Tabela wszech czasów FOGO Futsal Ekstraklasy

Tabela wszech czasów FOGO Futsal Ekstraklasy - od sezonu 1994/95

Stan na 20 lutego 2024 roku

 

Lp.

Zespół Sezony M Pkt.* Z R P B+ B-
1 REKORD Bielsko-Biała 3) 26 636 1173 376 71 189 2896 1944
2

 

RUCH Chorzów 20) 25 591 1017 314 75 202 2406 1848
3 P.A. NOVA Gliwice 15 334 636 209 47 78 1510 1001
4 GATTA ACTIVE Zduńska Wola 10 267 480 148 38 81 929 765
5 PIAST Gliwice 16) 9 240 461 142 35 63 899 562
6 POGOŃ '04 Szczecin 14 339 444 126 66 147 1052 1183
7 FC NOVA Katowice 1) 12 258 414 127 33 98 949 899
8 AKADEMIA FUTSAL CLUB Pniewy 4) 9 207 410 126 32 49 873 580
9 CUPRUM Polkowice 2) 12 262 373 116 33 113 1098 1171
10 FC Toruń  9 235 371 109 44 82 689 680
11 RED DRAGONS Pniewy 10 261 349 100 49 112 735 783
12 KS CONSTRACT Lubawa 5 138 328 104 16 18 689 296
13 RED DEVILS Chojnice  11 288 318 87 57 144 800 1003
14 WISŁA KRAKBET Kraków 5 133 295 91 22 20 642 331
15 TPC KOMPUTERY Legnica 5)  10 220 276 87 35 98 855 903
16 AZS UŚ Katowice 10 253 248 67 47 141 652 944
17 GI MALEPSZY FUTSAL Leszno 5 137 220 67 19 51 547 442
18 JAGIELLONIA Białystok 19) 7 185 205 59 28 98 566 728
19 BAUSTAL Kraków 4 82 203 66 5 11 532 278
20 BORUTA Zgierz 7) 7 154 193 57 22 75 566 616
21 HURTAP Łęczyca 4 88 185 58 11 19 363 228
22 DREMAN Opole Komprachcice 4 114 182 56 14 44 403 345
23 GKS FUTSAL Tychy 8 186 170 49 23 114 569 815
24 GWIAZDA Ruda Śląska 9 205 169 49 22 134 538 641
25 KUPCZYK Kraków 6 132 160 44 28 60 453 479
26 AZS UG Gdańsk 7 183 148 41 25 117 539 835
27 RADIO FLASH Katowice 6) 4 84 145 47 12 25 373 292
28 AZS UW Warszawa 18) 5 137 142 38 28 71 351 502
29 MISTREATED Jaworzno 5 106 140 45 13 48 474 480
30 SKAŁA INTER Tychy 8) 6 126 140 42 14 70 492 621
31 HOLIDAY Chojnice 3 66 137 43 8 15 297 212
32 FC Siemianowice Śląskie 9)   6 128 134 40 14 74 439 656
33 ORZEŁ Jelcz-Laskowice 3 77 126 37 15 25 231 197
34 EUROMASTER CHROBRY Głogów 4 93 114 32 18 43 251 303
35 MARWIT Toruń 15)  3 77 108 32 12 33 226 215
36 SEDTEX Gliwice 11) 5 110 108 32 21 57 379 467
37 WP Warszawa 10)  3 66 95 30 5 31 278 300
38 LEGIA Warszawa 3 79 95 28 11 40 280 312
39 JARD Gliwice 3 70 89 35 10 25 314 216
40 GOLDENMAJER Kraków 3 64 82 24 10 30 295 327
41 GAZOWNIK Wawelno 12) 3 68 80 23 11 34 247 279
42 IREX Sosnowiec 5 106 78 23 14 69 369 574
43 OPAŁ Gniezno 2 46 75 26 8 12 237 172
44 TELSPORT Katowice 3 66 73 21 10 35 253 301
45 BSF Bochnia 2 50 72 22 6 22 166 172
46 LSSS TEAM Lębork 2 62 68 20 8 34 176 237
47 RADAN Gliwice 3 64 68 20 8 36 212 277
48 WIDZEW Łódź 2 50 66 20 6 24 149 176
49 FUTSAL TEAM Brzeg 2 62 66 20 6 36 167 232
50 UNISOFT Gdynia  2 42 62 19 5 18 226 207
51

GAF Gliwice

2 44 61 19 4 21 143 149
52 CENTRUM Bielsko-Biała 13) 4 94 60 22 9 63 275 520
53 ENERGETYK Jaworzno 3 79 59 23 11 45 250 317
54 ZIS GASZYŃSCY  Kraków 2 46 50 15 5 26 151 186
55 REMEDIUM Pyskowice 2 46 48 14 6 26 118 131
56 SOLNE MIASTO Wieliczka  2 54 38 16 5 38 122 212
57 SUW-TOR Łódź 1 28 37 16 5 7 108 70
58 GSF Gliwice 17) 2 50 37 11 4 35 134 234
59 IMPEL Głogów 1 22 35 10 5 7 80 71
60 MORiS Chorzów 14) 2 40 30 11 3 26 157 170
61 EUROBUS Przemyśl 1 21 22 7 1 13 65 95
62 WE-MET Kamienica Królewska 1 22 21 6 3 13 77 92
63 MAREX Chorzów 1 22 20 6 2 14 78 97
64 SŁOMNICZANKA Słomniki 1 27 18 6 0 21 35 115
65 GÓRNIK Polkowice 1 30 16 5 1 24 80 176
66 JUMI Lubin 1 20 14 5 2 14 62 124
67 K.P. LAGUNA Brzeg Dolny 1 22 12 3 3 16 79 123
68 ARPOL Toruń 1 22 11 3 2 17 51 109
69 PAULO-TORHEN Gorzów Wielkopolski 1 22 10 3 1 18 46 144
70 PROMONT Kielce 1 28 5 1 3 24 54 184
71 KS SOŚNICA Gliwice 1 22 4 0 4 18 27 109
72 WULKAN  Wrocław 1 22 1 0 1 21 33 139


*W sezonach 1994/1995 i 1995/1996 za zwycięstwo przyznawane były 2 punkty.

1) FC Nova Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Jango Katowice, Jango Mysłowice, Jango Gliwice
2) Cuprum Polkowice - występował w rozgrywkach jako Cuprum Polkowice, TPH
3) Rekord Bielsko-Biała - występował w rozgrywkach jako BTS Lipnik
4) Akademia Futsal Club Pniewy - występował w rozgrywkach jako Akademia Słowa Poznań
5) TPC Komputery Legnica - występował w rozgrywkach pod nazwą Cynk-Mal, Cambras, DSI, Team Legnica
6) Radio Flash Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Rancho - Amica Knurów
7) Boruta Zgierz - występował w rozgrywkach pod nazwą Grembach, Grembach - Kolejarz, Owlex Łódź
8) Skała - Inter Tychy - występował w rozgrywkach pod nazwą Gralco
9) FC Siemianowice Śląskie - występowały w rozgrywkach pod nazwą Timemaster, Inpuls Alpol
10) WP Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą Żywiec Trade, KP
11) Sedtex Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Mar-HO
12) Gazownik Wawelno - występował w rozgrywkach pod nazwą Marioss Opole
13) Centrum Bielsko Biała - występował w rozgrywkach pod nazwą Team
14) MORiS Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Stolbud
15) Marwit Toruń - występował w rozgrywkach pod nazwą Marwit Zławieś Wielka
16) Piast Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Nbit Gliwice
17) GSF Gliwice - występowało w rozgrywkach pod nazwą P.A. Nova Gliwice (sezon 2020/21)
18) AZS UW Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą AZS UW Wilanów (od sezonu 2020/21)
19) JAGIELLONIA Białystok - występowała w rozgrywkach pod nazwą MOKS Słoneczny Stok Białystok (do końca 2022 roku)
20) RUCH Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Clearex Chorzów (do końca 2023 roku)