Aktualności
16.04.24Utworzono
Wykorzystać wypracowaną szansę
Już dziś reprezentacja Polski stanie przed najważniejszym spotkaniem od ponad trzydziestu lat. W Zagrzebiu zawalczy z Chorwatami o awans na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Uzbekistanie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 19:00. Transmisja w TVP...
Niewiadome przed ostatnią kolejką
W czwartek i sobotę rozegrana zostanie ostatnia kolejka sezonu zasadniczego FOGO Futsal Ekstraklasy w sezonie 2023/24. W kontekście spadku z ligi wszystko wiadomo, ale wciąż trwa walka o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off jak i o sam...
12.04.24Utworzono
Feralne dwie minuty
Reprezentacja Polski przegrała z Chorwacją 2:3 w pierwszym meczu barażowym o awans na Mistrzostwa Świata. Po dobrej pierwszej połowie, rywale w dwie minuty wywalczyli lepszą zaliczkę przed rewanżem w Zagrzebiu.
10.04.24Utworzono
O dobrą zaliczkę przed rewanżem
W piątek o godzinie 18:00 reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz barażowy z Chorwacją o awans na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport.
07.04.24Utworzono
Przewodnik po fazie play-off
Po sezonie zasadniczym osiem najlepszych zespołów o Mistrzostwo Polski w sezonie 2023/24 powalczy w dodatkowej fazie play-off. Poniżej krótkie must-know dla wszystkich, którzy muszą wiedzieć, jak przebiegać będzie walka o medale.
03.04.24Utworzono
Czwartkowe święto w Gliwicach
W hicie 29. kolejki Piast Gliwice podejmie Constract Lubawa. Kto wie - może obie ekipy spotkają się w decydujących majowych meczach o mistrzostwo Polski? Transmisję z pojedynku przeprowadzi TVP Sport. Początek o godz. 19:00.
To była formalność
Pojedynek GI Malepszy Arth Soft Leszno z We-Metem Kamienica Królewska na papierze wskazywał na jednostronny mecz i tak też było w rzeczywistości. Gra rozkręcała się z każdą minutą, a gospodarze dopełniali formalności.