• 22.11.2017 Środa 144
  • 22.11.2017 Środa 11

Terminarz

1 kolejka
29.09.2017 Piątek
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
55
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
30.09.2017 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
14
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
15:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
14
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
06
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
50
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
02.10.2017 Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
2 kolejka
06.10.2017 Piątek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
131
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
19:30
07.10.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
11
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
23
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
40
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
08.10.2017 Niedziela
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
48
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
09.10.2017 Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
54
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
20:00
3 kolejka
14.10.2017 Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
12
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
15.10.2017 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
34
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
33
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
17:00
16.10.2017 Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
12
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
25.10.2017 Środa
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
15
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
4 kolejka
21.10.2017 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
34
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
16:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
FC Toruń- logo FC Toruń
40
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
103
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
04
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
23.10.2017 Poniedziałek
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
45
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
5 kolejka
27.10.2017 Piątek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
32
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
20:00
28.10.2017 Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
53
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
13
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
29.10.2017 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
92
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
30.10.2017 Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
23
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
19:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
42
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
20:00
6 kolejka
04.11.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
31
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
36
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
34
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
05.11.2017 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
52
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
06.11.2017 Poniedziałek
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
14
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
7 kolejka
10.11.2017 Piątek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
61
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
20:00
11.11.2017 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
49
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
22.11.2017 Środa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
144
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
11
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
20:00
13.12.2017 Środa
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
14.12.2017 Czwartek
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
8 kolejka
18.11.2017 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
63
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
17:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
34
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
29
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
22
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
61
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
20.11.2017 Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
23
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
9 kolejka
25.11.2017 Sobota
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
26.11.2017 Niedziela
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
10 kolejka
02.12.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
03.12.2017 Niedziela
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
11 kolejka
09.12.2017 Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
10.12.2017 Niedziela
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
12 kolejka
06.01.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
07.01.2018 Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
13 kolejka
13.01.2018 Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
14.01.2018 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
14 kolejka
20.01.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
21.01.2018 Niedziela
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
15 kolejka
17.02.2018 Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18.02.2018 Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
16 kolejka
03.03.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
04.03.2018 Niedziela
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17 kolejka
10.03.2018 Sobota
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11.03.2018 Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18 kolejka
17.03.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18.03.2018 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
19 kolejka
24.03.2018 Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
25.03.2018 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20 kolejka
07.04.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
08.04.2018 Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
21 kolejka
14.04.2018 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
22 kolejka
21.04.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka