Arpol Toruń 5-0 (wo) Cuprum Polkowice
przerwany w 23. min. przy stanie 4-2, z powodu znieważenia sędziego
przez jednego z zawodników gości
Agra-Marioss Opole 4-2 Jango Mysłowice
Kolejka 15    
P.A. Nova Gliwice 3-4 Rekord Bielsko-Biała
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 5-0 (wo) Skała-Inter Tychy
goście nie przyjechali na mecz
Baustal Kraków 4-3 Akademia Słowa Poznań
TPC Komputery Legnica 2-1 Arpol Toruń
Cuprum Polkowice 3-6 Jango Mysłowice
Agra-Marioss Opole 3-3 Clearex Chorzów
Kolejka 16    
Akademia Słowa Poznań 0-0 P.A. Nova Gliwice
Skała-Inter Tychy 3-7 Baustal Kraków
Arpol Toruń 0-3 Agra-Marioss Opole
Clearex Chorzów 16-2 Cuprum Polkowice
Jango Mysłowice 7-6 Rekord Bielsko-Biała
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 8-5 TPC Komputery Legnica
Kolejka 17    
Clearex Chorzów 5-0 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Cuprum Polkowice 6-4 TPC Komputery Legnica
Rekord Bielsko-Biała 2-6 Baustal Kraków
Agra-Marioss Opole 5-1 Skała-Inter Tychy
Jango Mysłowice 2-1 Akademia Słowa Poznań
P.A. Nova Gliwice 4-1 Arpol Toruń
Kolejka 18    
Agra-Marioss Opole 6-0 P.A. Nova Gliwice
Akademia Słowa Poznań 5-3 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
TPC Komputery Legnica 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Skała-Inter Tychy 4-1 Jango Mysłowice
Baustal Kraków 15-1 Cuprum Polkowice
Arpol Toruń 2-1 Clearex Chorzów
Kolejka 19    
Jango Mysłowice 2-4 TPC Komputery Legnica
Clearex Chorzów 5-2 Akademia Słowa Poznań
P.A. Nova Gliwice 3-4 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 2-2 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Arpol Toruń
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 5-2 Agra-Marioss Opole
Kolejka 20    
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 4-3 P.A. Nova Gliwice
Agra-Marioss Opole 16-1 Cuprum Polkowice
Jango Mysłowice 2-6 Clearex Chorzów
Baustal Kraków 5-3 TPC Komputery Legnica
Arpol Toruń 4-7 Akademia Słowa Poznań
Skała-Inter Tychy 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 21    
TPC Komputery Legnica 2-5 Agra-Marioss Opole
P.A. Nova Gliwice 1-0 Jango Mysłowice
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 4-0 Cuprum Polkowice
Skała-Inter Tychy 8-4 Arpol Toruń
Clearex Chorzów 1-7 Baustal Kraków
Akademia Słowa Poznań 5-4 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 22    
P.A. Nova Gliwice 3-6 Clearex Chorzów
Akademia Słowa Poznań 6-2 Agra-Marioss Opole
Rekord Bielsko-Biała 8-3 Cuprum Polkowice
Arpol Toruń 5-7 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Baustal Kraków 4-3 Jango Mysłowice
TPC Komputery Legnica 5-3 Skała-Inter Tychy
Najlepsi strzelcy
1 Filipczak Krzysztof Baustal Kraków 30
2 Jasiński Krzysztof Cleraex Chorzów 30
3 Kuchciak Krzysztof Cleraex Chorzów 24
4 Pięta Wojciech Cleraex Chorzów 24
5 Hirsch Klaudiusz Akademia Słowa Poznań 22
6 Marzec Krzysztof Baustal Kraków 20
7 Szłapa Andrzej Cleraex Chorzów 20
8 Sapa Andrzej Agra-Marioss Opole 20
9 Sinkiewicz Marek TPC Komputery Legnica 19
10 Kędziora Wojciech P.A. Nova-Eurogames Gliwice 18
11 Szal Andrzej Rekord Bielsko Biała 18
12 Korczyński Błażej P.A. Nova-Eurogames Gliwice 17
13 Borowski Andrzej Holiday Chojnice 16
14 Grendziak Marek P.A. Nova-3 ; Agra-Marioss-13 16
15 Miozga Mirosław Cleraex Chorzów 14
16 Suchomski Sławomir Holiday Chojnice 14
17 Wiejacha Tomasz Rekord Bielsko Biała 14

.

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers