• 19.05.2018 Sobota 51
  • 19.05.2018 Sobota 40
  • 20.05.2018 Niedziela 17
  • 20.05.2018 Niedziela 28
  • 21.05.2018 Poniedziałek 20:00

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.futsalekstraklasa.pl („Serwis“).

 

1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku interakcją Użytkowników z Serwisem, w tym polegającą na udziale przez nich w konkursach organizowanych przez Serwis.

 

2. Administratorem danych osobowych zawartych w Serwisie jest Futsal Ekstraklasa sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Białej, ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 5472120518, KRS 0000356170 („Administrator“).

 

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi, w tym ustawą o ochronie danych osobowych, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa unijnego.

 

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych.

 

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o Użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
  2. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz http://wszystkoociasteczkach.pl/].

 

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez Użytkownika.

 

7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji formularza rejestracji danych osobowych.

 

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim (za wyjątkiem udostępnienia ich fundatorowi nagród, zgodnie z regulaminem danego konkursu), zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

 

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

 

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności Serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój Serwisu. O wszelkich zmianach Administrator będzie informować w sposób widoczny i zrozumiały.

 

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi należy się zapoznać.

 

12. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności, prosimy o kontakt z Administratorem poprzez formularz kontaktowy umieszczony w Serwisie w zakładce KONTAKT.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco