27-28.08.2022

  • Red Dragons Pniewy VS Clearex Chorzów
  • MOKS Słoneczny Stok Białystok VS KS Constract Lubawa
  • BSF Bochnia VS Legia Warszawa
  • FC REITER Toruń VS Dreman Opole Komprachcice
  • Widzew Łódź VS GI Malepszy Futsal Leszno
  • Piast Gliwice VS Red Devils Chojnice
  • AZS UŚ Katowice VS Rekord Bielsko-Biała
  • AZS UW Darkomp Wilanów VS GREDAR FIT-MORNING BRZEG
Aktualności
/uploads/assets/4324/clearex.jpg
02.07.22Utworzono
Plany sparingowe Clearexu i Legii
Do rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu Futsal Ekstraklasy został już niecały miesiąc. Sukcesywnie poznajmy zatem plany sparingowe naszych drużyn. Te ogłosiły już zespoły Clearexu Chorzów i Legii Warszawa.
/uploads/assets/4322/Dziekujemy_stat.png
30.06.22Utworzono
STATSCORE! Dziękujemy!
Na koniec dziękujemy naszemu sponsorowi tytularnemu, marce STATSCORE. Dziękujemy za wniesiony wkład w rozwój naszej ligi oraz całej dyscypliny. Pierwszy sponsor tytularny rozgrywek, pierwsze comeczowe statystyki. To m.in. dzięki temu mogliśmy...
/uploads/assets/4320/zdjecie3.jpg
29.06.22Utworzono
Mały zysk - a cieszy
To było udane półrocze dla STATSCORE Futsal Ekstraklasy i jej działu wideo. Nagrodą za to są np. pierwsze kwoty, które spółka zaczęła zarabiać na tworzonych filmach, co warte podkreślenia – po raz pierwszy w historii.
/uploads/assets/4321/Dziekujemy_c+.png
28.06.22Utworzono
CANAL+ SPORT5! Dziękujemy!
Za miniony sezon dziękujemy również CANAL+ SPORT 5. Cotygodniowe południa spędzone z wami przyniosły nam wiele przepięknych bramek oraz niezapomnianych emocji okraszonych świetnym komentarzem.
/uploads/assets/4319/polska u19.jpg
26.06.22Utworzono
Medale nie dla nas
Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0:8 z Ukrainą w meczu o 3. miejsce w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Chorwacji. Dwie z bramek zdobyli zawodnicy znani z polskich boisk.
/uploads/assets/4318/pautiak67.jpg
25.06.22Utworzono
Zamienił mniejsze miasto na większe
To jeden z najciekawszych jak na razie transferów w STATSCORE Futsal Ekstraklasie: Ukrainiec Maksym Pautiak zamienił Red Dragons Pniewy na Widzew Łódź. - Długo nad przejściem nie myślałem, ponieważ Łódź to piękne i duże miasto - wyjaśnia Pautiak.
/uploads/assets/4317/polska.jpg
25.06.22Utworzono
Japonia pokazała siłę
Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała z Japonią 0:6 w spotkaniu półfinałowym towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Chorwacji. Jutro zawodnicy Łukasza Żebrowskiego zagrają o 3. miejsce z Ukrainą.