logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 1996/1997

    RAZEM
Miejsce Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Cuprum Polkowice 22 52 16 4 2 150-90
2. Opał Gniezno 22 48 15 3 4 148-105
3. P.A. Nova Gliwice 22 43 13 4 5 101-68
4. Rancho-Amica Knurów 22 42 13 3 6 117-94
5. Cynk-Mal Legnica 22 34 10 4 8 102-97
6. Lipnik Bielsko Biała 22 32 10 2 10 112-115
7. Mistreated Jaworzno 22 29 8 5 9 107-109
8. Jard Gliwice 22 29 9 2 11 104-125
9. Goldenmajer Kraków 22 29 9 2 11 100-115
10. MAR-HO Knurów 22 25 7 4 11 89-101
11. lrex Sosnowiec 22 8 2 2 18 63-113
12. Energetyk Jaworzno 22 7 2 1 19 52-116

 

Kolejka 1    
Energetyk Jaworzno 2-3 MAR-HO Knurów
Mistreated Jaworzno 4-6 P.A. Nova Gliwice
Jard Gliwice 8-5 Irex Sosnowiec
Goldenmajer Kraków 4-3 Cynk-Mal Legnica
Lipnik Bielsko Biała 5-4 Opał Gniezno
Cuprum Polkowice ob. wo Rancho-Amica Knurów
Kolejka 2    
Rancho-Amica Knurów 6-5 Energetyk Jaworzno
lrex Sosnowiec 1-5 Cuprum Polkowice
Cynk-Mal Legnica 6-5 Lipnik Bielsko Biała
Opał Gniezno 8-6 Jard Gliwice
P.A. Nova Gliwice 9-1 Goldenmajer Kraków
MAR-HO Knurów 4-3 Mistreated Jaworzno
Kolejka 3    
Energetyk Jaworzno 1-7 Cynk-Mal Legnica
Mistreated Jaworzno 4-6 Opał Gniezno
Jard Gliwice 1-6 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 8-7 MAR-HO Knurów
Goldenmajer Kraków 5-4 Irex Sosnowiec
Lipnik Bielsko Biała 7-5 Rancho-Amica Knurów
Kolejka 4    
Rancho-Amica Knurów 2-5 Mistreated Jaworzno
lrex Sosnowiec 6-7 Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 4-4 Cuprum Polkowice
MAR-HO Knurów 6-6 Goldenmajer Kraków
Cynk-Mal Legnica 3-7 Jard Gliwice
Opał Gniezno 7-5 Energetyk Jaworzno
Kolejka 5    
Energetyk Jaworzno 4-4 Irex Sosnowiec
Mistreated Jaworzno 5-5 Cynk-Mal Legnica
Jard Gliwice 3-2 MAR-HO Knurów
Cuprum Polkowice 12-12 Opał Gniezno
Goldenmajer Kraków 4-8 Rancho-Amica Knurów
Lipnik Bielsko Biała 5-3 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 6    
Rancho-Amica Knurów 14-5 Jard Gliwice
lrex Sosnowiec 2-6 Mistreated Jaworzno
P.A. Nova Gliwice 6-3 Energetyk Jaworzno
MAR-HO Knurów 3-2 Lipnik Bielsko Biała
Cynk-Mal Legnica 3-7 Cuprum Polkowice
Goldenmajer Kraków 5-8 Opał Gniezno
Kolejka 7    
Jard Gliwice 5-9 Lipnik Bielsko Biała
Energetyk Jaworzno 3-6 Cuprum Polkowice
Mistreated Jaworzno 5-3 Goldenmajer Kraków
MAR-HO Knurów 3-5 Rancho-Amica Knurów
lrex Sosnowiec 2-6 Cynk-Mal Legnica
P.A. Nova Gliwice 4-4 Opał Gniezno
Kolejka 8    
Lipnik Bielsko Biała 6-3 Energetyk Jaworzno
Jard Gliwice 5-4 Mistreated Jaworzno
Goldenmajer Kraków 4-7 Cuprum Polkowice
Rancho-Amica Knurów 6-4 Irex Sosnowiec
Opał Gniezno 11-4 MAR-HO Knurów
Cynk-Mal Legnica 2-3 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 9    
Mistreated Jaworzno 4-6 Energetyk Jaworzno
Lipnik Bielsko Biała 3-6 Cuprum Polkowice
Cynk-Mal Legnica 2-5 Rancho-Amica Knurów
Goldenmajer Kraków 5-6 Jard Gliwice
lrex Sosnowiec 6-6 Opał Gniezno
P.A. Nova Gliwice 6-5 MAR-HO Knurów
Kolejka 10    
Energetyk Jaworzno 3-8 Jard Gliwice
Cuprum Polkowice 12-4 Mistreated Jaworzno
Lipnik Bielsko Biała 5-7 Goldenmajer Kraków
Rancho-Amica Knurów 4-1 P.A. Nova Gliwice
MAR-HO Knurów 5-4 Irex Sosnowiec
Opał Gniezno 4-6 Cynk-Mal Legnica
Kolejka 11    
Mistreated Jaworzno 4-4 Lipnik Bielsko Biała
Jard Gliwice 3-9 Cuprum Polkowice
Energetyk Jaworzno 1-2 Goldenmajer Kraków
lrex Sosnowiec 5-4 P.A. Nova Gliwice
Rancho-Amica Knurów 9-5 Opał Gniezno
Cynk-Mal Legnica 3-2 MAR-HO Knurów
Kolejka 12    
MAR-HO Knurów 4-0 Energetyk Jaworzno
P.A. Nova Gliwice 5-2 Mistreated Jaworzno
