Najlepsi strzelcy w historii FOGO Futsal Ekstraklasy

Najlepsi srzelcy w historii FOGO Futsal Ekstraklasy - od sezonu 1994/95

Stan na 1 czerwca 2024 roku

 

Lp Nazwisko i imię Kluby Bramki
1 Krawczyk Daniel 75/Boruta Zgierz; 58/Hurtap Łęczyca; 9/Marwit Toruń; 182/Gatta Zduńska Wola; 1/Clearex Chorzów; 30/Widzew Łódź 355
2 Korczyński Błażej

40/Telsport Katowice; 59/Jango Gliwice; 109/P.A. Nova Gliwice; 16/Clearex Chorzów; 8/Baustal Kraków; 19/Inpuls Siemianowice Śl.; 8/FC Nova Katowice; 44/Wisła Krakbet Kraków; 11/AZS UŚ Katowice

314
3 Filipczak Krzysztof 26/Goldenmajer Kraków; 74/P.A. Nova Gliwice; 112/Baustal Kraków; 38/Clearex Chorzów; 49/Kupczyk Kraków; 9/Wisła Krakbet Kraków 308
4 Kuchciak Krzysztof 27/SUW-TOR Łódź; 48/Opał Gniezno; 12/P.A. Nova Gliwice; 19/Cambras Legnica; 164/Clearex Chorzów; 34/Grembach Zgierz 304
5 Szłapa Andrzej 31/Skała-Inter Tychy; 205/Clearex Chorzów; 31/Wisła Krakbet Kraków; 13/Rekord Bielsko-Biała 280
6 Marciniak Michał 39/Grembach Zgierz; 214/Gatta Zduńska Wola; 15/Widzew Łódź 268
7 Dąbrowski Robert 95/P.A. Nova Gliwice; 98/Baustal Kraków; 7/Holiday Chojnice; 10/Rekord Bielsko-Biała; 13/Inpuls Siemianowice Śl.; 13/Gaszyńscy Kraków; 4/Hurtap Łęczyca; 13/Kupczyk Kraków; 1/Wisła Krakbet Kraków 254
8 Mikołajewicz Marcin 1/Arpol Toruń; 17/Marwit Toruń; 83/Pogoń 04 Szczecin; 149/FC Toruń 250
9 Jasiński Krzysztof 24/KP Warszawa; 151/Clearex Chorzów; 16/Jango Mysłowice; 9/Baustal Kraków; 13/Holiday Chojnice; 21/Hurtap Łęczyca; 2/Red Devils Chojnice 236
10 Franz Rafał 53/P.A. Nova Gliwice; 30/Akademia FC Pniewy; 38/Wisła Krakbet Kraków; 62/Rekord Bielsko-Biała; 32/Piast Gliwice 215
11 Budniak Paweł 19/Wisła Krakbet Kraków; 14/Clearex Chorzów; 179/Rekord Bielsko-Biała 212
12 Marek Michał 209/Rekord Bielsko-Biała 209
13 Popławski Artur 8/Clearex Chorzów; 195/Rekord Bielsko-Biała  203
14 Milewski Mariusz 21/Grembach Zgierz; 48/Hurtap Łęczyca; 102/Gatta Zduńska Wola; 30/Legia Warszawa 201
15 Szal Andrzej 182/Rekord Bielsko-Biała 182
16 Szymański Andrzej 74/Centrum Bielsko-Biała; 107/Rekord Bielsko-Biała 181
17 Sobalczyk Igor 22/Boruta Zgierz; 43/Hurtap Łęczyca; 20/Marwit Toruń; 94/Gatta Zduńska Wola; 1/AZS UW Wilanów 180
18 Lebiedziński Daniel 17/P.A. Nova Gliwice; 112/Akademia FC Pniewy; 12/Marwit Toruń; 15/Wisła Krakbet Kraków; 12/Euromaster Głogów 168
19 Grądowski Radosław 65/P.A. Nova Gliwice; 96/Cuprum Polkowice; 6/Marioss Opole 167
20 Kriezel Tomasz 45/Red Devils Chojnice; 19/AZS UG Gdańsk; 39/FC Toruń; 61/KS Constract Lubawa 164
21 Maksym Szymon 17/Jard Gliwice; 62/P.A. Nova Gliwice; 14/Telsport Katowice; 42/Jango Gliwice; 8/Baustal Kraków; 15/Inpuls Siemianowice Śl.; 3/Clearex Chorzów 161
22 Marzec Krzysztof 3/KP Warszawa; 97/Baustal Kraków; 41/Clearex Chorzów; 16/Kupczyk Kraków   157
22 Piechówka Adam 157/Rekord Bielsko-Biała 157
24 Machura Paweł 2/P.A. Nova Glwice; 27/Inpuls Siemianowice Śl.; 44/Jango Katowice; 81/Rekord Bielsko-Biała 154
24 Kubik Michał 85/Pogoń 04 Szczecin; 69/Rekord Bielsko-Biała  154
26 Leszczak Sebastian 9/Lex Kancelaria Słomniki; 91/Clearex Chorzów; 35/Rekord Bielsko-Biała; 17/BSF ABJ Bochnia 152
27 Kostecki Mateusz 148/Red Dragons Pniewy 148
28 Myszor Piotr 30/Skała-Inter Tychy; 94/GKS Tychy; 23/MKF Wieliczka 147
29 Bondar Oleksandr 28/Wisła Krakbet Kraków; 31/Red Devils Chojnice; 84/Rekord Bielsko-Biała; 1/Eurobus Przemyśl 144
30 Kusia Krzysztof 8/Goldenmajer Kraków; 35/Baustal Kraków; 20/Clearex Chorzów; 26/Kupczyk Kraków; 51/Wisła Krakbet Kraków 140
31 Miozga Mirosław 8/Telsport Katowice; 114/Clearex Chorzów; 9/Gwiazda Ruda Śląska; 3/GKS Tychy; 5/FC Siemianowice Śląskie  139
32

Zastawnik Mikołaj

3/Wisła Krakbet Kraków; 73/Clearex Chorzów; 61/Rekord Bielsko-Biała 137
33 Fortuna Jacek 124/P.A. Nova Gliwice; 12/Jango Gliwice 136
33 Ciastko Tomasz 32/P.A. Nova Gliwice; 90/Cuprum Polkowice; 13/Marioss Opole; 1/Marioss Wawelno 136
35 Kwiatkowski Stanisław 133/Team Legnica; 2/Wulkan Wrocław 135
36 Iwanow Wadym   54/Red Devils Chojnice; 39/Clearex Chorzów; 40/Dreman Opole Komprachcice 133
37 Polasek Radek 50/Jango Katowice; 82/Rekord Bielsko-Biała 132
37 Dewucki Przemysław 1/Radan Gliwice; 4/P.A. Nova Gliwice; 8/Pogoń 04 Szczecin; 15/GAF Jasna Gliwice; 11/Nbit Gliwice; 39/Piast Gliwice, 54/Clearex Chorzów  132
39 Pedro De Oliveria Silva 128/KS Constract Lubawa 128
40 Słonina Michał  19/Clearex Chorzów; 2/Jango Mysłowice; 70/GKS Tychy; 15/Wisła Krakbet Kraków; 17/Gwiazda Ruda Śląska; 4/AZS UŚ Katowice 127
41 Neutzling Ferreira Douglas 5/Jango Mysłowice; 23/P.A. Nova Gliwice; 37/Wisła Krakbet Kraków; 6/Rekord Bielsko-Biała; 15/Piast Gliwice; 40/GI Malepszy Futsal Leszno  126
42 Biel Łukasz 3/Gwiazda Ruda Śląska; 91/Rekord Bielsko-Biała; 6/Clearex Chorzów; 22/BSF ABJ Bochnia 122
43 Lutecki Tomasz  32/Clearex Chorzów; 19/GAF Jasna Gliwice; 9/GSF Gliwice; 8/KS Constract Lubawa; 36/Dreman Opole Komprachcice; 14/Rekord Bielsko-Biała  118
44

Łeszyk Bartosz

113/Akademia FC Pniewy; 4/Euromaster Głogów 117
45 Wachuła Roman 56/Wisła Krakbet Kraków; 22/Rekord Bielsko-Biała; 5/Lex Kancelaria Słomniki; 16/Red Dragons Pniewy; 5/Clearex Chorzów; 2/Piast Gliwice; 10/AZS UŚ Katowice 116
46 Lubczyński Dariusz 95/Cuprum Polkowice; 20/Marioss Opole Wawelno 115
47 Pieczyński Łukasz 72/Akademia FC Pniewy; 14/Red Devils Chojnice; 27/Euromaster Głogów 113
47 Kaźmierczak Mariusz 33/Jango Gliwice; 10/Holiday Chojnice; 10/Hurtap Łęczyca; 60/Red Devils Chojnice 113
47 Pieczyński Dariusz 92/Akademia FC Pniewy; 6/Red Devils Chojnice; 15/Euromaster Głogów 113
50 Wojciechowski Sebastian

39/Clearex Chorzów; 21/Wisła Krakbet Kraków; 1/Gatta Zduńska Wola; 14/Red Devils Chojnice; 10/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 27/GI Malepszy Futsal Leszno

112
50 Hirsch Klaudiusz 112/Akademia FC Pniewy

112

52

Skrzypek Adrian

111/Red Dragons Pniewy 

111
53 Pięta Wojciech 41/Unisoft Gdynia; 36/Clearex Chorzów; 26/Holiday Chojnice; 5/Boruta Zgierz 108
54 Dura Tomasz   9/Gwiazda Ruda Śląska; 72/Rekord Bielsko-Biała; 3/GAF Jasna Gliwice; 21/AZS UŚ Katowice; 1/KS Sośnica Gliwice

106

54 Seget Mariusz 4/Inpuls Siemianowice Śląskie; 2/FC Nova Katowice; 91/Clearex Chorzów; 9/Ruch Chorzów 106
56 Brauhoff Dariusz 22/Telsport Katowice; 34/Jango Katowice; 11/Inpuls Siemianowice Śląskie; 37/P.A. Nova Gliwice 104
57 Jonczyk Adam 26/Gwiazda Ruda Śląska; 10/Wisła Krakbet Kraków; 30/Pogoń 04 Szczecin; 1/Lex Kancelaria Słomniki; 6/Piast Gliwice; 30/AZS UŚ Katowice 103
57 Kluska Wojciech 11/Jard Gliwice; 89/Rancho-Amica Knurów; 1/Clearex Chorzów; 2/Sedtex Gliwice 103
59 Stanisławski Marcin 13/Boruta Zgierz; 1/Clearex Chorzów; 16/Hurtap Łęczyca; 12/Akademia FC Pniewy; 56/Gatta Zduńska Wola 101
59 Wojciechowski Michał  17/Akademia FC Pniewy; 9/Marwit Toruń; 7/Red Devils Chojnice; 68/FC Toruń   101
59

Szypczyński Arkadiusz

33/Gatta Zduńska Wola; 32/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 36/Dreman Opole Komprachcice 101
62 Mizgajski Maciej  24/GAF Jasna Gliwice; 16/Piast Gliwice; 60/Clearex Chorzów 100
62 Wojtas Damian 9/FRiB-EX Ruda Śląska; 21/Inpuls Siemianowice Śl.; 40/Jango Katowice; 6/P.A. Nova Gliwice; 4/Rekord Bielsko-Biała; 2/GKS Tychy; 14/AZS UŚ Katowice; 2/GAF Jasna Gliwice; 2/Nbit Gliwice 100
64 Lisowski Mateusz 53/MOKS Słoneczny Stok Białystok; 33/GI Malepszy Futsal Leszno; 10/Jagiellonia Białystok; 3/KS Constract Lubawa  99
65 Leśniak Tomasz  26/Goldenmajer Kraków; 27/Baustal Kraków; 22/Clearex Chorzów; 21/Kupczyk Kraków 96
65 Jarzmik Rafał 1/Telsport Katowice; 4/Jango Katowice; 13/Irex Chorzów; 10/Clearex Chorzów; 21/Radan Gliwice; 31/P.A. Nova Gliwice; 3/Gwiazda Ruda Śląska; 2/FC Nova Katowice; 11/AZS UŚ Katowice 96
67 Kasprzyk Tomasz 16/FRiB-EX Ruda Śląska, 33/Clearex Chorzów; 41/Jango Katowice; 4/Gwiazda Ruda Śląska; 1/GAF Jasna Gliwice 95
68 Sapa Andrzej 45/Cuprum Polkowice; 33/Marioss Opole; 15/Marioss Wawelno; 1/Dreman Opole Komprachcice 94
69 Janovsky Jan 10/Jango Mysłowice; 9/P/A. Nova Gliwice; 7/Akademia FC Pniewy; 67/Rekord Bielsko-Biała  93
69 Sobański Łukasz  1/Wulkan Wrocław; 3/Holiday Chojnice; 89/Red Devils Chojnice 93
71 Solecki Dominik   3/Akademia FC Pniewy; 21/Red Devils Chojnice; 19/Red Dragons Pniewy; 8/Pogoń 04 Szczecin; 3/Kancelaria Słomniki; 17/Piast Gliwice; 20/GI Malepszy Futsal Leszno 91
71 Ferreira Matheus 91/Rekord Bielsko-Biała 91
73 Hewlik Jacek 51/Gwiazda Ruda Śląska; 4/Clearex Chorzów; 7/GKS Tychy; 3/Remedium Pyskowice; 24/AZS UŚ Katowice 89
74 Szymczak Michał 14/Boruta Zgierz; 66/Gatta Zduńska Wola; 6/Legia Warszawa 86
74 Raszkowski Jakub 86/KS Constract Lubawa 86
74 Sebastian Jędrzejewski 64/Cuprum Polkowice; 10/Impel Głogów; 7/Wulkan Wrocław; 5/TPH Polkowice 86
77 Olejniczak Marcin 50/Boruta Zgierz; 35/Gatta Zduńska Wola 85
78 Wojtyna Daniel 3/Inpuls Siemianowice Śląskie; 52/Clearex Chorzów; 29/AZS UŚ Katowice 84
78

