logo sknew         pzpnlaczy          select          rekord          logo darkomp         superexpressbelka

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu w sezonie 2001/2002

 

    RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Clearex Chorzów 20 60 20 0 0 143-61            
2. Baustal Kraków 20 51 17 0 3 140-68            
3. P.A. Nova Gliwice 20 38 12 2 6 104-77            
4. Unisoft Gdynia 20 28 9 1 10 113-117 2 6 2 0 0 17-7
5. Rekord Bielsko-Biała 20 28 9 1 10 84-87 2 0 0 0 2 7-17
6. Cuprum Polkowice 20 27 8 3 9 99-113            
7. Jango Gliwice 20 23 7 2 11 64-86            
8. TEAM Legnica 20 22 6 4 10 75-116            
9. Skała-Inter Tychy 20 17 5 2 13 70-95            
10. Irex Sosnowiec 20 15 4 3 13 76-102            
11. FRIB-EX Ruda Śląska 20 11 3 2 15 77-123            
Przed rozgrywkami wycofał się KP Warszawa.                  

 

 
Kolejka 1  
Pauza: FRIB-EX Ruda Śląska.  
Irex Sosnowiec 4-8 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Skała-Inter Tychy 3-4 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 4-4 TEAM Legnica
Unisoft Gdynia 6-7 Clearex Chorzów
Kolejka 2  
Pauza: Unisoft Gdynia.  
P.A. Nova Gliwice 4-2 FRIB-EX Ruda Śląska
Clearex Chorzów 5-2 Jango Gliwice
Rekord Bielsko-Biała 10-3 Cuprum Polkowice
TEAM Legnica 5-5 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 12-5 Irex Sosnowiec
Kolejka 3  
Pauza: Skała-Inter Tychy.  
Unisoft Gdynia 8-4 TEAM Legnica
Irex Sosnowiec 4-5 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 6-2 Cuprum Polkowice
FRIB-EX Ruda Śląska 3-5 Clearex Chorzów
Jango Gliwice 4-5 Baustal Kraków
Kolejka 4  
Pauza: Cuprum Polkowice.  
Baustal Kraków 11-2 FRIB-EX Ruda Śląska
Jango Gliwice 3-7 TEAM Legnica
P.A. Nova Gliwice 8-4 Unisoft Gdynia
Clearex Chorzów 7-1 Irex Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała 7-3 Skała-Inter Tychy
Kolejka 5  
Pauza: Jango Gliwice.  
Irex Sosnowiec 5-7 TEAM Legnica
Cuprum Polkowice 3-9 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 1-2 P.A. Nova Gliwice
FRIB-EX Ruda Śląska 3-6 Rekord Bielsko-Biała
Unisoft Gdynia 7-10 Baustal Kraków
Kolejka 6  
Pauza: Irex Sosnowiec.  
Baustal Kraków 11-2 Cuprum Polkowice
P.A. Nova Gliwice 4-1 Jango Gliwice
TEAM Legnica 6-4 FRIB-EX Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała 4-8 Unisoft Gdynia
Clearex Chorzów 12-2 Skała-Inter Tychy
Kolejka 7  
Pauza: Clearex Chorzów.  
TEAM Legnica 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Cuprum Polkowice 7-4 Irex Sosnowiec
Unisoft Gdynia 12-9 FRIB-EX Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 4-10 Baustal Kraków
Skała-Inter Tychy 0-2 Jango Gliwice
Kolejka 8  
Pauza: TEAM Legnica.  
FRIB-EX Ruda Śląska 3-6 Cuprum Polkowice
Rekord Bielsko-Biała 4-1 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 4-3 Unisoft Gdynia
Irex Sosnowiec 6-3 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 4-6 Clearex Chorzów
Kolejka 9  
Pauza: P.A. Nova Gliwice.  
Cuprum Polkowice 7-3 Jango Gliwice
Unisoft Gdynia 5-4 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Baustal Kraków
FRIB-EX Ruda Śląska 2-9 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 11-4 TEAM Legnica
Kolejka 10  
Pauza: Rekord Bielsko-Biała.  
TEAM Legnica 2-3 Baustal Kraków
Irex Sosnowiec 6-3 Unisoft Gdynia
Jango Gliwice 3-8 FRIB-EX Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 3-6 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 4-6 Cuprum Polkowice
Kolejka 11  
Pauza: Baustal Kraków.  
Rekord Bielsko-Biała 1-11 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 7-7 Unisoft Gdynia
FRIB-EX Ruda Śląska 6-4 Skała-Inter Tychy
Jango Gliwice 2-2 Irex Sosnowiec
TEAM Legnica 0-10 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 12  
Pauza: FRIB-EX Ruda Śląska.  
P.A. Nova Gliwice 5-4 Irex Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała 3-3 Jango Gliwice
Baustal Kraków 12-5 Skała-Inter Tychy
TEAM Legnica 6-6 Cuprum Polkowice
Clearex Chorzów 9-1 Unisoft Gdynia
Kolejka 13  
Pauza: Unisoft Gdynia.  
Skała-Inter Tychy 3-0 TEAM Legnica
Irex Sosnowiec 1-6 Baustal Kraków
FRIB-EX Ruda Śląska 4-4 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 0-4 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 8-2 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14  
Pauza: Skała-Inter Tychy.  
Clearex Chorzów 7-6 FRIB-EX Ruda Śląska
Baustal Kraków 11-5 Jango Gliwice
TEAM Legnica 2-5 Unisoft Gdynia
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Irex Sosnowiec
Cuprum Polkowice 7-4 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 15  
Pauza: Cuprum Polkowice.  
Irex Sosnowiec 2-3 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 7-3 Rekord Bielsko-Biała
FRIB-EX Ruda Śląska 0-5 Baustal Kraków
TEAM Legnica 5-2 Jango Gliwice
Unisoft Gdynia 3-7 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 16  
Pauza: Jango Gliwice.  
Clearex Chorzów 9-5 Cuprum Polkowice
P.A. Nova Gliwice 3-3 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 8-4 FRIB-EX Ruda Śląska
Baustal Kraków 9-2 Unisoft Gdynia
TEAM Legnica 4-4 Irex Sosnowiec
Kolejka 17  
Pauza: Irex Sosnowiec.  
Unisoft Gdynia 9-3 Rekord Bielsko-Biała
Skała-Inter Tychy 4-5 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 2-4 Baustal Kraków
Jango Gliwice 2-5 P.A. Nova Gliwice
FRIB-EX Ruda Śląska 3-5 TEAM Legnica
Kolejka 18  
Pauza: Clearex Chorzów.  
FRIB-EX Ruda Śląska 4-8 Unisoft Gdynia
Baustal Kraków 5-2 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 3-0 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 8-3 TEAM Legnica
Irex Sosnowiec 9-2 Cuprum Polkowice
Kolejka 19  
Pauza: TEAM Legnica.  
Skała-Inter Tychy 5-2 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 6-5 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 9-3 FRIB-EX Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 4-2 Rekord Bielsko-Biała
Unisoft Gdynia 7-8 Jango Gliwice
Kolejka 20  
Pauza: P.A. Nova Gliwice.  
TEAM Legnica 2-5 Clearex Chorzów
Jango Gliwice 3-0 Cuprum Polkowice
Skała-Inter Tychy 6-1 Unisoft Gdynia
Baustal Kraków 0-5 (wo) Rekord Bielsko-Biała
Irex Sosnowiec 3-3 FRIB-EX Ruda Śląska
Kolejka 21  
Pauza: Rekord Bielsko-Biała.  
Unisoft Gdynia 5-0 (wo) Irex Sosnowiec
FRIB-EX Ruda Śląska 4-3 Jango Gliwice
Clearex Chorzów 11-4 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 7-3 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 9-4 TEAM Legnica
Kolejka 22  
Pauza: Baustal Kraków.  
Clearex Chorzów 5-3 Rekord Bielsko-Biała
Unisoft Gdynia 9-6 Cuprum Polkowice
Skała-Inter Tychy 5-4 FRIB-EX Ruda Śląska
Irex Sosnowiec 4-8 Jango Gliwice
P.A. Nova Gliwice 16-2 TEAM Legnica
Najlepsi strzelcy
1 Filipczak Krzysztof Baustal Kraków 42
2 Dąbrowski Robert Baustal Kraków 28
3 Pięta Wojciech Unisoft Gdynia 28
4 Szłapa Andrzej Clearex Chorzów 27
5 Jasiński Krzysztof Clearex Chorzów 25
6 Kuchciak Krzysztof Clearex Chorzów 25
7 Szymański Andrzej Rekord Bielsko Biała 25
8 Korczyński Błażej P.A. Nova-12 ; Clearex-10 22
9 Marzec Krzysztof Baustal Kraków 22
10 Kędziora Wojciech P.A. Nova Gliwice 20
11 Grendziak Marek Cuprum Polkowice 20
12 Piechówka Adam Rekord Bielsko Biała 19
13 Sapa Andrzej Cuprum Polkowice 19
14 Szal Andrzej Rekord Bielsko Biała 18
15 Dudka Marek Team Legnica 18
16 Berliński Rafał Irex Sosnowiec 18
17 Myszor Piotr Skała-Inter Tychy 17
18 Zawadzki Dariusz Jango Katowice 16
19 Kasprzyk Tomasz FRiB-EX Ruda Śląska 16

tabela22

Partnerzy

              łączy nas piłka       select       rekord       futsalowcylogo    

Patroni Medialni

              logo sknew    logosf        superexpressbelka

Projekt i wykonanie: Media Brothers