logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Kadra na moment w Koszalinie

Kadra na moment w Koszalinie
Utworzono: poniedziałek, 05, czerwiec 2017 06:50

Dla grupy futsalistów wakacje się jeszcze nie zaczęły. To reprezentanci kraju, którzy  od poniedziałku 5 czerwca do czwartku trenować będą w Koszalinie.

Koszalin już gościł w tym roku kadrę, przed eliminacjami do mistrzostw Europy, wysoko wygrała tutaj z Białorusią, bo aż 6:0. A później przyszły właśnie eliminacje, w których Polska po raz pierwszy w historii zremisowała z Hiszpanią, co dało jej udział w barażach o udział w czempionacie Starego Kontynentu. Przeciwnika biało-czerwoni poznają po losowaniu, które zaplanowano na 6 lipca. Mogą trafić na Gruzję, Węgry, Chorwację, Rumunię, Czechy lub Francję. Koszalińskie zgrupowanie ma być wstępem do przygotowań do niezmiernie ważnych wrześniowych pojedynków.

Tym razem w zgrupowaniu nie wezmą udziału kadrowicze z Rekordu Bielska-Białej. Swojej szansy będą za to szukać Kamil Kaczmar oraz Przemysław Dewucki. Ten pierwszy z Euromasterem Chrobrym Głogów zajął ósme miejsce, strzelił dla swojego klubu czternaście goli. Z kolei Dewucki to podpora szóstego Piasta Gliwice, dla którego trafił aż dziewiętnaście razy.

Trwa karuzela transferowa, dotyczy ona także reprezentantów. I tak chociażby Maciej Foltyn wymienił Pniewy na Orła Futsal Jelcz-Laskowice, Michał Kubik zamiast w Szczecinie, zagra w Bielsku-Białej, a Maciej Mizgajski Gliwice zastąpił pobliskim Chorzowem. 

Powołania otrzymali:

Maciej Foltyn

Przemysław Dewucki

Tomasz Kriezel

Robert Gładczak

Maciej Mizgajski

Michał Kubik  

Mikołaj Zastawnik  

Dominik Solecki

Marcin Mikołajewicz

Krzysztof Elsner

Wojciech Pawicki

Tomasz Lutecki

Kamil Kaczmar            

Michał Widuch

Tekst: Ek

Fot.: Joanna ŻMIJEWSKA/FutsaLove

 

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers