• 22.11.2017 Środa 144
  • 22.11.2017 Środa 11

Tabela wszech czasów rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU /do 2008 roku I LIGI FUTSALU/ STAN NA DZIEŃ 01-09-2017

Lp. Zespół   Sezony M Pkt. Z R P B+ B-
1 CLEAREX Chorzów Więcej 18 407 752 236 44 127 1770 1204
2 REKORD Bielsko-Biała 3) Więcej 19 445 672 212 62 171 1763 1568
3 P.A. NOVA Gliwice Więcej 15 334 636 209 47 78 1510 1001
4 FC NOVA Katowice 1) Więcej 12 258 414 127 33 98 949 899
5 AKADEMIA FUTSAL Club Pniewy 4) Więcej 9 207 410 126 32 49 873 580
6 POGOŃ'04 Szczecin Więce 12 285 397 112 61 112 906 930
7 CUPRUM Polkowice 2) Więcej 12 262 373 116 33 113 1098 1171
8 GATTA Active Zduńska Wola Więcej 6 163 326 99 29 35 600 384
9 WISŁA Krakbet Kraków Więcej 5 133 295 91 22 20 642 331
10 TPC Komputery Legnica 5) Więcej 10 220 276 87 35 98 855 903
11 RED DEVILS Chojnice Więcej 8 199 228 62 42 95 570 646
12 BAUSTAL Kraków Więcej 4 82 203 66 5 11 532 278
13 BORUTA Zgierz 7) Więcej 7 154 193 57 22 75 566 616
14 HURTAP Łęczyca Więcej 4 88 185 58 11 19 363 228
15 GKS Futsal Tychy Więcej 8 186 170 49 23 114 569 815
16 KUPCZYK Kraków Więcej 6 132 160 44 28 60 453 479
17 GWIAZDA Ruda Śląska Więcej 7 167 150 44 18 105 426 648
18 RADIO FLASH Katowice 6) Więcej 4 84 145 47 12 25 373 292
19 MISTREATED Jaworzno Więcej 5 106 140 45 13 48 474 480
20 SKAŁA INTER Tychy 8) Więcej 6 126 140 42 14 70 492 621
21 HOLIDAY Chojnice Więcej 3 66 137 43 8 15 297 212
22 FC Siemianowice Śląskie 9) Więcej 6 128 134 40 14 74 439 565
23 AZS UŚ Katowice   5 121 119 31 26 64 294 437
24 Euromaster Głogów   4 93 114 32 18 43 251 303
25 MARWIT Toruń 15) Więcej 3 77 108 32 12 33 226 215
26 SEDTEX Gliwice 11) Więcej 5 110 108 32 21 57 379 467
27 RED DRAGONS Pniewy   3 74 97 28 13 33 168 195
28 AZS UG Gdańsk Więcej 4 99 96 27 15 57 289 405
29 WP Warszawa 10) Więcej 3 66 95 30 5 31 278 300
30 JARD Gliwice Więcej 3 70 89 35 10 25 314 261
31 GAF OMEGA Gliwice Więcej 3 66 87 25 12 29 193 206
32 GOLDENMAJER Kraków Więcej 3 64 82 24 10 30 295 327
33 GAZOWNIK Wawelno 12) Więcej 3 68 80 23 11 34 247 279
34 IREX Sosnowiec Więcej 5 106 78 23 14 69 369 574
35 FC Toruń   2 49 77 23 8 18 151 113
36 OPAŁ Gniezno Więcej 2 46 75 26 8 12 237 172
37 TELSPORT Katowice Więcej 3 66 73 21 10 35 253 301
38 RADAN Gliwice Więcej 3 64 68 20 8 36 212 277
39 UNISOFT Gdynia Więcej 2 42 62 19 5 18 226 207
40 CENTRUM Bielsko-Biała 13) Więcej 4 94 60 22 9 63 275 520
41 ENERGETYK Jaworzno Więcej 3 79 59 23 11 45 250 317
42 ZIS Gaszyńscy Kraków Więcej 2 46 50 15 5 26 151 186
43 REMEDIUM Pyskowice Więcej 2 46 48 14 6 26 118 131
44 SUW-TOR Łódź Więcej 1 28 37 16 5 7 108 70
45 PIAST GLIWICE   1 27 41 11 8 8 81 69
46 IMPEL Głogów Więcej 1 22 35 10 5 7 80 71
47 MORiS Chorzów 14) Więcej 2 40 30 11 3 26 157 170
48 NBIT Gliwice Więcej 1 22 29 8 5 9 56 74
49 MKF Solne Miasto Wieliczka   1 27 21 6 3 18 63 99
50 MAREX Chorzów Więcej 1 22 20 6 2 14 78 97
51 JUMI Lubin Więcej 1 20 14 4 2 14 62 124
52 K.P. Laguna Brzeg Dolny Więcej 1 22 12 3 3 16 79 123
53 AZS UW Warszawa Więcej 1 24 12 3 3 18 56 118
54 FRIB-EX Ruda Śląska Więcej 1 20 11 3 2 15 77 123
55 ARPOL Toruń Więcej 1 22 11 3 2 17 51 109
56 PAULO-TORHEN Gorzów Wlkp. Więcej 1 22 10 3 1 18 46 144
57 PROMONT Kielce Więcej 1 28 5 1 3 24 54 184
58 WULKAN Wrocław Więcej 1 22 1 0 1 21 33 139

W sezonach 1994/1995 i 1995/1996 za zwycięstwo przyznawane były 2 punkty.

1) FC Nova Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą: Jango Katowice, Jango Mysłowice, Jango Gliwice
2) Cuprum Polkowice - występował w rozgrywkach jako Cuprum Polkowice, TPH
3) Rekord Bielsko-Biała - występował w rozgrywkach jako BTS Lipnik
4) Akademia Futsal Club Pniewy - występował w rozgrywkach jako Akademia Słowa Poznań
5) TPC Komputery Legnica - występował w rozgrywkach pod nazwą Cynk-Mal, Cambras, DSI, Team Legnica
6) Radio Flash Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Rancho - Amica Knurów
7) Boruta Zgierz - występował w rozgrywkach pod nazwą Grembach, Grembach - Kolejarz, Owlex Łódź
8) Skała - Inter Tychy - występował w rozgrywkach pod nazwą Gralco
9) FC Siemianowice Śląskie - występowały w rozgrywkach pod nazwą Timemaster, Inpuls Alpol
10) WP Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą Żywiec Trade, KP
11) Sedtex Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Mar-HO
12) Gazownik Wawelno - występował w rozgrywkach pod nazwą Marioss Opole
13) Centrum Bielsko Biała - występował w rozgrywkach pod nazwą Team
14) MORiS Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Stolbud
15) Marwit Toruń - występował w rozgrywkach pod nazwą Marwit Zławieś Wielka
16 Drużyny, które brały udział w rozgrywkach 2016/2017 mają doliczoną pełną pulę punktów za sezon zasadniczy oraz rundę dodatkową (Piast Gliwice, FC Toruń, Red Dragons Pniewy, MKF Solne Miasto Wieliczka, Gatta Active Zduńska Wola, Rekord Bielsko-Biała, Pogon'04 Szczecin, Clearex Chorzów, Red Devils Chojnice, Euromaster Chorzów, AZS UŚ Katowice, AZS UG Gdańsk).
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco