Aktualności
27.04.24Utworzono
Rekord na szóstkę! Bielszczanie w półfinale
Rekord Bielsko-Biała wygrał aż 6:0 z Legią Warszawa w drugim meczu ćwierćfinałowym fazy play-off, dzięki czemu awansował do półfinału, w którym zagra z Piastem Gliwice. W spotkaniu swoją 200. bramkę zanotował Artur Popławski.
W Lesznie ponownie w niedzielę
W Lesznie doszło do drugiego pojedynku teoretycznie najbardziej wyrównanej pary. Po jednostronnym pojedynku w Opolu role tym razem się odwróciły, ale tylko w pierwszej połowie. Druga to istna huśtawka nastrojów.
Piast Gliwice w strefie medalowej
Wszyscy pamiętają mecz telewizyjny BSF-u z Piastem Gliwice. Tam dosyć niespodziewanie wygrali Ci pierwsi i w ćwierćfinałowych starciach wielu liczyło na powtórkę emocji.
24.04.24Utworzono
Systematyczna przewaga Constractu
Constract pokonał Widzew 5:0 i pewnie zmierza po awans do półfinału. Po minimalnym prowadzeniu w pierwszej połowie, mistrzowie Polski w drugiej połowie systematycznie podwyższali prowadzenie i pewnie pokonali ekipę z Łodzi.
Rekord znowu skuteczny
Rekord Bielsko-Biała wygrał na wyjeździe z Legią Warszawa 6:2 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off. Bielszczanie już w piątym spotkaniu z rzędu przeciwko Legii skutecznie odrobili straty.