Klaus Michał

4/Gatta Active Zduńska Wola; 65/AZS UW DARKOMP Wilanów; 15/Legia Warszawa 84
78 Gładczak Robert

28/Clearex Chorzów; 10/GSF Gliwice; 46/AZS UŚ Katowice

84
81 Słupek Michał  83/Kupczyk Kraków 83
81 Kąkol Jakub 21/Red Devils Chojnice; 14/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 48/GI Malepszy Futsal Leszno 83

83

Viana Alex 81/Rekord Bielsko-Biała 81
83 Błaszyk Piotr 81/Red Dragons Pniewy 81
85 Pawłowski Marcin

33/Clearex Chorzów; 6/Skała-Inter Tychy; 5/Jango Mysłowice; 34/Hurtap Łęczyca, 2/Kupczyk Kraków

80
85 Czok Tomasz 5/Jard Gliwice; 74/P.A. Nova Gliwice; 1/Radan Gliwice 80
87 Zamiar Robert 44/Opał Gniezno; 9/Impel Głogów; 9/Team Legnica; 6/P.A. Nova Gliwice; 11/Hurtap Łęczyca 79
88 Grendziak Marek 41/Cuprum Polkowice; 12/P.A. Nova Gliwice; 20/Marioss Opole; 5/Marioss Wawelno 78
88 Surożyński Arkadiusz 65/Cuprum Polkowice; 7/Impel Głogów; 6/TPH Polkowice 78
90

Kiełpiński Marcin

23/FC Nova Katowice; 13/Wisła Krakbet Kraków; 33/GAF Jasna Gliwice; 3/Gatta Active Zduńska Wola; 4/KS Sośnica Gliwice 76
90 Salisz Krzysztof 61/Clearex Chorzów; 13/AZS UŚ Katowice; 2/Ruch Chorzów 76
90 Jędrzejewski Adrian Cuprum; Impel Głogów, Wulkan Wrocław; TPH Polkowice 76
90 Mrowiec Mateusz 5/Gwiazda Ruda Śląska; 56/Piast Gliwice; 15/KS Constract Lubawa 76
94 Wysowski Marek

67/Mistreated Jaworzno; 8/Skała-Inter Tychy 

75
95

Legutko Piotr

74/Mistreated Jaworzno

74
95

Wiejacha Tomasz

37/Irex Sosnowiec; 4/Clearex Chorzów; 27/Rekord Bielsko-Biała; 6/Jango Mysłowice  74
97 Bubec Piotr 71/Rekord Bielsko-Biała; 2/Gwiazda Ruda Śląska 73
98 Demyszew Denis 47/Marwit Toruń; 24/GAF Jasna Gliwice; 1/Constract Lubawa 72
98 Włodarek Michał 40/Inpuls Siemianowice Śląskie; 10/Clearex Chorzów; 6/FC Siemianowice Śląskie; 10/GKS Tychy; 1/AZS UŚ Katowice; 5/Nbit Gliwice 72
98 Harazim Rafał 2/Telsport Katowice; 25/Jango Mysłowice; 45/GKS Tychy 72
98 Surmiak Kamil 61/Rekord Bielsko-Biała; 11/BSF ABJ Bochnia 72
98 Hoły Patryk 72/Red Dragons Pniewy 72
103 Jasiński Jędrzej 6/Gwiazda Ruda Śląska; 11/Clearex Chorzów; 1/Akademia FC Pniewy; 53/AZS UŚ Katowice 71
103 Karasiński Marek 71/Skała-Inter Tychy 71
105

Powroźnik Piotr

14/Goldenmajer Kraków; 18/Baustal Kraków; 17/Clearex Chorzów; 15/Inpuls Siemianowice Śląskie; 6/Kupczyk Kraków 70
105 Jegor Andrzej  70/Rancho-Amica Knurów 70
105 Mirga Zbigniew 41/P.A. Nova Gliwice; 14/Wisła Krakbet Kraków; 5/Remedium Pyskowice; 3/Nbit Gliwice; 4/Piast Gliwice; 3/GSF Gliwice 70
105 Widzicki Marek 19/Unisoft Gdynia; 20/Holiday Chojnice; 20/Hurtap Łęczyca; 9/Red Devils Chojnice; 2/AZS UG Gdańsk 70
105 Szadurski Sebastian 57/Piast Gliwice; 13/Dreman Opole Komprachcice 70
110 Antos Andrzej  10/SUW-TOR Łódź; 30/Opał Gniezno; 7/P.A. Nova Gliwice; 13/Team Legnica; 9/Clearex Chorzów 69
110 Filosek Andrzej 69/Jard Gliwice 69
110 Kędziora Wojciech 59/P.A. Nova Gliwice; 10/GSF Gliwice 69
110 Sikora Wojciech 69/Sedtex Gliwice 69
114 Majka Andrzej 68/Energetyk Jaworzno 68
115 Lisniczneko Witalij 41/MOKS Słoneczny Stok Białystok; 9/GI Malepszy Futsal Leszno; 17/AZS UW DARKOMP Wilanów 67
115 Golly Tomasz 53/Clearex Chorzów; 14/AZS UŚ Katowice 67
115 Szymura Piotr 65/Rekord Bielsko-Biała; 2/P.A. Nova Gliwice 67
115 Satora Robert  10/P.A. Nova Gliwice; 3/Jango Katowice; 29/Radan Gliwice; 5/Gwiazda Ruda Śląska; 6/Remedium Pyskowice; 6/AZS UŚ Katowice; 6/Nbit Gliwice; 2/Piast Gliwice 67
119 Łysoń Wojciech 66/Rekord Bielsko-Biała 66
119 Maćkiewicz Daniel 66/Pogoń 04 Szczecin 66
121 Czech Marcin 18/Kupczyk Kraków; 34/Wisła Krakbet Kraków; 3/AZS UŚ Katowice; 3/Lex Kancelaria Słomniki; 5/Piast Gliwice; 1/BSF ABJ Bochnia 64
121 Kozdroń Armand 64/Team Legnica 64
121 Konopacki Kacper 10/Euromastrer Chrobry Głogów; 54/GI Malepszy Arrth Soft Leszno 64
124 Poźniak Tomasz 63/AZS UG Futsal Gdańsk 63
124 Urbaniak Tomasz 27/Cuprum Polkowice; 18/TPH Polkowice; 18/Euromaster Chrobry Głogów 63
126 Łuszczek Szymon 32/Clearex Chorzów; 30/Gwiazda Ruda Śląska 62
126 Pietruszko Piotr 32/Euromaster Głogów; 30/GI Malepszy Futsal Leszno 62
126 Jurczak Artur 62/Pogoń 04 Szczecin 62
126 Nowosielski Robert 62/Sedtex Gliwice 62
126 Pikiewicz Maciej 59/AZS UW DARKOMP Wilanów; 3/Legia Warszawa 62
126 Firańczyk Marcin  41/MOKS Słoneczny Stok Białystok; 6/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 15/GI Malepszy Futsal Leszno 62
126 Hyży Robert 46/Boruta Zgierz; 16/Hurtap Łęczyca 62
126 Jakubiak Mateusz 62/Pogoń 04 Szczecin 62
126 Bugański Marek 14/Gwiazda Ruda Śląska; 10/Pogoń 04 Szczecin; 25/Piast Gliwice; 13/Dreman Opole Komprachcice 62
135 Kałuża Dariusz 28/Jard Gliwice; 33/P.A. Nova Gliwice 61
135 Wolak Adam 61/GKS Tychy 61
135 Jacewicz Tadeusz 61/Team Legnica 61
135 Pautiak Maksym 8/GAF Omega Gliwice; 7/Piast Gliwice; 8/Gatta Active Zduńska Wola; 10/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 19/Red Dragons Pniewy; 4/Widzew Łódź; 5/Dreman Opole Komprachcice 61
135 Brocki Sebastian 49/Clearex Chorzów; 12/Ruch Chorzów 61
135 Pereira Pedro 34/KS Constract Lubawa; 2/Rekord Bielsko-Biała; 25/BSF ABJ Bochnia 61
135 Gomes Yvaaldo 23/LSSS Team Lębork; 22/GI Malepszy Arth Soft Leszno; 16/Red Dragons Pniewy 61
142 Chrzonowski Artur 2/Unisoft Gdynia; 30/Holiday Chojnice; 28/Red Devils Chojnice 60
142 Figura Grzegorz 39/Irex Sosnowiec; 21/Rekord Bielsko-Biała 60
142 Piechówka Piotr 60/Rekord Bielsko-Biała   60
145 Elsner Krzysztof 47/FC Toruń; 12/Dreman Opole Komprachcice 59
146 Wolański Dariusz 8/Radan Gliwice; 18/Inpuls Siemianowice Śląskie; 15/Clearex Chorzów; 3/Gwiazda Ruda Śląska; 5/Jango Katowice; 9/AZS UŚ Katowice 58
146 Pawełek Piotr 14/Irex Sosnowiec; 37/Rekord Bielsko-Biała; 7/Inpuls Siemianowice Śląskie 58
146 Luiz Andre 9/LSSS Team Lębork; 17/Dreman Opole Komprachcice; 32/Legia Warszawa 58
146 Siecla Rajmund 58/GI Malepszy Arth Soft Leszno 58
150 Godula Piotr 54/Goldenmajer Kraków; 3/P.A. Nova Gliwice 57
150 Adwent Grzegorz 32/Energetyk Jaworzno; 25/Mistreated Jaworzno 57
152 Łopuch Piotr 38/Clearex Chorzów; 4/GAF Omega Gliwice; 14/AZS UŚ Katowice 56
152 Silva Davidson 20/LSSS Team Lębork; 36/Legia Warszawa 56
152 Nowak Grzegorz 15/TPH Polkowice; 41/Euromaster Głogów 56
152 Storozhuk Mykyta 24/Red Devils Chojnice; 24/Red Dragons Pniewy; 8/Legia Warszawa 56
152 Róg Robert 56/Sedtex Gliwice 56
157 Pawicki Wojciech 55/AZS UG Futsal 55
157 Tubacki Łukasz 55/Pogoń 04 Szczecin 55
157 Wiewióra Robert 6/Jango Katowice; 45/P.A. Nova Gliwice; 4/GKS Tychy 55
160 Piskorz Krzysztof 4/Remedium Pyskowice; 46/AZS UŚ Katowice; 4/Piast Gliwice 54
160 Filipik Piotr 40/Unisoft Gdynia; 14/Holiday Chojnice 54
160 Depta Dominik 45/AZS UG Futsal; 9/LSSS Team Lębork 54
163 Mrówczyński Marcin 53/FC Toruń 53
164 Cadini Rafael 52/Piast Gliwice 52
164 Goliasz Adam 36/Team Legnica; 9/Impel Głogów; 7/Wulkan Wrocław 52
164 Kołesnyk Witalij 41/Red Devils Chojnice; 11/Team Lębork 52
164 Spychalski Remigiusz 52/FC Toruń 52
168 Nowakowski Kamil 46/TPH Polkowice; 5/Euromaster Głogów 51
169 Gallego Daniel 29/FC Toruń; 21/GI Malepszy Arth Soft Leszno 50
169 Lang Damian 49/Jard Gliwice; 1/P.A. Nova Gliwice 50