logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

KOMISJA LIGI FUTSAL EKSTRAKLASY:

Przewodniczący Komisji Ligi Szymon Czeczko (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Komisja Ligi jest organem jurysdykcyjnym spółki Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o., działającym na podstawie umowy o zarządzanie ligą futsalu i innych dokumentów, określających podział kompetencji w zakresie prowadzenia rozgrywek Ekstraklasy Futsalu pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a Futsal Ekstraklasą Sp. z o.o.

Komisja działa zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym PZPN oraz aktami normatywnymi uchwalonymi przez Zarząd spółki i/lub Zarząd PZPN oraz wspólnymi dokumentami Zarządów Futsal Ekstraklasy Sp. z o.o. i PZPN. Komisja jest organem orzeczniczym w I instancji; organem odwoławczym od orzeczeń Komisji jest Związkowy Trybunał Piłkarski w PZPN.

Komisja Ligi jest organem właściwym do rozpatrywania wszelkich spraw związanych z rozgrywkami Ekstraklasy, zastrzeżonych do tej pory dla Komisji Gier Wydziału Futsalu PZPN za wyjątkiem spraw dotyczących rozwiązania kontraktu z winy klubu, zawodnika lub trenera oraz spraw zastrzeżonych do tej pory dla Wydziału Dyscypliny PZPN za wyjątkiem spraw szczególnie ważnych z punktu widzenia interesu polskiej piłki nożnej przekazywanych na żądanie Zarządu PZPN do rozpoznania Wydziałowi Dyscypliny PZPN.

 

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers