zawodnik klub gole
1 Alex Viana Da Silveira Junior Alex Viana Da Silveira Junior Rekord Bielsko-Biała 38
2 Michał Marek Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 28
3 Artur Popławski Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 28
4 Pedro De Oliveira Silva Pedro De Oliveira Silva KS Constract Lubawa 27
5 Mateusz Mrowiec Mateusz Mrowiec Piast Gliwice 25
6 Sebastian Leszczak Sebastian Leszczak Clearex Chorzów 25
7 Mateusz Kostecki Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 22
8 Michał Klaus Michał Klaus AZS UW Darkomp Wilanów 21
9 Arkadiusz Szypczyński Arkadiusz Szypczyński KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20
10 Piotr Pietruszko Piotr Pietruszko GI Malepszy Futsal Leszno 19
11 Matheus Ribeiro Ferreira Matheus Ribeiro Ferreira Rekord Bielsko-Biała 19
12 Mateusz Madziąg Mateusz Madziąg LSSS Team Lębork 19
13 Patryk Hoły Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 16
14 Patrik Zatović Patrik Zatović P.A. Nova Gliwice 16
15 Sebastian Grubalski Sebastian Grubalski KS Constract Lubawa 16
16 Kacper Konopacki Kacper Konopacki GI Malepszy Futsal Leszno 15
17 Alejandro Arriazu Asensio Alejandro Arriazu Asensio Red Devils Chojnice 15
18 Mykyta Storozhuk Mykyta Storozhuk Red Devils Chojnice 15
19 Rodrigo Dasaiev Dias Silva Rodrigo Dasaiev Dias Silva Piast Gliwice 15
20 Pedro Henrique Da Silva Pereira Pedro Henrique Da Silva Pereira KS Constract Lubawa 15
21 Paweł Budniak Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 15
22 Adrian Skrzypek Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 14
23 Dawid Witek Dawid Witek FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 14
24 Victor Seiji Martins De Souza Victor Seiji Martins De Souza KS Constract Lubawa 14
25 Przemysław Dewucki Przemysław Dewucki Clearex Chorzów 14
26 Kamil Surmiak Kamil Surmiak Rekord Bielsko-Biała 14
27 Norbert Dregier Norbert Dregier Gatta Active Zduńska Wola / AZS UW Darkomp Wilanów 13
28 Robert Gładczak Robert Gładczak AZS UŚ Katowice 13
29 Marcin Mikołajewicz Marcin Mikołajewicz FC REITER Toruń 13
30 Daniel  Krawczyk Daniel Krawczyk Gatta Active Zduńska Wola / Clearex Chorzów 13
31 Jakub Kąkol Jakub Kąkol KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12
32 Ixemad Jose Gonzalez Cabrera Ixemad Jose Gonzalez Cabrera Piast Gliwice 12
33 Lucas Bonifacio Dos Santos Lucas Bonifacio Dos Santos LSSS Team Lębork 12
34 Sebastian Brocki Sebastian Brocki Clearex Chorzów 12
35 Andrey Baklanov Andrey Baklanov Red Dragons Pniewy 11
36 Rafał Franz Rafał Franz Piast Gliwice 11
37 Adam Wędzony Adam Wędzony Clearex Chorzów 11
38 Mikołaj  Zastawnik Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 11
39 Victor Wilson De Andrade Coelho Victor Wilson De Andrade Coelho FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 10
40 Michał  Bartnicki Michał Bartnicki GI Malepszy Futsal Leszno 10
41 Kamil Kucharski Kamil Kucharski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 10
42 Marcin Mrówczyński Marcin Mrówczyński FC REITER Toruń 10
43 Michał  Marciniak Michał Marciniak Gatta Active Zduńska Wola 10
44 Łukasz Biel Łukasz Biel Rekord Bielsko-Biała 10
45 Michał Osypiuk Michał Osypiuk MOKS Słoneczny Stok Białystok 9
46 Serhii Fil Serhii Fil Dreman Opole Komprachcice 9
47 Alexandr Grigorescu Alexandr Grigorescu Dreman Opole Komprachcice 9
48 Daniel Wojtyna Daniel Wojtyna AZS UŚ Katowice 9
49 Adrian Citko Adrian Citko MOKS Słoneczny Stok Białystok 9
50 Tomasz Kriezel Tomasz Kriezel KS Constract Lubawa 9
51 Dominik Depta Dominik Depta LSSS Team Lębork 9
52 Jakub Raszkowski Jakub Raszkowski KS Constract Lubawa 9
53 Maciej Pikiewicz Maciej Pikiewicz AZS UW Darkomp Wilanów 9
54 Jan Janovsky Jan Janovsky Rekord Bielsko-Biała 9
55 Michał Kubik Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 9
56 Malouk Mallouk Morad Malouk Mallouk Morad Red Devils Chojnice 8
57 Sebastian Wojciechowski Sebastian Wojciechowski GI Malepszy Futsal Leszno 8
58 Piotr Łopuch Piotr Łopuch AZS UŚ Katowice 8
59 Vadym Ivanov Vadym Ivanov Dreman Opole Komprachcice 8
60 Adam Jonczyk Adam Jonczyk AZS UŚ Katowice 8
61 Paweł Boczarski Paweł Boczarski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 8
62 Adrian Niedźwiedzki Adrian Niedźwiedzki GI Malepszy Futsal Leszno 8
63 Sebastian  Szadurski Sebastian Szadurski Piast Gliwice 8
64 Remigiusz Spychalski Remigiusz Spychalski FC REITER Toruń 8
65 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski P.A. Nova Gliwice 8
66 Bartłomiej Piórkowski Bartłomiej Piórkowski KS Constract Lubawa 8
67 Marcin Grzywa Marcin Grzywa Dreman Opole Komprachcice 8
68 Mykyta Mozheiko Mykyta Mozheiko KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8
69 Igor Sobalczyk Igor Sobalczyk Gatta Active Zduńska Wola / AZS UW Darkomp Wilanów 7
70 Nuno Andre Loureiro Chuva Nuno Andre Loureiro Chuva Dreman Opole Komprachcice 7
71 Hubert Olszak Hubert Olszak GI Malepszy Futsal Leszno 7
72 Paweł Aleksandrowicz Paweł Aleksandrowicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
73 Patryk Laskowski Patryk Laskowski Red Devils Chojnice 7
74 Tomasz Dzierzgowski Tomasz Dzierzgowski MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
75 Krzysztof  Kożuszkiewicz Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
76 Robert Świtoń Robert Świtoń Red Devils Chojnice 7
77 Matuesz Olczak Matuesz Olczak Gatta Active Zduńska Wola 7
78 Krzysztof Salisz Krzysztof Salisz Clearex Chorzów 7
79 Mateusz Lisowski Mateusz Lisowski GI Malepszy Futsal Leszno 7
80 Maciej  Małek Maciej Małek P.A. Nova Gliwice 7
81 Denys Lifanov Denys Lifanov AZS UW Darkomp Wilanów 7
82 Andre Luiz De Lima Silva Andre Luiz De Lima Silva LSSS Team Lębork 7
83 Krzysztof  Elsner Krzysztof Elsner Gatta Active Zduńska Wola / Dreman Opole Komprachcice 6
84 Patryk  Szczepaniak Patryk Szczepaniak FC REITER Toruń 6
85 Przemysław Laskowski Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice 6
86 Gracjan Miałkas Gracjan Miałkas Red Dragons Pniewy 6
87 Piotr Kowalczyk Piotr Kowalczyk MOKS Słoneczny Stok Białystok 6
88 Michał Dubiel Michał Dubiel AZS UŚ Katowice 6
89 Tomasz Szczurek Tomasz Szczurek AZS UŚ Katowice 6
90 Tomasz Lutecki Tomasz Lutecki KS Constract Lubawa 6
91 Kamil Hutyra Kamil Hutyra Rekord Bielsko-Biała 6
92 Mateusz Waszak Mateusz Waszak FC REITER Toruń 6
93 Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski FC REITER Toruń 6
94 Piotr Łapigrowski Piotr Łapigrowski LSSS Team Lębork 6
95 Vitalii Lisnychenko Vitalii Lisnychenko GI Malepszy Futsal Leszno 6
96 Piotr Hiszpański Piotr Hiszpański P.A. Nova Gliwice 6
97 Gustavo Henrique Steinwandter Gustavo Henrique Steinwandter Piast Gliwice 6
98 Tomasz Czech Tomasz Czech Piast Gliwice 6
99 Radosław Marcinkowski Radosław Marcinkowski AZS UW Darkomp Wilanów 6
100 Alexsander De Lima Soares Alexsander De Lima Soares Piast Gliwice 5
