logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 2007/2008

Kolejka 1    
Pauza: Kupczyk Kraków.    
Gazownik Wawelno 1-5 Clearex Chorzów
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-4 Akademia Słowa Poznań
AZS UW Warszawa 1-3 Jango Katowice
Pogoń 04 Szczecin 4-5 P.A. Nova Gliwice
Hurtap Łęczyca 3-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Grembach Zgierz 1-1 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 2    
Pauza: Clearex Chorzów.    
Jango Katowice 6-3 Gazownik Wawelno
Grembach Zgierz 7-4 ZIS Gaszyńscy Kraków
P.A. Nova Gliwice 6-2 AZS UW Warszawa
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-3 GKS Jachym Tychy '71
Hurtap Łęczyca 3-3 Pogoń 04 Szczecin
Akademia Słowa Poznań 7-2 Kupczyk Kraków
Kolejka 3    
Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie.
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-3 Clearex Chorzów
Hurtap Łęczyca 5-2 P.A. Nova Gliwice
Pogoń 04 Szczecin 4-4 Grembach Zgierz
GKS Jachym Tychy '71 6-6 Jango Katowice
AZS UW Warszawa 3-3 Akademia Słowa Poznań
Gazownik Wawelno 2-2 Kupczyk Kraków
Kolejka 4    
Pauza: ZIS Gaszyńscy Kraków.  
P.A. Nova Gliwice 8-3 Grembach Zgierz
Gazownik Wawelno 1-1 AZS UW Warszawa
Akademia Słowa Poznań 0-2 Hurtap Łęczyca
Jango Katowice 2-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Clearex Chorzów 6-0 Pogoń 04 Szczecin
Kupczyk Kraków 1-5 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 5    
Pauza: AZS UW Warszawa.    
GKS Jachym Tychy '71 5-2 ZIS Gaszyńscy Kraków
Pogoń 04 Szczecin 7-4 Gazownik Wawelno
Grembach Zgierz 3-3 Jango Katowice
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-4 Clearex Chorzów
Akademia Słowa Poznań 3-4 P.A. Nova Gliwice
Kupczyk Kraków 1-2 Hurtap Łęczyca
Kolejka 6    
Pauza: GKS Jachym Tychy '71.    
Clearex Chorzów 6-2 Grembach Zgierz
Hurtap Łęczyca 6-2 ZIS Gaszyńscy Kraków
Jango Katowice 7-5 Akademia Słowa Poznań
AZS UW Warszawa 1-5 Pogoń 04 Szczecin
Gazownik Wawelno 9-3 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 7-3 Kupczyk Kraków
Kolejka 7    
Pauza: Jango Katowice.    
ZIS Gaszyńscy Kraków 7-1 Pogoń 04 Szczecin
P.A. Nova Gliwice 4-3 Clearex Chorzów
Hurtap Łęczyca 8-2 Gazownik Wawelno
GKS Jachym Tychy '71 2-1 AZS UW Warszawa
Grembach Zgierz 3-4 Akademia Słowa Poznań
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-5 Kupczyk Kraków
Kolejka 8    
Pauza: Grembach Zgierz.    
Gazownik Wawelno 7-5 GKS Jachym Tychy '71
Jango Katowice 2-6 P.A. Nova Gliwice
Akademia Słowa Poznań 4-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
AZS UW Warszawa 4-6 ZIS Gaszyńscy Kraków
Clearex Chorzów 6-4 Hurtap Łęczyca
Kupczyk Kraków 2-4 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 9    
Pauza: P.A. Nova Gliwice.    
Akademia Słowa Poznań 8-3 Pogoń 04 Szczecin
GKS Jachym Tychy '71 5-5 Clearex Chorzów
ZIS Gaszyńscy Kraków 6-4 Gazownik Wawelno
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-7 Grembach Zgierz
Hurtap Łęczyca 4-3 Jango Katowice
AZS UW Warszawa 1-1 Kupczyk Kraków
Kolejka 10    
Pauza: Gazownik Wawelno.    
Akademia Słowa Poznań 10-11 GKS Jachym Tychy '71
Jango Katowice 3-2 Pogoń 04 Szczecin
Grembach Zgierz 4-5 Hurtap Łęczyca
P.A. Nova Gliwice 4-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Clearex Chorzów 8-3 AZS UW Warszawa
ZIS Gaszyńscy Kraków 9-0 Kupczyk Kraków
Kolejka 11    
Pauza: Hurtap Łęczyca.    
Pogoń 04 Szczecin 3-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
GKS Jachym Tychy '71 3-5 P.A. Nova Gliwice
AZS UW Warszawa 0-8 Grembach Zgierz
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-3 Jango Katowice
Gazownik Wawelno 2-7 Akademia Słowa Poznań
Kupczyk Kraków 2-4 Clearex Chorzów
Kolejka 12    
Pauza: Akademia Słowa Poznań.    
Clearex Chorzów 4-3 Jango Katowice
P.A. Nova Gliwice 6-5 Gazownik Wawelno
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
Hurtap Łęczyca 4-1 AZS UW Warszawa
Pogoń 04 Szczecin 6-3 GKS Jachym Tychy '71
Grembach Zgierz 4-6 Kupczyk Kraków
Kolejka 13    
Pauza: Pogoń 04 Szczecin.    
GKS Jachym Tychy '71 3-5 Hurtap Łęczyca
AZS UW Warszawa 2-4 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-4 P.A. Nova Gliwice
Gazownik Wawelno 5-9 Grembach Zgierz
Akademia Słowa Poznań 3-2 Clearex Chorzów
Jango Katowice 3-3 Kupczyk Kraków
Kolejka 14    
Pauza: Kupczyk Kraków.    
GKS Jachym Tychy '71 5-3 Grembach Zgierz
Clearex Chorzów 4-2 Gazownik Wawelno
Akademia Słowa Poznań 4-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
Jango Katowice 11-4 AZS UW Warszawa
P.A. Nova Gliwice 1-2 Pogoń 04 Szczecin
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-10 Hurtap Łęczyca
Kolejka 15    
Pauza: Clearex Chorzów.    
Gazownik Wawelno 0-2 Jango Katowice
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-7 Grembach Zgierz
AZS UW Warszawa 1-6 P.A. Nova Gliwice
GKS Jachym Tychy '71 1-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Pogoń 04 Szczecin 3-6 Hurtap Łęczyca
Kupczyk Kraków 1-1 Akademia Słowa Poznań
Kolejka 16    
Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie.
P.A. Nova Gliwice 3-1 Hurtap Łęczyca
Grembach Zgierz 1-1 Pogoń 04 Szczecin
Jango Katowice 4-4 GKS Jachym Tychy '71
Akademia Słowa Poznań 11-3 AZS UW Warszawa
Clearex Chorzów 4-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
Kupczyk Kraków 11-2 Gazownik Wawelno
Kolejka 17    
Pauza: ZIS Gaszyńscy Kraków.    
AZS UW Warszawa 5-3 Gazownik Wawelno
Hurtap Łęczyca 7-2 Akademia Słowa Poznań
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-4 Jango Katowice
Pogoń 04 Szczecin 3-6 Clearex Chorzów
Grembach Zgierz 8-10 P.A. Nova Gliwice
GKS Jachym Tychy '71 5-3 Kupczyk Kraków
Kolejka 18    
Pauza: AZS UW Warszawa.    
Clearex Chorzów 5-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 8-4 Akademia Słowa Poznań
ZIS Gaszyńscy Kraków 4-1 GKS Jachym Tychy '71
Gazownik Wawelno 5-6 Pogoń 04 Szczecin
Jango Katowice 3-3 Grembach Zgierz
Hurtap Łęczyca 1-1 Kupczyk Kraków
Kolejka 19    
Pauza: GKS Jachym Tychy '71.    
Pogoń 04 Szczecin 6-0 AZS UW Warszawa
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 4-6 Gazownik Wawelno
Grembach Zgierz 2-3 Clearex Chorzów
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-4 Hurtap Łęczyca
Akademia Słowa Poznań 1-7 Jango Katowice
Kupczyk Kraków 3-3 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 20    
Pauza: Jango Katowice.    
Clearex Chorzów 5-8 P.A. Nova Gliwice
Gazownik Wawelno 0-5 Hurtap Łęczyca
AZS UW Warszawa 6-1 GKS Jachym Tychy '71
Akademia Słowa Poznań 3-1 Grembach Zgierz
Pogoń 04 Szczecin 3-3 ZIS Gaszyńscy Kraków
Kupczyk Kraków 7-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Kolejka 21    
Pauza: Grembach Zgierz.    
ZIS Gaszyńscy Kraków 4-8 AZS UW Warszawa
Hurtap Łęczyca 5-2 Clearex Chorzów
GKS Jachym Tychy '71 7-3 Gazownik Wawelno
P.A. Nova Gliwice 5-3 Jango Katowice
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-7 Akademia Słowa Poznań
Pogoń 04 Szczecin 3-6 Kupczyk Kraków
Kolejka 22    
Pauza: P.A. Nova Gliwice.    
Gazownik Wawelno 4-7 ZIS Gaszyńscy Kraków
Grembach Zgierz 4-3 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Jango Katowice 5-5 Hurtap Łęczyca
Pogoń 04 Szczecin 4-4 Akademia Słowa Poznań
Clearex Chorzów 6-2 GKS Jachym Tychy '71
Kupczyk Kraków 6-3 AZS UW Warszawa
Kolejka 23    
Pauza: Gazownik Wawelno.    
GKS Jachym Tychy '71 8-2 Akademia Słowa Poznań
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Jango Katowice
Hurtap Łęczyca 6-3 Grembach Zgierz
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 4-5 P.A. Nova Gliwice
AZS UW Warszawa 0-1 Clearex Chorzów
Kupczyk Kraków 6-2 ZIS Gaszyńscy Kraków
Kolejka 24    
Pauza: Hurtap Łęczyca.    
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-3 Pogoń 04 Szczecin
P.A. Nova Gliwice 8-2 GKS Jachym Tychy '71
Grembach Zgierz 5-2 AZS UW Warszawa
Jango Katowice 7-1 ZIS Gaszyńscy Kraków
Akademia Słowa Poznań 9-2 Gazownik Wawelno
Clearex Chorzów 2-6 Kupczyk Kraków
Kolejka 25    
Pauza: Akademia Słowa Poznań.    
Gazownik Wawelno 3-8 P.A. Nova Gliwice
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-3 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
AZS UW Warszawa 3-6 Hurtap Łęczyca
GKS Jachym Tychy '71 2-3 Pogoń 04 Szczecin
Jango Katowice 5-2 Clearex Chorzów
Kupczyk Kraków 6-4 Grembach Zgierz
Kolejka 26    
Pauza: Pogoń 04 Szczecin.    
Hurtap Łęczyca 5-1 GKS Jachym Tychy '71
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 7-1 AZS UW Warszawa
P.A. Nova Gliwice 3-2 ZIS Gaszyńscy Kraków
Grembach Zgierz 9-2 Gazownik Wawelno
Clearex Chorzów 4-0 Akademia Słowa Poznań
Kupczyk Kraków 0-0 Jango Katowice

 

    RAZEM DOM WYJAZD
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B-
1. P.A. Nova Gliwice 24 64 21 1 2 129 75 12 33 11 0 1 63 31 12 31 10 1 1 66 44
2. Hurtap Łęczyca 24 57 18 3 3 112 57 12 32 10 2 0 57 23 12 25 8 1 3 55 34
3. Clearex Chorzów 24 49 16 1 7 100 72 12 30 10 0 2 60 35 12 19 6 1 5 40 37
4. Jango Katowice 24 44 12 8 4 98 70 12 25 7 4 1 58 39 12 19 5 4 3 40 31
5. Akademia Słowa Poznań 24 39 12 3 9 106 91 12 24 8 0 4 63 40 12 15 4 3 5 43 51
6. GKS Jachym Tychy '71 24 34 10 4 10 91 97 12 23 7 2 3 52 38 12 11 3 2 7 39 59
7. Pogoń 04 Szczecin 24 33 9 6 9 82 88 12 16 4 4 4 49 44 12 17 5 2 5 33 44
8. Kupczyk Kraków 24 32 8 8 8 84 80 12 18 5 3 4 46 31 12 14 3 5 4 38 49
9. Grembach Zgierz 24 29 8 5 11 105 94 12 15 4 3 5 51 44 12 14 4 2 6 54 50
10. ZIS Gaszyńscy Kraków 24 28 9 1 14 90 96 12 18 6 0 6 52 42 12 10 3 1 8 38 54
11. Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 24 13 4 1 19 57 107 12 10 3 1 8 38 58 12 3 1 0 11 19 49
12. AZS UW Warszawa 24 12 3 3 18 56 118 12 8 2 2 8 27 47 12 4 1 1 10 29 71
13. Gazownik Wawelno 24 11 3 2 19 77 142 12 8 2 2 8 39 60 12 3 1 0 11 38 82

 Grembach-Kolejarz Łódź zmienił nazwę na Grembach Zgierz przed rozpoczęciem sezonu.

 

Najlepsi strzelcy sezonu 2007/2008
1 Korczyński Błażej P.A. Nova Gliwice 31
2 Jasiński Krzysztof Clearex Chorzów 26
3 Lebiedziński Daniel Akademia Słowa Poznań 24
4 Hirsch Klaudiusz Akademia Słowa Poznań 23
5 Krawczyk Daniel Hurtap Łęczyca 22
6 Polasek Radek Jango Katowice 22
7 Brauhoff Dariusz P.A. Nova Gliwice 19
8 Szłapa Andrzej Clearex Chorzów 19
9 Kuchciak Krzysztof Grembach Zgierz 18
10 Milewski Mariusz Hurtap Łęczyca 18
11 Filipczak Krzysztof Clearex - 7;  Kupczyk - 11 18
12 Dąbrowski Robert Gaszyńscy - 13; Hurtap - 4 17
13 Jarzmik Rafał P.A. Nova Gliwice 16
14 Pawłowski Marcin Hurtap Łęczyca 16
15 Piasecki Łukasz Pogoń 04 Szczecin 16
16 Dąbrowski Paweł Pogoń 04 Szczecin 16
17 Franz Rafał P.A. Nova Gliwice 15
18 Wiewióra Sebastian P.A. Nova Gliwice 15
19 Sobalczyk Igor Hurtap Łęczyca 15
20 Sapa Andrzej Marioss Gazownik Wawelno 15
21 Kusia Krzysztof Clearex - 7;  Kupczyk - 8 15

.

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers