Z niecierpliwością oczekujemy na początek sezonu 2019/2020

Tabela strzelców Futsal Ekstraklasy od sezonu 2016/17 do 2018/19

Imię i nazwisko Klub Gole
Daniel Krawczyk Gatta Active Zduńska Wola 82
Marcin Mikołajewicz FC Toruń 78
Oleksandr Bondar Rekord Bielsko-Biała 71
Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 68
Michał Marciniak Gatta Active Zduńska Wola 65
Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 59
Sebastian Leszczak Clearex Chorzów 52
Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 51
Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 50
Łukasz Biel Rekord Bielsko-Biała 46
Mateusz Jakubiak MKS Pogoń '04 Szczecin 46
Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 42
Marcin Firańczyk MOKS Słoneczny Stok 41
Rafał Franz Piast Gliwice 41
Vadym Ivanov Clearex Chorzów 41
Tomasz Poźniak AZS UG Gdańsk 40
Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 39
Maciej Mizgajski Clearex Chorzów 39
Przemysław Dewucki Piast Gliwice 39
Mateusz Lisowski MOKS Słoneczny Stok Białystok 37
Tomasz Kriezel FC Toruń 37
Mateusz Cyman FC Toruń 36
Tomasz Golly Clearex Chorzów 36
Mariusz Milewski Gatta Active Zduńska Wola 36
Daniel Maćkiewicz MKS Pogoń '04 Szczecin 33
Igor Sobalczyk Gatta Active Zduńska Wola 33
Roman Vakhula Red Dragons Pniewy 32
Artur Jurczak MKS Pogoń 04 Szczecin 31
Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 31
Michal Seidler Rekord Bielsko-Biała 30
Krzysztof Piskorz AZS UŚ Katowice 27
Adam Jonczyk AZS UŚ Katowice 27
Vitalii Lisnychenko MOKS Słoneczny Stok 27
Jędrzej Jasiński AZS UŚ Katowice 27
Michał Wojciechowski FC Toruń 25
Mikołaj Kreft AZS UG Gdańsk 24
Konrad Prawucki MKS Pogoń '04 Szczecin 24
Piotr Myszor MKF Solne Miasto Wieliczka 23
Dominik Solecki Red Dragons Pniewy 23
Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy 23
Tomasz Szczurek AZS UŚ Katowice 22
Andrii Burdiuh Red Devils Chojnice 21
Kamil Surmiak Rekord Bielsko-Biała 21
Sebastian Szadurski Piast Gliwice 21
Jacek Hewlik AZS UŚ Katowice 20
Robert Gładczak AZS UŚ Katowice 19
Piotr Wardowski AZS UG Gdańsk 19
Łukasz Frajtag Red Dragons Pniewy 19
Arkadiusz Szypczyński Gatta Active Zduńska Wola 18
Jakub Domżalski AZS UG Gdańsk 18
Michał Horbacz AZS UG Gdańsk 18
Sebastian Wojciechowski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 18
Jan Janovsky Rekord Bielsko-Biała 18
Michał Skórski MKF Solne Miasto WIeliczka 18
Maciej Osłowski AZS UG Gdańsk 18
Kamil Musiał AZS UŚ Katowice 18
Michał Szymczak Gatta Active Zduńska Wola 17
Mateusz Osiński AZS UG Gdańsk 17
Alex Viana da Silveira Junior Rekord Bielsko-Biała 16
Karol Czyszek MKS Pogoń '04 Szczecin 16
Remigiusz Spychalski FC Toruń 16
Krzysztof Salisz Clearex Chorzów 16
Michał Grecz Piast Gliwice 16
Wojciech Przybył MKF Solne Miasto Wieliczka 16
Piotr Łopuch AZS UŚ Katowice 15
Daniel Wojtyna AZS UŚ Katowice 15
Mateusz Wesserling AZS UG Gdańsk 15
Maksym Pautiak Gatta Active Zduńska Wola 15
Cleverson Lilton Pelc Fernandes FC Toruń 15
Michał Osypiuk MOKS Słoneczny Stok 14
Mateusz Waszak FC Toruń 14
Mariusz Seget Clearex Chorzów 14
Wojciech Pawicki AZS UG Gdańsk 14
Kamil Kaczmar Euromaster Chrobry Głogów 14
Tomasz Lutecki Clearex Chorzów 14
Paweł Barański Piast Gliwice 14
Allyson Mendes Amantes KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 13
Sergio Parra Bonilla Piast Gliwice 13
Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice 13
Krzysztof Elsner FC Toruń 13
Radek Polašek Rekord Bielsko-Biała 13
Robert Świtoń Clearex Chorzów 13
Mateusz Olczak Gatta Active Zduńska Wola 13
Kamil Kmiecik AZS UŚ Katowice 13
Sergio Solano Luchena KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12
Mateusz Gepert MKS Pogoń '04 Szczecin 12
Konrad Cebula MKF Solne Miasto Wieliczka 12
Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 12
Marcin Stanisławski Gatta Active Zduńska Wola 12
Douglas Neutzling Ferreira Piast Gliwice 11
Jakub Kąkol Red Devils Chojnice 11
Victor Wilson De Andrade Coelho KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 11
Nuno Alexandre Da Silva Barbosa KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 11
Vitaliy Kolesnik Red Devils Chojnice 11
Mykola Morozov KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 11
Adrian Citko MOKS Słoneczny Stok Białystok 11
Adam Wędzony Clearex Chorzów 11
Mateusz Omylak Piast Gliwice 11
Marcin Mrówczyński FC Toruń 11
Michał Cygnarowski AZS UŚ Katowice 11
Tomasz Dura AZS Uniwersytet Śląski 11
Adam Wachoński Red Dragons Pniewy 10
Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz Red Devils Chojnice 10
Marcin Grzywa Piast Gliwice 10
Szymon Łuszczek Clearex Chorzów 10
Sławomir Pękala AZS UŚ Katowice 10
Mariusz Kaźmierczak Red Devils Chojnice 10
Adriano Foglia KS Acana Orzeł Futsal Jelcz 9
Łukasz Sobański Red Devils Chojnice 9
Damian Grabowski MOKS Słoneczny Stok 9
Szymon Piasek Red Dragons Pniewy 9
Kacper Konopacki Euromaster Chrobry Głogów 9
Michał Dubiel AZS UŚ Katowice 8
Jose Luis Santiago Gutierrez Piast Gliwice 8
Marek Bugański Piast Gliwice 8
Oskar Stankowiak Red Dragons Pniewy 8
Marcin Czech Piast / Lex Kancelaria 8
Gustawo Machado Coutinho Piast Gliwice 8
Lukas Bonifacio Piast Gliwice 8
Ivan Lopez Del Pino Piast Gliwice 8
Dominik Depta AZS UG Gdańsk 8
Norbert Jendruczek MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
Sylwester Kieper FC Toruń 7
Patryk Laskowski AZS UG Gdańsk 7
Kamil Jeleń MKF Solne Miasto Wieliczka 7
Krystian Grochalski MKF Solne Miasto Wieliczka 7
Michał Bartnicki Euromaster Chrobry Głogów 7
Oleksandr Hirka MKS Pogoń '04 Szczecin 6
Tomasz Musik AZS UG Gdańsk 6
Arkadiusz Lekki MKF Solne Miasto WIeliczka 6
Paweł Aleksandrowicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 6
Łukasz Cymański Pogoń '04 Szczecin 6
Maciej Urtnowski AZS UG Gdańsk 6
Grzegorz Nowak Euromaster Chrobry Głogów 6
Michał Ozorkiewicz Red Dragons Pniewy 6
Dominik Śmiałkowski Piast Gliwice 5
Dawid Kawka AZS UG Gdańsk 5
Henry Shoji Fuzimotto Hatakeyama KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
Janis Pastars KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
Dominik Laskowski Red Devils Chojnice 5
Michał Maciąg MOKS Słoneczny Stok Białystok 5
Konrad Podobiński AZS UŚ Katowice 5
Paweł Hady MKF Solne Miasto Wieliczka 5
Patryk Kubiszewski Red Devils Chojnice 5
Daniel Bukowiec MKF Solne Miasto Wieliczka 5
Damian Wojtas AZS Uniwersytet Śląski 5
Piotr Pietruszko Euromaster Chrobry Głogów 5
Kamil Nowakowski Euromaster Chrobry Głogów 5
Taras Tarasovich Piast Gliwice 5
Tomasz Gąsior Rekord Bielsko-Biała 4
Mateusz Łukasiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 4
