Michał strzela, Michal też. Rekord bije i rządzi

06.11.17Utworzono
Panowanie Rekordu Bielsko-Biała w Futsal Ekstraklasie trwa. Dziś podopieczni trenera Andrzeja Szłapy łatwo pokonali 4:1 w Słomnikach drugą przed tą kolejką LEX Kancelarię (na zdjęciu zespół gospodarzy na przedmeczowej rozgrzewce).

Hit kolejki trochę rozczarował, bo po 14 minutach było już 3:0 dla Rekordu. Strzelanie goli zaczął w 6 minucie uderzeniem z dystansu Michał Kubik. W 14 minucie w przeciągu... 14 sekund dwie bramki zdobył Michal Seidler i stało się jasne, że niespodzianki nie będzie, że skuteczny Rekord będzie kontrolował spotkanie do końca. Prowadzenie Rekordu w drugiej połowie podwyższył Artur Popławski. LEX Kancelarię było jednak stać na honorowego gola - Adrian Pater dobił piłkę do bramki Rekordu.

Rekord wygrał i ciężko przypuszczać, aby stracił prowadzenie. Zapewne w końcu przyjdzie słabszy dzień, słabszy mecz i ktoś urwie punkty mistrzowi kraju, ale na detronizację zespołu z Bielska-Białej absolutnie się nie zanosi.

LEX Kancelaria Słomniki – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:3)

Bramki: Pater (35) - Kubik (6), Seidler 2 (14, 14), Popławski (31)