10:7 Gatty

05.08.20Utworzono
Gatta Zduńska Wola pokonała 10:7 na wyjeździe FC10 Zgierz w meczu kontrolnym.

Na stronie Gatty czytamy: "Sen z powiek trenera i asystenta spędzać może jeszcze na pewno obrona oraz zgranie, ale widać potencjał drzemiący w Kocurach. Czas na pewno zadziała na korzyść drużyny, która w 3 miesiące odmłodziła się średnio o 10 lat.

Bramki zdobywali: Olczak (3), Sztaba (2), Marciniak (2), Czyszek, Krawczyk, Sobalczyk.

Po pierwszych 10 minutach na tablicy widniało 5:0 dla Gatty. Rozluźnienie oraz szybkie akcje gospodarzy szybko zweryfikowały wynik na 2:5. Po zmianie stron w bramce Kamila Naparłę zastąpił testowany zawodnik, który szybko musiał zmierzyć się z siłą ognia rywali. Ostatecznie po 40 minutach gry oraz 1 rzucie karnym przedłużonym zobaczyliśmy aż 17 goli! Warte odnotowania było trafienie Igora Sobalczyka, po którym spojenie słupka z poprzeczką zostało mocno obite a następnie piłka wpadła do siatki!"