Daniel Szklarz Pogoń '04 Szczecin 4
Zbigniew Mirga Piast Gliwice 4
Andrzej Koryciński Euromaster Chrobry Głogów 4
Michał Suchocki FC Toruń 4
Jan Dudek Rekord Bielsko-Biała 3
Łukasz Szmydki AZS UG Gdańsk 3
Norbert Dregier Gatta Active Zduńska Wola 3
Elia Raffael Walty KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3
Patryk Gondek MOKS Słoneczny Stok Białystok 3
Kacper Kędra KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3
Michał Klaus Gatta Active Zduńska Wola 3
Michał Widuch Piast Gliwice 3
Sebastian Kartuszyński Red Devils Chojnice 3
Michał Kałuża Rekord Bielsko-Biała 3
Michał Tkacz AZS UŚ Katowice 3
Pedro Miguel Fernandes Amorim Pogoń '04 Szczecin 3
Sergiy Koval Lex Kancelaria Słomniki 3
Dawid Porębski Lex Kancelaria Słomniki 3
Daniel Suchan MKF Solne Miasto Wieliczka 3
Kamil Łętkowski Euromaster Chrobry Głogów 3
Adrian Niedźwiedzki Euromaster Chrobry Głogów 3
Marek Steinborn Red Devils Chojnice 3
Bartosz Przygórzewski MKS Pogoń '04 Szczecin 2
Gracjan Miałkas Red Dragons Pniewy 2
Wojciech Łasak Rekord Bielsko-Biała 2
Roman Kondiukh MKS Pogoń '04 Szczecin 2
Jakub Mączkowski Red Devils Chojnice 2
Yevhen Moroz Red Devils Chojnice 2
Rafał Krzyśka Clearex Chorzów 2
Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 2
Kamil Domański FC Toruń 2
Kamil Kijak Red Dragons Pniewy 2
Bartosz Kawczak Pogoń '04 Szczecin 2
Kamil Jackiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 2
Ariel Mnochy Piast Gliwice 2
Adam Przeniosło Lex Kancelaria Słomniki 2
Andrzej Musiał Lex Kancelaria Słomniki 2
Adrian Pater Lex Kancelaria Słomniki 2
Patryk Hryckiewicz MOKS Słoneczny Stok 2
Oktawian Solecki Pogoń '04 Szczecin 2
Igor Borowicz Rekord Bielsko-Biała 2
Szymon Cichy Rekord Bielsko-Biała 2
Michał Gąsior MKF Solne Miasto Wieliczka 2
Marcin Minkus AZS Uniwersytet Śląski 2
Dariusz Rychłowski Red Devils Chojnice 2
Maciej Foltyn Red Dragons Pniewy 2
Patryk Zdankiewicz Red Dragons Pniewy 2
Marcin Kiełpińśki Gatta Active Zduńska Wola 2
Robert Satora Piast Gliwice 2
Rafał Roj Red Dragons Pniewy 1
Marcin Tokarski FC Toruń 1
Piotr Skiepko MOKS Słoneczny Stok Białystok 1
Maksym Sapon MKS Pogoń '04 Szczecin 1
Julian Gorbatyj Gatta Active Zduńska Wola 1
Oliwier Bławat AZS UG Gdańsk 1
Mickael Inacio Correira Red Devils Chojnice 1
Kamil Kucharski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
Dariusz Słowiński Gatta Active Zduńska Wola 1
Michał Lebiedziński Piast Gliwice 1
Tomasz Bieda MKF Solne Miasto Wieliczka 1
Mateusz Mroczka MKF Solne Miasto Wieliczka 1
Sebastian Chrzczon Pogoń '04 Szczecin 1
Michał Wiśniewski AZS UG Gdańsk 1
Michał Olszewski AZS UG Gdańsk 1
Daniel Czepielewski Pogoń '04 Szczecin 1
Bartłomiej Nawrat Rekord Bielsko-Biała 1
Jakub Budych Red Dragons Pniewy 1
Bartosz Szczepański MKF Solne Miasto Wieliczka 1
Paweł Doroszko MKF Solne Miasto Wieliczka 1
Jacek Burglin AZS UG Gdańsk 1
Oleksandr Shamotii Pogoń '04 Szczecin 1
Kamil Lasik Pogoń '04 Szczecin 1
Kacper Dudzik AZS Uniwersytet Śląski 1
Jakub Haase AZS Uniwersytet Śląski 1
Jarosław Radliński Euromaster Chrobry Głogów 1
Michał Długosz Euromaster Chrobry Głogów 1
Michał Kartuszyński Red Devils Chojnice 1
Mariusz Sawicki Red Devils Chojnice 1
Karol Jączkowski Red Devils Chojnice 1
Przemysław Michalski Red Dragons Pniewy 1
Damian Purolczak Clearex Chorzów 1