lrex Sosnowiec 11-5 Jard Gliwice
Cynk-Mal Legnica 2-4 Goldenmajer Kraków
Opał Gniezno 2-3 Lipnik Bielsko Biała
Rancho-Amica Knurów 9-7 Cuprum Polkowice
Kolejka 13    
Energetyk Jaworzno 6-8 Rancho-Amica Knurów
Cuprum Polkowice 6-1 Irex Sosnowiec
Lipnik Bielsko Biała 3-4 Cynk-Mal Legnica
Jard Gliwice 0-5 wo Opał Gniezno
Goldenmajer Kraków 2-5 P.A. Nova Gliwice
Mistreated Jaworzno 6-3 MAR-HO Knurów
Kolejka 14    
Cynk-Mal Legnica 8-4 Energetyk Jaworzno
Opał Gniezno 9-4 Mistreated Jaworzno
P.A. Nova Gliwice 6-2 Jard Gliwice
MAR-HO Knurów 0-1 Cuprum Polkowice
lrex Sosnowiec 2-3 Goldenmajer Kraków
Rancho-Amica Knurów 4-3 Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 15    
Mistreated Jaworzno 4-5 Rancho-Amica Knurów
Lipnik Bielsko Biała 3-2 Irex Sosnowiec
Cuprum Polkowice 3-4 P.A. Nova Gliwice
Goldenmajer Kraków 6-6 MAR-HO Knurów
Jard Gliwice 3-3 Cynk-Mal Legnica
Energetyk Jaworzno 0-6 Opał Gniezno
Kolejka 16    
lrex Sosnowiec 0-1 Energetyk Jaworzno
Cynk-Mal Legnica 5-5 Mistreated Jaworzno
MAR-HO Knurów 6-3 Jard Gliwice
Opał Gniezno 3-8 Cuprum Polkowice
Rancho-Amica Knurów 6-7 Goldenmajer Kraków
P.A. Nova Gliwice 8-4 Lipnik Bielsko Biała
Kolejka 17    
Jard Gliwice 6-2 Rancho-Amica Knurów
Mistreated Jaworzno 8-4 Irex Sosnowiec
Energetyk Jaworzno 2-7 P.A. Nova Gliwice
Lipnik Bielsko Biała 8-2 MAR-HO Knurów
Cuprum Polkowice 13-5 Cynk-Mal Legnica
Opał Gniezno 5-0 wo Goldenmajer Kraków
Kolejka 18    
Lipnik Bielsko Biała 4-2 Jard Gliwice
Cuprum Polkowice 5-0 wo Energetyk Jaworzno
Goldenmajer Kraków 8-9 Mistreated Jaworzno
Rancho-Amica Knurów 5-4 MAR-HO Knurów
Cynk-Mal Legnica 5-0 wo Irex Sosnowiec
Opał Gniezno 6-3 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 19    
Energetyk Jaworzno 3-4 Lipnik Bielsko Biała
Mistreated Jaworzno 5-4 Jard Gliwice
Cuprum Polkowice 5-0 wo Goldenmajer Kraków
lrex Sosnowiec 0-5 wo Rancho-Amica Knurów
MAR-HO Knurów 5-10 Opał Gniezno
P.A. Nova Gliwice 2-5 Cynk-Mal Legnica
Kolejka 20    
Energetyk Jaworzno 0-5 wo Mistreated Jaworzno
Cuprum Polkowice 8-6 Lipnik Bielsko Biała
Rancho-Amica Knurów 3-3 Cynk-Mal Legnica
Jard Gliwice 8-6 Goldenmajer Kraków
Opał Gniezno 5-0 wo Irex Sosnowiec
MAR-HO Knurów 2-2 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 21    
Jard Gliwice 5-0 wo Energetyk Jaworzno
Mistreated Jaworzno 4-4 Cuprum Polkowice
Goldenmajer Kraków 14-5 Lipnik Bielsko Biała
P.A. Nova Gliwice 2-2 Rancho-Amica Knurów
lrex Sosnowiec 0-5 wo MAR-HO Knurów
Cynk-Mal Legnica 7-8 Opał Gniezno
Kolejka 22    
Lipnik Bielsko Biała 7-7 Mistreated Jaworzno
Cuprum Polkowice 9-9 Jard Gliwice
Goldenmajer Kraków 5-0 wo Energetyk Jaworzno
P.A. Nova Gliwice 5-0 wo Irex Sosnowiec
Opał Gniezno 7-5 Rancho-Amica Knurów
MAR-HO Knurów 8-9 Cynk-Mal Legnica
Najlepsi strzelcy
1 Grądowski Radosław Cuprum Polkowice 43
2 Kuchciak Krzysztof Opał Gniezno 39
3 Lang Damian Jard Gliwice 32
4 Jegor Adam Rancho-Amica Knurów 31
5 Kwiatkowski Stanisław Cynk-Mal Legnica 28
6 Godula Piotr Goldenmajer Kraków 28
7 Więzik Grzegorz Lipnik Bielsko Biała 27
8 Kluska Wojciech Rancho Amica Knurów 26
9 Pudelewicz Sławomir Opał Gniezno 25
10 Bryłka Grzegorz Cuprum Polkowice 23
11 Legutko Piotr Mistreated Jaworzno 23
12 Dąbrowski Robert P.A. Nova Gliwice 23
13 Antos Andrzej Opał Gniezno 20
14 Grzyb Wojciech Mistreated Jaworzno 20
15 Wiejacha Tomasz lrex Sosnowiec 20
16 Sikora Wojciech MAR-HO Knurów 19
17 Lubczyński Dariusz Cuprum Polkowice 18
18 Piechówka Piotr Lipnik Bielsko Biała 18

tabela27k

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers