Terminarz

1 kolejka
26.08.2022Piątek
20:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
07
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Filip Rafanides;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (15:25) Artur Popławski (13:55) Paweł Budniak (12:04) Stefan Rakić (20:46) Jani Korpela (5:57, 21:03) Michał Marek (27:24); Żółte kartki: Matheus Ribeiro Ferreira Stefan Rakić;
27.08.2022Sobota
16:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
28
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Adrian Citko (27:39) Szymon Danilewicz (39:05);
Constract Lubawa: Bramki: Paweł Kaniewski (5:01, 25:31) Sebastian Vargas Otero (21:13, 22:39) Pedro De Oliveira Silva (38:11) Ramon Rabello Tubau (26:15) Jakub Raszkowski (12:13) Daniel Mesa Darias (29:54); Żółte kartki: Paweł Kaniewski;
16:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
53
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (18:33) Daniel Krawczyk (27:16, 36:12) Michał Marciniak (35:21) Maksym Pautiak (25:2); Żółte kartki: Marcin Stanisławski Viacheslav Kozhemiaka;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (29:43) Rajmund Siecla (16:23) Kacper Kędra (35:43); Żółte kartki: Jakub Kąkol Marcel Wolan Yvaaldo De Macedo Gomes; Czerwone kartki: Jakub Kąkol;
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
64
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Adam Wędzony (37:27) Daniel Blanco Mendez (14:56) Andrzej Musiał (3:05) Arkadiusz Budzyn (5:23, 16:31); Żółte kartki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria;
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (18:45) Mariusz Milewski (30:19, 34:14) Michał Madej (2:03); Żółte kartki: Grzegorz Och Davidson Do Nascimento Silva Michał Madej;
28.08.2022Niedziela
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
31
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (12:33) Romero Amaro German (14:15, 25:07); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Piotr Błaszyk Romero Amaro German;
Clearex Chorzów: Bramki: Szymon Cichy (10:59); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Cichy;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
33
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (31:2) Jefferson Moreno Ortiz (18:53); Żółte kartki: Remigiusz Spychalski; Czerwone kartki: Marcin Mrówczyński;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (10:2, 23:57) Denys Blank (37:1); Żółte kartki: Brayan Parra Toloza Felipe Deyvisson De Freitas;
28.09.2022Środa
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
82
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (31:55) Marek Bugański (34:16) Mateusz Mrowiec (29:55) Miguel Angelo Parreira Pegacha (27:31) Breno Bertoline Dendal Rosa (39:34) Matej Fiderśek (25:25, 35:23) Vinicius Lazzaretti (30:59); Żółte kartki: Breno Bertoline Dendal Rosa;
Red Devils Chojnice: Bramki: Luiz Fernando Teixeira Filho (16:09) Guladi Kokoladze (4:24);
2 kolejka
03.09.2022Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
32
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Red Dragons Pniewy: Bramki: Łukasz Błaszczyk (37:13) Bartłomiej Gładyszewski (32:46) Piotr Błaszyk (32:26); Żółte kartki: Patryk Hoły;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (29:26) Cristian Camilo Neme Vargas (37:55); Żółte kartki: Piotr Skiepko Oleksandr Kolesnykov;
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
42
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Yvaaldo De Macedo Gomes (26:37, 35:33) Rajmund Siecla (32:42) Kacper Kędra (30:44);
Piast Gliwice: Bramki: Miguel Angelo Parreira Pegacha (32:3) Sebastian Szadurski (24:34); Żółte kartki: Miguel Angelo Parreira Pegacha Breno Bertoline Dendal Rosa;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
80
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (28:28, 38:27) Pedro De Oliveira Silva (6:13, 33:23) Oskar Dmochewicz (39:35) Jakub Raszkowski (36:06) Daniel Mesa Darias (7:36, 14:04); Żółte kartki: Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari;
04.09.2022Niedziela
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
132
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (5:49, 38:59, 39:57) Mikołaj Zastawnik (18:47) Artur Popławski (32:59) Paweł Budniak (8:37, 19:05) Stefan Rakić (9:31) Sebastian Leszczak (19:21, 22:39) Michał Marek (35:56) Michał Kubik (37:27);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (9:48) Denys Lifanov (18:39); Żółte kartki: Denys Lifanov Michał Rabiej;
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
21
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice: Bramki: Piotr Kręcki (27:42); Żółte kartki: Luiz Fernando Teixeira Filho;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Roman Vakhula (39:43);
19:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
41
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (12:4) Nuno Andre Loureiro Chuva (8:44) Kamil Kucharski (33:23) Denys Blank (39:48); Żółte kartki: Serghei Burduja Denys Blank;
Widzew Łódź: Bramki: Viacheslav Kozhemiaka (7:47); Żółte kartki: Daniel Krawczyk;
19.10.2022Środa
20:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
36
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (17:31) Michał Knajdrowski (23:28) Davidson Do Nascimento Silva (12:43);
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (29:19) Daniel Gallego Garcia (15:53, 29:42, 38:54) Jefferson Moreno Ortiz (35:13) Patryk Szczepaniak (19:23); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz;
3 kolejka
09.09.2022Piątek
19:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
30
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (12:53) Milinton Andrey Tijerino (31:59) Adam Wędzony (2:43);
Red Dragons Pniewy: Żółte kartki: Romero Amaro German;
10.09.2022Sobota
18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
65
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Jacek Stefanowicz (16:13) Mateusz Lisowski (37:39, 39:41) Oleksandr Kolesnykov (12:23, 25:53) Grzegorz Makal (31:51); Żółte kartki: Adrian Citko Cristian Camilo Neme Vargas Oleksandr Kolesnykov;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (17:11) Przemysław Dewucki (34:33) Paweł Barański (30:56) Łukasz Biel (16:49); Żółte kartki: Kacper Burzej Mariusz Seget Krzysztof Salisz Paweł Barański;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
62
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (37:56) Daniel Krawczyk (13:13) Michał Marciniak (39:02) Viacheslav Kozhemiaka (5:5) Joao Bernardes (13:39) Maksym Pautiak (28:37); Żółte kartki: Marcin Stanisławski Daniel Krawczyk Joao Bernardes;
Legia Warszawa: Bramki: Adam Grzyb (9:55) Grzegorz Och (22:38); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Michał Knajdrowski Mariusz Milewski Davidson Do Nascimento Silva;
11.09.2022Niedziela
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
03
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (0:5) Yaroslav Piesotskyi (8:4) Guladi Kokoladze (13:16);
18:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
38
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (7:58) Filip Rafanides (34:19) Krzysztof Piskorz (14:38);
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (19:3) Yvaaldo De Macedo Gomes (3:57, 22:09) Douglas Neutzling Ferreira (4:49, 39:19) Rajmund Siecla (13:06, 26:44) Kacper Kędra (5:01);
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
43
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (20:23) Dominik Śmiałkowski (30:48) Breno Bertoline Dendal Rosa (36:54) Vinicius Lazzaretti (14:18); Żółte kartki: Vinicius Lazzaretti;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (29:12) Nuno Andre Loureiro Chuva (35:29) Felipe Deyvisson De Freitas (25:45); Żółte kartki: Felipe Deyvisson De Freitas Damian Makowski;
26.10.2022Środa
20:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
53
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
FC Reiter Toruń: Bramki: Jefferson Moreno Ortiz (11:2) Kamil Roll (38:04, 38:19) Maksymilian Lewandowski (11:48) Remigiusz Spychalski (25:3); Żółte kartki: Michał Wojciechowski;
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (29:39) Tomasz Kriezel (12:55, 18:37);
4 kolejka
24.09.2022Sobota
16:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
33
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Adrian Citko (21:5) Cristian Camilo Neme Vargas (32:28) Oleksandr Kolesnykov (39:56); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Kamil Gryko;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (9:15, 26:52) Milinton Andrey Tijerino (29); Żółte kartki: Piotr Matras;
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
26
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (2:53); Żółte kartki: Kacper Burzej;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (29:02) Mikołaj Zastawnik (2:2) Artur Popławski (34:58, 35:2) Jani Korpela (14:29) Sebastian Leszczak (24:31); Żółte kartki: Paweł Budniak;
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
41
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Dominik Solecki (23:31) Jakub Molicki (11:04) Douglas Neutzling Ferreira (27:42, 32:07); Żółte kartki: Kacper Kędra;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Vitalii Lisnychenko (13:19); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko Kacper Opatowski;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Nuno Andre Loureiro Chuva (3:27) Felipe Deyvisson De Freitas (20:31) Kamil Kucharski (36:22) Arkadiusz Szypczyński (8:28); Żółte kartki: Arkadiusz Szypczyński;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Jakub Maślak (38:5); Żółte kartki: Tomasz Golly Filip Rafanides Serhii Lapa; Czerwone kartki: Kamil Lasik;
25.09.2022Niedziela
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
33
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (22:32) Romero Amaro German (1:14, 27:21); Żółte kartki: Piotr Błaszyk Romero Amaro German;
FC Reiter Toruń: Bramki: Jakub Wiśniewski (18:48, 23:33) Remigiusz Spychalski (19:46);
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Legia Warszawa: Bramki: Krzysztof Jarosz (28:08); Żółte kartki: Paweł Tarnowski Adam Grzyb;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (24:41) Mateusz Mrowiec (13:38) Breno Bertoline Dendal Rosa (5:11); Żółte kartki: Matej Fiderśek;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
90
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Constract Lubawa: Bramki: Kacper Sendlewski (8:57, 26:48) Paweł Kaniewski (19:59) Adriano Lemos Da Silva (16:15, 31:19) Sebastian Vargas Otero (14:15, 38:26) Pedro De Oliveira Silva (25:03, 29:33); Żółte kartki: Paweł Kaniewski;
Widzew Łódź: Żółte kartki: Maksym Panasenko Michał Marciniak;
5 kolejka
30.09.2022Piątek
18:30
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
100
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Miłosz Krzempek (25:13, 35:49) Matheus Ribeiro Ferreira (16:2) Artur Popławski (31:5) Paweł Budniak (7:09, 11:56, 29:37) Sebastian Leszczak (36) Michał Kubik (29:19); Żółte kartki: Michał Kubik;
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Guladi Kokoladze;
01.10.2022Sobota
16:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
63
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (7:53, 32:56) Jefferson Moreno Ortiz (26:22) Marcin Mrówczyński (1:13, 19:03, 19:59); Żółte kartki: Daniel Gallego Garcia Marcin Mrówczyński;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Cristian Camilo Neme Vargas (39:07) Oleksandr Kolesnykov (16:27, 19:22); Żółte kartki: Cristian Camilo Neme Vargas;
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
22
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Vitalii Lisnychenko (27:45, 35:57); Żółte kartki: Kamil Wójcik;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Krzysztof Elsner (21:03) Damian Makowski (29:28); Żółte kartki: Krzysztof Elsner Kamil Kucharski Arkadiusz Szypczyński;
17:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
22
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (38:35) Krzysztof Piskorz (29:13); Żółte kartki: Adam Jonczyk Filip Rafanides Krzysztof Piskorz;
Legia Warszawa: Bramki: Adam Grzyb (1:16) Davidson Do Nascimento Silva (39:58); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva;
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
61
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (5:34, 25:15, 26:23) Milinton Andrey Tijerino (33:49) Daniel Blanco Mendez (36:29) Arkadiusz Budzyn (32:21); Żółte kartki: Milinton Andrey Tijerino;
Clearex Chorzów: Bramki: Maciej Mizgajski (15:37); Żółte kartki: Robert Rotuski;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
15
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Widzew Łódź: Bramki: Łukasz Góralczyk (39:44); Żółte kartki: Dariusz Słowiński Daniel Krawczyk Viacheslav Kozhemiaka;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (22:23) Mateusz Kostecki (4:17, 28:13) Adrian Skrzypek (34:19) Piotr Błaszyk (27:15); Żółte kartki: Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk;
02.10.2022Niedziela
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
22
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (27:01) Rafael Nunes Cadini (20:22); Żółte kartki: Kyrylo Tsypun Bruno Alexandre Martins Graca;
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (14:23) Tomasz Kriezel (30:32); Żółte kartki: Paweł Kaniewski Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari Ramon Rabello Tubau;
6 kolejka
15.10.2022Sobota
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
63
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (27:4, 36:3) Maciej Mizgajski (39:42) Przemysław Dewucki (29:15) Łukasz Biel (2:05);
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (22:57) Guladi Kokoladze (33:38) Piotr Kręcki (14:3); Czerwone kartki: Pavlo Puchka;
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
37
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (17:23) Douglas Neutzling Ferreira (21:01, 21:18);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (7:11) Artur Popławski (9:49) Paweł Budniak (26:37, 35:56) Sebastian Leszczak (20:34) Michał Marek (3:17, 28:27); Żółte kartki: Mikołaj Zastawnik;
18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
24
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (4:02) Piotr Skiepko (26:31);
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (38:32) Daniel Krawczyk (11:06) Michał Marciniak (19:34) Viacheslav Kozhemiaka (17:55); Żółte kartki: Viacheslav Kozhemiaka;
16.10.2022Niedziela
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
63
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (12:54, 24:56) Milinton Andrey Tijerino (39:05) Wojciech Przybył (16:01, 16:54); Żółte kartki: Piotr Matras;
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (38:54) Jefferson Moreno Ortiz (4:04, 23:45); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz Remigiusz Spychalski Kamil Naparło;
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
33
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Legia Warszawa: Bramki: Michał Knajdrowski (3:43, 39:5) Davidson Do Nascimento Silva (29:05); Żółte kartki: Michał Knajdrowski;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (9:21, 39:59) Michał Rabiej (37:53); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
92
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (27:58, 37:41) Sebastian Vargas Otero (27:07) Tomasz Kriezel (25:41) Ramon Rabello Tubau (26:47) Oskar Dmochewicz (3:51, 7:22) Maciej Jankowski (6:08, 37:56); Żółte kartki: Adriano Lemos Da Silva;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Jakub Maślak (9:06) Łukasz Krysiak (33:56);
20:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
24
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (37:58);
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (16:28) Breno Bertoline Dendal Rosa (26:29) Vinicius Lazzaretti (35:55) Rafael Nunes Cadini (27:29); Żółte kartki: Matej Fiderśek;
7 kolejka
20.10.2022Czwartek
17:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
53
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (17:37) Matej Fiderśek (3:27) Vinicius Lazzaretti (16:46) Vinicius Teixeira Drummond Lanza (11:07) Rafael Nunes Cadini (19:18); Żółte kartki: Kyrylo Tsypun Marek Bugański Vinicius Lazzaretti Vinicius Teixeira Drummond Lanza;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Helver Smith Tachack Moreno (21:45) Krystian Belzyt (13:1) Kamil Gryko (13:35); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Krystian Belzyt Oleksandr Kolesnykov;
22.10.2022Sobota
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
32
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Jani Korpela (37:54) Michał Marek (21:03); Żółte kartki: Michał Marek Bartłomiej Nawrat; Czerwone kartki: Artur Popławski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (1:54); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva Denys Blank;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
31
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Constract Lubawa: Bramki: Pedro De Oliveira Silva (30:53) Tomasz Kriezel (29:25) Jakub Raszkowski (24:54); Żółte kartki: Paweł Kaniewski Adriano Lemos Da Silva Tomasz Kriezel;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Vitalii Lisnychenko (16:22);
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
34
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (38:43) Daniel Krawczyk (5:1) Michał Marciniak (11:27); Żółte kartki: Daniel Krawczyk;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (22:34, 31:26) Piotr Matras (13:29) Adam Wędzony (2:26);
23.10.2022Niedziela
15:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
42
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (24:19) Adam Jonczyk (19:58) Roman Vakhula (20:22) Krzysztof Piskorz (39:33); Żółte kartki: Jakub Maślak Michał Król Dominik Wilk;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (30:42) Mateusz Kostecki (30:01); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
15
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
FC Reiter Toruń: Bramki: Kamil Roll (13:54); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz; Czerwone kartki: Daniel Gallego Garcia;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (38:35, 39:4) Maciej Mizgajski (18:05) Krzysztof Salisz (16:23) Przemysław Dewucki (38:16); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Łuszczek Robert Rotuski;
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
12
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (23:08); Żółte kartki: Pavlo Skubchenko;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (18:06) Marcel Wolan (11:49); Żółte kartki: Orfeusz Jarożek Jakub Kąkol;
8 kolejka
29.10.2022Sobota
16:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
25
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Clearex Chorzów: Bramki: Szymon Łuszczek (35:55); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Cichy Łukasz Biel;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (17) Jakub Kąkol (32:22) Douglas Neutzling Ferreira (25:03) Rajmund Siecla (21:56, 34:21);
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
41
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (6:18, 34:16) Bartłomiej Gładyszewski (5); Żółte kartki: Oskar Stankowiak;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Rabiej (35:1); Żółte kartki: Kacper Opatowski;
18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
37
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (2:04) Helver Smith Tachack Moreno (12:24); Żółte kartki: Oleksandr Kolesnykov;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (0:58, 28:4) Adam Jonczyk (38:36) Roman Vakhula (32:51, 39:35) Serhii Lapa (14:13, 39:47);
30.10.2022Niedziela
16:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
42
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
FC Reiter Toruń: Bramki: Jefferson Moreno Ortiz (23:07) Kamil Roll (2:4, 22:27) Maksymilian Lewandowski (36:27);
Widzew Łódź: Bramki: Jan Dudek (34:48) Michał Marciniak (31:15);
16:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
36
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (32:21) Michał Knajdrowski (39:13) Davidson Do Nascimento Silva (19:12); Żółte kartki: Tomasz Warszawski Davidson Do Nascimento Silva;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (25:39) Paweł Budniak (16:13, 30:1) Stefan Rakić (22:03, 30:49) Michał Kubik (21:35); Żółte kartki: Miłosz Krzempek Sebastian Leszczak Michał Kubik;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
70
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Czech (22:3, 26:17) Brayan Parra Toloza (13:52, 15:56, 31:59) Felipe Deyvisson De Freitas (9:32) Denys Blank (21:19);
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Piotr Kręcki;
07.12.2022Środa
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
70
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (23:16) Dominik Śmiałkowski (0:39) Vinicius Lazzaretti (13:01, 26:43) Vinicius Teixeira Drummond Lanza (30:56) Rafael Nunes Cadini (35:21) Sebastian Szadurski (38:19); Żółte kartki: Mateusz Mrowiec Matej Fiderśek;
BSF ABJ Bochnia: Żółte kartki: Marcin Czech;
9 kolejka
05.11.2022Sobota
15:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
10
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (13:07);
17:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
33
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Cristian Camilo Neme Vargas (20:46, 39:21) Piotr Skiepko (34); Żółte kartki: Cristian Camilo Neme Vargas;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Denys Lifanov (34) Maciej Pikiewicz (28:19) Vitalii Lisnychenko (17:07); Żółte kartki: Denys Lifanov Vitalii Lisnychenko;
17:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
36
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (31) Dominik Wilk (39:5); Żółte kartki: Dominik Wilk Krzysztof Piskorz;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (14:22, 33:03) Piotr Matras (19:55) Milinton Andrey Tijerino (4:29) Daniel Blanco Mendez (38:12); Żółte kartki: Arkadiusz Budzyn;
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
35
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Stefan Rakić (26:51) Sebastian Leszczak (19:02);
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (39:46) Pedro De Oliveira Silva (22:01) Maciej Jankowski (24:42); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
19:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
66
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (29) Jakub Kąkol (9:54, 14:52) Marcel Wolan (25:28, 31:46) Yvaaldo De Macedo Gomes (27:22); Żółte kartki: Kacper Konopacki Yvaaldo De Macedo Gomes Douglas Neutzling Ferreira;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (27:38) Brayan Parra Toloza (7:43, 13:32) Felipe Deyvisson De Freitas (38:14) Damian Makowski (38:3) Kamil Kucharski (20:16); Żółte kartki: Vadym Ivanov Krzysztof Elsner;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
35
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Widzew Łódź: Bramki: Jan Dudek (9:26) Viacheslav Kozhemiaka (11:35, 16:53); Żółte kartki: Maksym Panasenko Tomasz Gąsior Maksym Pautiak;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (38:24) Sebastian Brocki (17:12, 34:2, 34:58) Łukasz Biel (37:12); Żółte kartki: Maciej Mizgajski Szymon Cichy Paweł Barański;
06.11.2022Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
41
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (24:37) Guladi Kokoladze (20:24) Pavlo Skubchenko (13:14) Pavlo Puchka (36:12); Żółte kartki: Oleh Nehela Vitaliy Kolesnik Pavlo Skubchenko Karol Szopiński;
Legia Warszawa: Bramki: Davidson Do Nascimento Silva (1:42);
10 kolejka
12.11.2022Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
56
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (3:45, 32:01) Adrian Skrzypek (4:17) Bartłomiej Gładyszewski (34:58) Piotr Błaszyk (25:45); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Patryk Hoły Oskar Stankowiak Piotr Błaszyk;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (38:02) Matheus Ribeiro Ferreira (18:23) Artur Popławski (4) Stefan Rakić (37:04) Sebastian Leszczak (34) Michał Kubik (39:02); Żółte kartki: Artur Popławski Paweł Budniak;
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
23
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (8:03) Piotr Matras (17:24);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Rabiej (5:27) Maciej Pikiewicz (32:41) Sylwester Wielgat (27:44); Żółte kartki: Michał Rabiej;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (39:28) Jefferson Moreno Ortiz (36:36) Maksymilian Lewandowski (17:52) Marcin Mrówczyński (23:19); Żółte kartki: Marcin Mrówczyński;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Krzysztof Piskorz (18:13); Żółte kartki: Krzysztof Piskorz;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
38
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Widzew Łódź: Bramki: Michał Marciniak (22:22) Viacheslav Kozhemiaka (28:22, 39:32); Żółte kartki: Dariusz Słowiński Jan Dudek Marcin Stanisławski Daniel Krawczyk;
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (27:1) Miguel Angelo Parreira Pegacha (23:14) Matej Fiderśek (20:3) Vinicius Lazzaretti (12:47) Vinicius Teixeira Drummond Lanza (10:36) Rafael Nunes Cadini (3:53) Sebastian Szadurski (39:47); Żółte kartki: Matej Fiderśek Vinicius Lazzaretti Vinicius Teixeira Drummond Lanza;
20:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
45
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (10:31) Mateusz Gliński (18:52) Davidson Do Nascimento Silva (25:19, 35:06); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Krzysztof Jarosz Adam Grzyb Davidson Do Nascimento Silva;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (38:3) Yvaaldo De Macedo Gomes (4:57, 5:04, 22:01); Żółte kartki: Yvaaldo De Macedo Gomes Douglas Neutzling Ferreira;
13.11.2022Niedziela
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
46
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Clearex Chorzów: Bramki: Kacper Burzej (0) Maciej Mizgajski (17:27) Sebastian Brocki (22:34) Łukasz Biel (36:05); Żółte kartki: Dominik Jankowski Szymon Łuszczek Michał Dubiel;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (7:03, 24:54) Brayan Parra Toloza (34:23) Krzysztof Elsner (37:03) Felipe Deyvisson De Freitas (37:32) Arkadiusz Szypczyński (39:08);
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
70
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (7:17, 7:5) Tomasz Kriezel (3:18) Jakub Raszkowski (9:19, 13:32, 14:1) Maciej Jankowski (4:55);
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Patryk Laskowski;
11 kolejka
16.11.2022Środa
20:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
52
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (5:01) Dominik Śmiałkowski (24:59) Matej Fiderśek (28:4) Vinicius Teixeira Drummond Lanza (14:13);
Clearex Chorzów: Bramki: Łukasz Biel (29:27, 31:42); Żółte kartki: Szymon Cichy Michał Dubiel Paweł Barański;
19.11.2022Sobota
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
53
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (22:43) Paweł Budniak (22:34) Jani Korpela (9:48, 26:27) Michał Marek (17:25); Żółte kartki: Jani Korpela Sebastian Leszczak Michał Marek;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Piotr Skiepko (37:43) Oleksandr Kolesnykov (7:26, 8:51); Żółte kartki: Adrian Citko Oleksandr Kolesnykov;
19:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
31
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Maciej Pikiewicz (8:25, 14:49) Vitalii Lisnychenko (38:39);
FC Reiter Toruń: Bramki: Kamil Roll (31:19);
20.11.2022Niedziela
16:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
15
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (31:08);
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (39:44) Sebastian Vargas Otero (1:14) Jakub Raszkowski (8:29) Maciej Jankowski (10:02); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
18:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
46
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (26:25) Dominik Wilk (8:24) Serhii Lapa (14:07, 21:48); Żółte kartki: Michał Król Dominik Wilk;
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (23:51) Viacheslav Kozhemiaka (0:38, 3:56) Joao Bernardes (31:3);
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice: Bramki: Patryk Laskowski (15:47, 31:21); Żółte kartki: Patryk Laskowski Pavlo Skubchenko;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (13:25, 38:36); Żółte kartki: Adam Wachoński;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
63
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Brayan Parra Toloza (4:41) Felipe Deyvisson De Freitas (8:36) Dawid Lach (13:02) Kamil Kucharski (20:49, 32:47) Denys Blank (18:29); Żółte kartki: Brayan Parra Toloza Nuno Andre Loureiro Chuva Denys Blank;
Legia Warszawa: Bramki: Paweł Tarnowski (29:25, 33:44) Mariusz Milewski (37:39); Żółte kartki: Radosław Marcinkowski;
12 kolejka
26.11.2022Sobota
17:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
72
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (28:23) Helver Smith Tachack Moreno (15:46, 21:06, 39:2) Cristian Camilo Neme Vargas (26:37, 32:14) Oleksandr Kolesnykov (33:12);
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (23:36) Vitaliy Kolesnik (2:06); Żółte kartki: Yaroslav Piesotskyi Guladi Kokoladze Pavlo Puchka;
17:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
14
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Wojciech Przybył (23:05);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (3:01, 10:01) Stefan Rakić (12:04) Sebastian Leszczak (12:49); Żółte kartki: Jani Korpela Sebastian Leszczak;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
53
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (29:51, 37:49) Sebastian Vargas Otero (1:45) Jakub Raszkowski (2:02, 2:59); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Czech (8:31) Brayan Parra Toloza (35:4) Felipe Deyvisson De Freitas (13:17); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva;
19:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
35
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Brocki (20:55, 30:28) Paweł Barański (5:51); Żółte kartki: Przemysław Dewucki;
Legia Warszawa: Bramki: Paweł Tarnowski (21:47, 29:55) Radosław Marcinkowski (13:21) Michał Knajdrowski (28:47, 39:01); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Adam Grzyb;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
31
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Widzew Łódź: Bramki: Dariusz Słowiński (39:59) Michał Marciniak (31:57, 34:49);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (8:08); Żółte kartki: Denys Lifanov Kamil Wójcik;
20:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
31
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (20:57) Mateusz Kostecki (28:41) Romero Amaro German (38:18); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Oskar Stankowiak Piotr Błaszyk Romero Amaro German;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Yvaaldo De Macedo Gomes (10:03); Żółte kartki: Kacper Konopacki Jakub Molicki Kacper Kędra;
14.12.2022Środa
19:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
22
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (15:41) Mateusz Mrowiec (13:33);
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (29:15) Filip Rafanides (39:52); Żółte kartki: Dominik Wilk Filip Rafanides;
13 kolejka
02.12.2022Piątek
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
22
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Red Devils Chojnice: Bramki: Patryk Laskowski (12:39, 35:59); Żółte kartki: Janis Pastars Guladi Kokoladze;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Piotr Matras (26:26, 33:14);
03.12.2022Sobota
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
103
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (30) Mikołaj Zastawnik (5) Matheus Ribeiro Ferreira (25, 31) Artur Popławski (6) Paweł Budniak (23) Stefan Rakić (15, 17) Michał Kubik (8, 35); Żółte kartki: Artur Popławski;
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (19) Kamil Roll (18) Kacper Machałowski (36); Żółte kartki: Remigiusz Spychalski;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
43
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Czech (10:14) Vadym Ivanov (16:3, 22:13) Brayan Parra Toloza (3:06); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva Felipe Deyvisson De Freitas Arkadiusz Szypczyński;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Bartłomiej Gładyszewski (11:24, 18:06) Serhii Chamuka (23:43); Żółte kartki: Mateusz Kostecki Adrian Skrzypek Patryk Hoły Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk;
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
35
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Legia Warszawa: Bramki: Adam Grzyb (25:38) Mariusz Milewski (23:36) Davidson Do Nascimento Silva (30:07); Żółte kartki: Radosław Marcinkowski Adam Grzyb;
Constract Lubawa: Bramki: Kacper Sendlewski (27:55) Pedro De Oliveira Silva (28:47) Ramon Rabello Tubau (29:41, 30:52) Jakub Raszkowski (37:56); Żółte kartki: Mateusz Madziąg Pedro De Oliveira Silva; Czerwone kartki: Victor Lopez Gonzalez;
20:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
27
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (21:47) Maciej Pikiewicz (0:27);
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (19:51) Mateusz Mrowiec (32:56) Dominik Śmiałkowski (21:07) Breno Bertoline Dendal Rosa (3:08) Vinicius Lazzaretti (26:14) Rafael Nunes Cadini (26:31); Żółte kartki: Rafael Nunes Cadini Maciej Mazur;
20:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
24
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (0:55, 4:19); Żółte kartki: Adam Jonczyk;
Clearex Chorzów: Bramki: Kacper Burzej (25:57) Przemysław Dewucki (32:48, 33:02) Paweł Barański (32:22); Żółte kartki: Przemysław Dewucki Szymon Cichy Łukasz Biel;
04.12.2022Niedziela
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
13
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Douglas Neutzling Ferreira (37:32); Żółte kartki: Michał Długosz Jarosław Zmijiwski;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Krzysztof Kożuszkiewicz (35:43) Oleksandr Kolesnykov (14:28, 36:18); Żółte kartki: Helver Smith Tachack Moreno Cristian Camilo Neme Vargas;
14 kolejka
10.12.2022Sobota
15:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
23
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (25:19, 32:36); Żółte kartki: Serhii Chamuka;
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (19:44) Davidson Do Nascimento Silva (22:15, 38:18); Żółte kartki: Michał Madej;
15:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
34
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Denys Lifanov (38:41) Maciej Pikiewicz (15:44, 36:19); Żółte kartki: Maciej Pikiewicz;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (20:44) Michał Król (30:26) Filip Rafanides (7:04); Żółte kartki: Dominik Wilk Serhii Lapa;
16:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
14
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (36:59);
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Dominik Solecki (11:11) Robert Świtoń (27:1, 29:29) Douglas Neutzling Ferreira (38:15); Żółte kartki: Douglas Neutzling Ferreira;
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
29
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (18:36) Sebastian Brocki (26:38); Żółte kartki: Mariusz Seget Szymon Łuszczek Oskar Banasiak;
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (36:02) Sebastian Vargas Otero (34:57) Pedro De Oliveira Silva (25:55, 39:12) Tomasz Kriezel (0:23) Jakub Raszkowski (1:31) Maciej Jankowski (1:5, 8:41); Żółte kartki: Maciej Jankowski;
17:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
21
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (30:02) Jefferson Moreno Ortiz (9:48); Żółte kartki: Karol Kaczmarek;
Red Devils Chojnice: Bramki: Guladi Kokoladze (1:33); Żółte kartki: Oleh Nehela Vitaliy Kolesnik;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
16
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Widzew Łódź: Bramki: Viacheslav Kozhemiaka (6:23);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (6:43) Mikołaj Zastawnik (2:5) Artur Popławski (33:4) Paweł Budniak (18:56, 25:3) Jani Korpela (30:11); Żółte kartki: Paweł Budniak;
20:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
64
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (14, 14:55) Adrian Citko (39:09) Cristian Camilo Neme Vargas (37:39) Kamil Gryko (14:35) Oleksandr Kolesnykov (24:03); Żółte kartki: Mateusz Lisowski Oleksandr Kolesnykov Grzegorz Makal;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (32:15) Arkadiusz Szypczyński (4:05, 23:09, 32:53); Żółte kartki: Denys Blank;
15 kolejka
17.12.2022Sobota
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
62
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Mikołaj Zastawnik (36:31) Matheus Ribeiro Ferreira (12:19) Paweł Budniak (1:41) Stefan Rakić (35:13) Sebastian Leszczak (14:09, 34:53); Żółte kartki: Mikołaj Zastawnik Matheus Ribeiro Ferreira Jani Korpela;
Piast Gliwice: Bramki: Miguel Angelo Parreira Pegacha (34:04) Sebastian Szadurski (31:19); Żółte kartki: Bruno Alexandre Martins Graca Marek Bugański Miguel Angelo Parreira Pegacha Vinicius Lazzaretti Michał Widuch Rafael Nunes Cadini Sebastian Szadurski; Czerwone kartki: Vinicius Teixeira Drummond Lanza;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
35
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (39:3) Patryk Szczepaniak (19:05) Remigiusz Spychalski (29:34); Żółte kartki: Michał Wojciechowski Jakub Wiśniewski Kamil Naparło;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Dominik Solecki (22:56, 38:39) Yvaaldo De Macedo Gomes (21:41) Douglas Neutzling Ferreira (32) Rajmund Siecla (33); Żółte kartki: Rajmund Siecla;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
40
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Czech (8:38) Felipe Deyvisson De Freitas (33:14) Arkadiusz Szypczyński (7:42, 37:59); Żółte kartki: Waldemar Sobota;
BSF ABJ Bochnia: Żółte kartki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria;
19:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
21
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (25:41) Tomasz Kriezel (39:01); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Adrian Skrzypek (37:56); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Adrian Skrzypek Oskar Stankowiak;
20:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
31
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (39:09) Denys Lifanov (36:11) Sylwester Wielgat (20:4); Żółte kartki: Denys Lifanov Vitalii Lisnychenko;
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Brocki (21:19);
18.12.2022Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
12
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Red Devils Chojnice: Bramki: Vitaliy Kolesnik (8:5); Żółte kartki: Patryk Laskowski;
Widzew Łódź: Bramki: Daniel Krawczyk (17:05, 19:48);
19:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
34
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Legia Warszawa: Bramki: Mateusz Gliński (33:23) Mariusz Milewski (15:26, 30:5); Żółte kartki: Mariusz Milewski;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (27:08) Helver Smith Tachack Moreno (0:58) Cristian Camilo Neme Vargas (16:09) Oleksandr Kolesnykov (23:23); Żółte kartki: Adrian Citko Kamil Dobreńko Kamil Gryko;
16 kolejka
08.01.2023Niedziela
16:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
13
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów: Bramki: Przemysław Dewucki (26:41); Żółte kartki: Łukasz Borkowski Maciej Mizgajski Szymon Łuszczek Przemysław Dewucki;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (34) Adrian Skrzypek (19:54) Piotr Błaszyk (28:02); Żółte kartki: Romero Amaro German;
16:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
25
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Douglas Neutzling Ferreira (32:36) Marcin Firańczyk (33:35); Żółte kartki: Kacper Konopacki Dominik Solecki Robert Świtoń;
Widzew Łódź: Bramki: Dariusz Słowiński (39:31) Norbert Dregier (28:53) Michał Marciniak (39:01) Joao Bernardes (24:45) Maksym Pautiak (2:54); Żółte kartki: Jan Dudek Viacheslav Kozhemiaka;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
70
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Constract Lubawa: Bramki: Mateusz Madziąg (34:3) Adriano Lemos Da Silva (32:28) Ivan De Una Feliz (29:12) Tomasz Kriezel (11:57) Antonio Ludgero Carvalho Pina Lopes (11:01, 37:4, 19:32); Żółte kartki: Hubert Zadroga Grzegorz Okuniewski;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: N. N. (31:06); Żółte kartki: Helver Smith Tachack Moreno;
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
81
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Mikołaj Zastawnik (27:32) Artur Popławski (27:1) Paweł Budniak (0:12, 37:51) Stefan Rakić (14:03) Sebastian Leszczak (11:21, 23); Żółte kartki: Jani Korpela;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (15:59); Żółte kartki: Dominik Wilk Patryk Widuch;
09.01.2023Poniedziałek
18:15
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
22
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (32:2) Brayan Parra Toloza (32:5); Żółte kartki: Kamil Kucharski Arkadiusz Szypczyński;
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (12, 36:53); Żółte kartki: Daniel Gallego Garcia Krzysztof Elsner;
10.01.2023Wtorek
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
14
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Devils Chojnice: Bramki: Pavlo Skubchenko (8:4); Żółte kartki: Patryk Laskowski Guladi Kokoladze Karol Szopiński;
Piast Gliwice: Bramki: Dmytro Sorokin (33:29) Miguel Angelo Parreira Pegacha (14:31) Vinicius Lazzaretti (33:37) Rafael Nunes Cadini (37:28); Żółte kartki: Dmytro Sorokin Vinicius Lazzaretti;
08.02.2023Środa
20:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
17 kolejka
21.01.2023Sobota
16:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Kamil Ulman (28:47) Mateusz Łabieniec (32:41); Żółte kartki: Mateusz Lisowski Oleksandr Kolesnykov;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Oskar Stankowiak (15:36) Romero Amaro German (27:17); Żółte kartki: Adrian Skrzypek;
16:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
11
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (29:2); Żółte kartki: Tomasz Golly Dominik Wilk Tomasz Gąsior Serhii Lapa;
Red Devils Chojnice: Bramki: Oleh Nehela (34:46); Żółte kartki: Oleh Nehela Pavlo Skubchenko;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
42
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (8:27) Jefferson Moreno Ortiz (14:49, 18:06) Bartosz Przypis (29:22); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz;
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (3:11) Rui Carlos Pinto (9:41); Żółte kartki: Mariusz Milewski;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
32
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Widzew Łódź: Bramki: Daniel Krawczyk (7:08) Michał Marciniak (27:05) Viacheslav Kozhemiaka (0:13); Żółte kartki: Marcin Stanisławski Maksym Pautiak;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Waldemar Sobota (12:08, 31:12); Żółte kartki: Felipe Deyvisson De Freitas;
19:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
12
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Piotr Matras (38:16);
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (32:08) Pedro De Oliveira Silva (27:4); Żółte kartki: Ivan De Una Feliz;
20:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
06
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (6:05) Mikołaj Zastawnik (11:15, 19:56) Paweł Budniak (30:01) Michał Kubik (19:1, 37:1);
23.01.2023Poniedziałek
18:15
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
44
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (35:18) Vinicius Lazzaretti (10:34) Lassi Arttu Valtteri Lintula (26:51) Rafael Nunes Cadini (30:52); Żółte kartki: Mateusz Mrowiec Matej Fiderśek;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (35:49) Robert Świtoń (37:52) Yvaaldo De Macedo Gomes (12:07) Marcin Firańczyk (19:26); Żółte kartki: Douglas Neutzling Ferreira;
18 kolejka
25.01.2023Środa
18:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
33
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (11:42) Sebastian Brocki (8:25) Paweł Barański (19:13); Żółte kartki: Maciej Mizgajski Sebastian Brocki Paweł Barański;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (36:53) Cristian Camilo Neme Vargas (15:51); Żółte kartki: Helver Smith Tachack Moreno Krzysztof Kożuszkiewicz;
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
04
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Denys Lifanov (10:26) Michał Rabiej (30:04) Maciej Pikiewicz (8:56) Kacper Opatowski (12:31); Żółte kartki: Michał Klaus;
19:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
71
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Constract Lubawa: Bramki: Mateusz Madziąg (33:53) Kacper Sendlewski (16:49, 38:09) Paweł Kaniewski (25:1) Jakub Raszkowski (8:34, 14:47);
FC Reiter Toruń: Bramki: Krzysztof Elsner (37:3);
20:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
31
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (36:56) Łukasz Błaszczyk (10:08) Romero Amaro German (21:33); Żółte kartki: Piotr Błaszyk;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Milinton Andrey Tijerino (22:37);