101 Piotr Błaszyk Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy 5
102 Piotr Skiepko Piotr Skiepko MOKS Słoneczny Stok Białystok 5
103 Kamil Musiał Kamil Musiał AZS UŚ Katowice 5
104 Jose Luis Santiago Gutierrez Jose Luis Santiago Gutierrez FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5
105 Jan Rojek Jan Rojek FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5
106 Eric Tabares Allalba Eric Tabares Allalba LSSS Team Lębork 5
107 Maksym  Pautiak Maksym Pautiak KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
108 Kacper Kędra Kacper Kędra KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
109 Janis Pastars Janis Pastars KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
110 Dominik Wilk Dominik Wilk Piast Gliwice 5
111 Jakub Nahorny Jakub Nahorny AZS UW Darkomp Wilanów 5
112 Jani Korpela Jani Korpela Rekord Bielsko-Biała 5
113 Mateusz Mika Mateusz Mika FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 4
114 Roman Vakhula Roman Vakhula Piast Gliwice / AZS UŚ Katowice 4
115 Łukasz Sobański Łukasz Sobański Red Devils Chojnice 4
116 Bartłomiej  Gładyszewski Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy 4
117 Marvin Perkovic Marvin Perkovic Red Devils Chojnice 4
118 Amadeusz Pasierb Amadeusz Pasierb P.A. Nova Gliwice 4
119 Mateusz Omylak Mateusz Omylak AZS UŚ Katowice 4
120 Michał Grochowski Michał Grochowski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 4
121 Marek Bugański Marek Bugański Piast Gliwice 4
122 Wojciech Kędziora Wojciech Kędziora P.A. Nova Gliwice 4
123 Mykola Morozov Mykola Morozov KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4
124 Robert  Rotuski Robert Rotuski Clearex Chorzów 4
125 Szymon Łuszczek Szymon Łuszczek Clearex Chorzów 4
126 Maciej Mizgajski Maciej Mizgajski Clearex Chorzów 4
127 Mariusz  Seget Mariusz Seget Clearex Chorzów 4
128 Michał Rabiej Michał Rabiej Piast Gliwice 4
129 Bartosz Przyborek Bartosz Przyborek AZS UW Darkomp Wilanów 4
130 Paweł Kaniewski Paweł Kaniewski KS Constract Lubawa 4
131 Patryk Dykus Patryk Dykus Dreman Opole Komprachcice 4
132 Vinicius Teixeira Drummond Lonza Vinicius Teixeira Drummond Lonza Dreman Opole Komprachcice 4
133 Ribeiro Carlos-Henrique Ribeiro Carlos-Henrique KS Constract Lubawa 4
134 Allyson Mendes Amantes Allyson Mendes Amantes Piast Gliwice 3
135 Moises Da Costa Espilio Moises Da Costa Espilio P.A. Nova Gliwice 3
136 Jakub Molicki Jakub Molicki GI Malepszy Futsal Leszno 3
137 Piotr Bondziul Piotr Bondziul MOKS Słoneczny Stok Białystok 3
138 Norbert Jendruczek Norbert Jendruczek MOKS Słoneczny Stok Białystok 3
139 Jakub Węgiel Jakub Węgiel P.A. Nova Gliwice 3
140 Przemysław Matejko Przemysław Matejko FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 3
141 Vitaliy Kolesnik Vitaliy Kolesnik LSSS Team Lębork 3
142 Dominik Solecki Dominik Solecki Piast Gliwice 3
143 Krzysztof Witkowski Krzysztof Witkowski LSSS Team Lębork 3
144 Przemysław Kępiński Przemysław Kępiński AZS UW Darkomp Wilanów 3
145 Wilson Alexandre Monteiro Tavares Wilson Alexandre Monteiro Tavares FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 3
146 Mateusz  Suchodolski Mateusz Suchodolski Dreman Opole Komprachcice 3
147 Tomasz Sztaba Tomasz Sztaba Gatta Active Zduńska Wola 2
148 Michał Choszcz Michał Choszcz LSSS Team Lębork 2
149 Ricardo Jorge Pinto Fernandes Ricardo Jorge Pinto Fernandes Dreman Opole Komprachcice 2
150 Jarosław Radliński Jarosław Radliński GI Malepszy Futsal Leszno 2
151 Mateusz Prolejko Mateusz Prolejko MOKS Słoneczny Stok Białystok 2
152 Zbigniew Mirga Zbigniew Mirga P.A. Nova Gliwice / AZS UŚ Katowice 2
153 Konrad Jekiełek Konrad Jekiełek FC REITER Toruń 2
154 Kevin Kollar Kevin Kollar Red Devils Chojnice 2
155 Jakub Jochymek Jakub Jochymek AZS UŚ Katowice 2
156 Andrii Burdiuh Andrii Burdiuh Red Devils Chojnice 2
157 Tchumburidze Nukri Tchumburidze Nukri Red Dragons Pniewy 2
158 Siarhei Shostak Siarhei Shostak MOKS Słoneczny Stok Białystok 2
159 Patryk Widuch Patryk Widuch P.A. Nova Gliwice 2
160 Bernardo Jose Peivoto Bernardino Bernardo Jose Peivoto Bernardino Rekord Bielsko-Biała 2
161 Bartłomiej  Twarkowski Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 2
162 Victor Diego Vieira Marinho Victor Diego Vieira Marinho Red Dragons Pniewy / AZS UW Darkomp Wilanów 2
163 Tomasz  Golly Tomasz Golly Clearex Chorzów 2
164 Mateusz Łożyński Mateusz Łożyński KS Constract Lubawa 2
165 Szymon Zaczkowski Szymon Zaczkowski P.A. Nova Gliwice 2
166 Maksymilian Lewandowski Maksymilian Lewandowski FC REITER Toruń 1
167 Sylwester  Kieper Sylwester Kieper FC REITER Toruń 1
168 Filip Marton Filip Marton P.A. Nova Gliwice 1
169 Dawid Kubiak Dawid Kubiak Red Dragons Pniewy 1
170 Rajmund Siecla Rajmund Siecla GI Malepszy Futsal Leszno 1
171 Jakub Stegliński Jakub Stegliński Gatta Active Zduńska Wola 1
172 Meteusz Wiśniowski Meteusz Wiśniowski P.A. Nova Gliwice 1
173 Dawid Barteczka Dawid Barteczka P.A. Nova Gliwice 1
174 Filip Turkowyd Filip Turkowyd KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
175 Karol Piechota Karol Piechota AZS UŚ Katowice 1
176 Duarte Nuno Oliveira De Araujo Duarte Nuno Oliveira De Araujo AZS UW Darkomp Wilanów 1
177 Marcin Jastrzembski Marcin Jastrzembski AZS UŚ Katowice 1
178 Dominik Śmiałkowski Dominik Śmiałkowski Piast Gliwice 1
179 Janusz Okuniewski Janusz Okuniewski KS Constract Lubawa 1
180 Maciej Foltyn Maciej Foltyn KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
181 Patryk Ziarko Patryk Ziarko LSSS Team Lębork 1
182 Paweł Friszkemut Paweł Friszkemut LSSS Team Lębork 1
183 Artur Narewski Artur Narewski LSSS Team Lębork 1
184 Jakub  Borkowski Jakub Borkowski P.A. Nova Gliwice 1
185 Olaf Białek Olaf Białek P.A. Nova Gliwice 1
186 Michał  Szymczak Michał Szymczak Gatta Active Zduńska Wola 1
187 Mateusz Szyszko Mateusz Szyszko Piast Gliwice 1
188 Sylwester Wielgat Sylwester Wielgat AZS UW Darkomp Wilanów 1
189 Bartosz Żebrowski Bartosz Żebrowski AZS UW Darkomp Wilanów 1
190 Paweł Ossowski Paweł Ossowski KS Constract Lubawa 1
191 Adam Zdrahal Adam Zdrahal P.A. Nova Gliwice 1
192 Łukasz  Żebrowski Łukasz Żebrowski FC REITER Toruń 1
193 Kristan Medon Kristan Medon Red Devils Chojnice 1
194 Stefan Karnatowski Stefan Karnatowski Dreman Opole Komprachcice 1
195 Krzysztof Gancarczyk Krzysztof Gancarczyk FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 1
196 Patryk Kilian Patryk Kilian Dreman Opole Komprachcice 1
197 Andrzej  Sapa Andrzej Sapa Dreman Opole Komprachcice 1
198 Szymon Cichy Szymon Cichy KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
199 Kacper Opatowski Kacper Opatowski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
200 Aleksander Waszka Aleksander Waszka AZS UŚ Katowice 1
201 Karol Czyszek Karol Czyszek Gatta Active Zduńska Wola 1