27-28.08.2022

  • Red Dragons Pniewy VS Clearex Chorzów
  • MOKS Słoneczny Stok Białystok VS KS Constract Lubawa
  • BSF Bochnia VS Legia Warszawa
  • FC REITER Toruń VS Dreman Opole Komprachcice
  • Widzew Łódź VS GI Malepszy Futsal Leszno
  • Piast Gliwice VS Red Devils Chojnice
  • AZS UŚ Katowice VS Rekord Bielsko-Biała
  • AZS UW Darkomp Wilanów VS GREDAR FIT-MORNING BRZEG

Tabela wszech czasów Futsal Ekstraklasy

Tabela wszech czasów Futsal Ekstraklasy - od sezonu 1994/95

Stan na 30 maja 2022 roku

 

 

Lp.

Zespół Sezony M Pkt.* Z R P B+ B-
1 REKORD Bielsko-Biała 3) 24 579 1028 329 67 183 2604 1839
2

 

CLEAREX Chorzów 23 541 987 305 72 164 2276 1575
3 P.A. NOVA Gliwice 15 334 636 209 47 78 1510 1001
4 GATTA ACTIVE Zduńska Wola 10 267 480 148 38 81 929 765
5 POGOŃ '04 Szczecin 14 339 444 126 66 147 1052 1183
6 FC NOVA Katowice 1) 12 258 414 127 33 98 949 899
7 AKADEMIA FUTSAL CLUB Pniewy 4) 9 207 410 126 32 49 873 580
8 CUPRUM Polkowice 2) 12 262 373 116 33 113 1098 1171
9 PIAST Gliwice 16) 7 183 334 103 25 55 659 453
10 FC Toruń  7 183 312 92 36 55 553 489
11 RED DEVILS Chojnice 10 260 299 82 53 125 755 887
12 WISŁA KRAKBET Kraków 5 133 295 91 22 20 642 331
13 RED DRAGONS Pniewy 8 208 276 79 39 90 582 624
14 TPC KOMPUTERY Legnica 5) 10 220 276 87 35 98 855 903
15 AZS UŚ Katowice 9 224 228 62 42 120 588 823
16 BAUSTAL Kraków 4 82 203 66 5 11 532 278
17 BORUTA Zgierz 7) 7 154 193 57 22 75 566 616
18 HURTAP Łęczyca 4 88 185 58 11 19 363 228
19 KS CONSTRACT Lubawa 3 80 176 56 9 15 360 188
20 GKS FUTSAL Tychy 8 186 170 49 23 114 569 815
21 GWIAZDA Ruda Śląska 9 205 169 49 22 134 538 641
22 KUPCZYK Kraków 6 132 160 44 28 60 453 479
23 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok 5 133 156 45 21 68 406 505
24 AZS UG Gdańsk 7 183 148 41 25 117 539 835
25 RADIO FLASH Katowice 6) 4 84 145 47 12 25 373 292
26 MISTREATED Jaworzno 5 106 140 45 13 48 474 480
27 SKAŁA INTER Tychy 8) 6 126 140 42 14 70 492 621
28 HOLIDAY Chojnice 3 66 137 43 8 15 297 212
29 FC Siemianowice Śląskie 9)  6 128 134 40 14 74 439 565
30 ORZEŁ Jelcz-Laskowice 3 77 126 37 15 25 231 197
31 GI MALEPSZY FUTSAL Leszno 3 80 122 36 14 30 301 252
32 EUROMASTER CHROBRY Głogów 4 93 114 32 18 43 251 303
33 MARWIT Toruń 15)  3 77 108 32 12 33 226 215
34 SEDTEX Gliwice 11) 5 110 108 32 21 57 379 467
35 DREMAN Opole Komrpachcice 2 62 100 31 7 24 205 195
36 WP Warszawa 10)  3 66 95 30 5 31 278 300
37 JARD Gliwice  3 70 89 35 10 25 314 216
38 AZS UW Warszawa 18) 3 86 83 22 14 47 239 325
39 GOLDENMAJER Kraków 3 64 82 24 10 30 295 327
40 GAZOWNIK Wawelno 12) 3 68 80 23 11 34 247 279
41 IREX Sosnowiec 5 106 78 23 14 69 369 574
42 OPAŁ Gniezno 2 46 75 26 8 12 237 172
43 TELSPORT Katowice 3 66 73 21 10 35 253 301
44 LSSS TEAM Lębork 2 62 68 20 8 34 176 237
45 RADAN Gliwice 3 64 68 20 8 36 212 277
46 FUTSAL TEAM Brzeg 2 62 66 20 6 36 167 232
47 UNISOFT Gdynia  2 42 62 19 5 18 226 207
48 GAF Gliwice 2 44 61 19 4 21 143 149
49 CENTRUM Bielsko-Biała 13) 4 94 60 22 9 63 275 520
50 ENERGETYK Jaworzno 3 79 59 23 11 45 250 317
51 ZIS GASZYŃSCY  Kraków 2 46 50 15 5 26 151 186
52 REMEDIUM Pyskowice 2 46 48 14 6 26 118 131
53 SOLNE MIASTO Wieliczka 2 54 38 11 5 38 122 212
54 SUW-TOR Łódź 1 28 37 16 5 7 108 70
55 GSF Gliwice 17) 2 50 37 11 4 35 134 234
56 IMPEL Głogów 1 22 35 10 5 7 80 71
57 LEGIA Warszawa 1 30 35 10 5 15 84 100
58 MORiS Chorzów 14)   2 40 30 11 3 26 157 170
59 MAREX Chorzów  1 22 20 6 2 14 78 97
60 SŁOMNICZANKA Słomniki 1 27 18 6 0 21 35 115
61 GÓRNIK Polkowice 1 30 16 5 1 24 80 176
62 JUMI Lubin 1 12 14 4 2 14 62 124
63 K.P. LAGUNA Brzeg Dolny 1 22 12 3 3 16 79 123
64 ARPOL Toruń 1 22 11 3 2 17 51 109
65 PAULO-TORHEN Gorzów Wielkopolski 1 22 10 3 1 18 46 144
66 PROMONT Kielce 1 28 5 1 3 24 54 184
67 WULKAN  Wrocław 1 22 1 0 1 21 33 139


*W sezonach 1994/1995 i 1995/1996 za zwycięstwo przyznawane były 2 punkty.

1) FC Nova Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Jango Katowice, Jango Mysłowice, Jango Gliwice
2) Cuprum Polkowice - występował w rozgrywkach jako Cuprum Polkowice, TPH
3) Rekord Bielsko-Biała - występował w rozgrywkach jako BTS Lipnik
4) Akademia Futsal Club Pniewy - występował w rozgrywkach jako Akademia Słowa Poznań
5) TPC Komputery Legnica - występował w rozgrywkach pod nazwą Cynk-Mal, Cambras, DSI, Team Legnica
6) Radio Flash Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Rancho - Amica Knurów
7) Boruta Zgierz - występował w rozgrywkach pod nazwą Grembach, Grembach - Kolejarz, Owlex Łódź
8) Skała - Inter Tychy - występował w rozgrywkach pod nazwą Gralco
9) FC Siemianowice Śląskie - występowały w rozgrywkach pod nazwą Timemaster, Inpuls Alpol
10) WP Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą Żywiec Trade, KP
11) Sedtex Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Mar-HO
12) Gazownik Wawelno - występował w rozgrywkach pod nazwą Marioss Opole
13) Centrum Bielsko Biała - występował w rozgrywkach pod nazwą Team
14) MORiS Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Stolbud
15) Marwit Toruń - występował w rozgrywkach pod nazwą Marwit Zławieś Wielka
16) Piast Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Nbit Gliwice
17) GSF Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą P. A. Nova Gliwice (sezon 2020/21)
18) AZS UW Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą AZS UW Wilanów (od sezonu 2020/21)