26.01.2023Czwartek
17:45
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
21
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Legia Warszawa: Bramki: Sergio Emanuel Maia Monterio (28:05) Michał Knajdrowski (24:43); Żółte kartki: Mariusz Milewski Davidson Do Nascimento Silva;
Widzew Łódź: Bramki: Jan Dudek (37:46); Żółte kartki: Daniel Krawczyk Joao Bernardes;
01.02.2023Środa
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
52
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Dominik Solecki (14:55) Douglas Neutzling Ferreira (7:12) Kacper Kędra (10:5) Marcin Firańczyk (22:34); Żółte kartki: Jakub Kąkol;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Lemes Soares Matheus (28:5) Marcin Jastrzembski (25:53); Żółte kartki: Dominik Wilk Patryk Widuch;
20:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Arkadiusz Szypczyński (27:15); Żółte kartki: Brayan Parra Toloza;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (38:3) Breno Bertoline Dendal Rosa (33:01);
19 kolejka
28.01.2023Sobota
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
16
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Maciej Pikiewicz (15:48); Żółte kartki: Michał Klaus Maciej Pikiewicz;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Dominik Solecki (36:14) Jakub Molicki (39:48) Jakub Kąkol (25:5) Yvaaldo De Macedo Gomes (30:33) Kacper Kędra (10:05, 27:4); Żółte kartki: Dominik Solecki Jakub Molicki Yvaaldo De Macedo Gomes Marcin Firańczyk;
16:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
11
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
FC Reiter Toruń: Bramki: Jefferson Moreno Ortiz (39:54); Żółte kartki: Remigiusz Spychalski;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (27:14); Żółte kartki: Mateusz Kostecki;
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
80
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Miłosz Krzempek (35:22) Mikołaj Zastawnik (32:01) Matheus Ribeiro Ferreira (37:2) Paweł Budniak (5:38, 38:47) Jani Korpela (17:28, 20:36) Taras Korolyshyn (37:02); Żółte kartki: Stefan Rakić Jani Korpela;
Clearex Chorzów: Żółte kartki: Dominik Jankowski;
29.01.2023Niedziela
17:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
12
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Patryk Widuch (32:19); Żółte kartki: Marcin Jastrzembski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Damian Makowski (32:37) Waldemar Sobota (10:47); Żółte kartki: Waldemar Sobota;
18:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
05
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Constract Lubawa: Bramki: Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari (26:26) Pedro De Oliveira Silva (7:55) Tomasz Kriezel (15:33, 20:37) Jakub Raszkowski (8:32); Żółte kartki: Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari;
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
91
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (33:47) Dmytro Sorokin (38:05) Mateusz Mrowiec (8:53) Dominik Śmiałkowski (2:14, 9:4, 11:45) Breno Bertoline Dendal Rosa (33:17) Vinicius Lazzaretti (11:3, 20:28); Żółte kartki: Marek Bugański Breno Bertoline Dendal Rosa;
Legia Warszawa: Bramki: Michał Knajdrowski (26:42); Żółte kartki: Paweł Tarnowski;
30.01.2023Poniedziałek
18:15
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
53
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (19:46, 38:32, 39:39) Piotr Matras (21:23) Wojciech Przybył (39:13); Żółte kartki: Arkadiusz Budzyn;
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Bramki: Mateusz Lisowski (32:44) Helver Smith Tachack Moreno (24:13) Oleksandr Kolesnykov (28:05); Czerwone kartki: Adrian Citko;
20 kolejka
11.02.2023Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
19:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
12.02.2023Niedziela
14:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
13.02.2023Poniedziałek
18:15
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
21 kolejka
18.02.2023Sobota
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
16:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
19.02.2023Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20.02.2023Poniedziałek
18:15
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
--
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
22 kolejka
25.02.2023Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
26.02.2023Niedziela
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
23 kolejka
11.03.2023Sobota
16:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
--
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
19:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
12.03.2023Niedziela
16:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
24 kolejka
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18.03.2023Sobota
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
19:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
20:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
20:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
25 kolejka
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
25.03.2023Sobota
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
16:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
26.03.2023Niedziela
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
26 kolejka
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
01.04.2023Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
--
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
02.04.2023Niedziela
18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
27 kolejka
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
07.04.2023Piątek
19:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
08.04.2023Sobota
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
28 kolejka
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22.04.2023Sobota
16:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
--
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
23.04.2023Niedziela
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
29 kolejka
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
29.04.2023Sobota
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logo JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
30.04.2023Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
30 kolejka
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- logoJAGIELLONIA BIAŁYSTOK
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa