zawodnik klub żółte czerwone
1 Adam Zdrahal Adam Zdrahal P.A. Nova Gliwice 7 1
2 Krzysztof Witkowski Krzysztof Witkowski LSSS Team Lębork 6 1
3 Vitaliy Kolesnik Vitaliy Kolesnik LSSS Team Lębork 5 1
4 Mateusz Prolejko Mateusz Prolejko MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 1
5 Adam Jonczyk Adam Jonczyk AZS UŚ Katowice 4 1
6 Victor Seiji Martins De Souza Victor Seiji Martins De Souza KS Constract Lubawa 4 1
7 Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski FC REITER Toruń 4 1
8 Matheus Ribeiro Ferreira Matheus Ribeiro Ferreira Rekord Bielsko-Biała 3 1
9 Piotr Łapigrowski Piotr Łapigrowski LSSS Team Lębork 3 1
10 Paweł Budniak Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 3 1
11 Przemysław Laskowski Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice 2 1
12 Adrian Skrzypek Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 11 0
13 Paweł Aleksandrowicz Paweł Aleksandrowicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 10 0
14 Krzysztof  Kożuszkiewicz Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 9 0
15 Patrik Zatović Patrik Zatović P.A. Nova Gliwice 9 0
16 Alejandro Arriazu Asensio Alejandro Arriazu Asensio Red Devils Chojnice 9 0
17 Rodrigo Dasaiev Dias Silva Rodrigo Dasaiev Dias Silva Piast Gliwice 9 0
18 Mykyta Mozheiko Mykyta Mozheiko KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 9 0
19 Kristan Medon Kristan Medon Red Devils Chojnice 8 0
20 Patryk Hoły Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 8 0
21 Patryk Laskowski Patryk Laskowski Red Devils Chojnice 8 0
22 Konrad Jekiełek Konrad Jekiełek FC REITER Toruń 8 0
23 Robert Gładczak Robert Gładczak AZS UŚ Katowice 8 0
24 Maksym  Pautiak Maksym Pautiak KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8 0
25 Daniel  Krawczyk Daniel Krawczyk Gatta Active Zduńska Wola / Clearex Chorzów 7 0
26 Marvin Perkovic Marvin Perkovic Red Devils Chojnice 7 0
27 Michał Osypiuk Michał Osypiuk MOKS Słoneczny Stok Białystok 7 0
28 Kamil Kucharski Kamil Kucharski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 7 0
29 Paweł Boczarski Paweł Boczarski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 7 0
30 Janis Pastars Janis Pastars KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7 0
31 Marcin Mrówczyński Marcin Mrówczyński FC REITER Toruń 7 0
32 Bartosz Przyborek Bartosz Przyborek AZS UW Darkomp Wilanów 7 0
33 Nuno Andre Loureiro Chuva Nuno Andre Loureiro Chuva Dreman Opole Komprachcice 6 0
34 Piotr Błaszyk Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy 6 0
35 Piotr Pietruszko Piotr Pietruszko GI Malepszy Futsal Leszno 6 0
36 Piotr Skiepko Piotr Skiepko MOKS Słoneczny Stok Białystok 6 0
37 Piotr Łopuch Piotr Łopuch AZS UŚ Katowice 6 0
38 Mateusz Omylak Mateusz Omylak AZS UŚ Katowice 6 0
39 Marek Bugański Marek Bugański Piast Gliwice 6 0
40 Remigiusz Spychalski Remigiusz Spychalski FC REITER Toruń 6 0
41 Szymon Łuszczek Szymon Łuszczek Clearex Chorzów 6 0
42 Radosław Marcinkowski Radosław Marcinkowski AZS UW Darkomp Wilanów 6 0
43 Pedro Henrique Da Silva Pereira Pedro Henrique Da Silva Pereira KS Constract Lubawa 6 0
44 Mateusz Mika Mateusz Mika FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 6 0
45 Patryk Kilian Patryk Kilian Dreman Opole Komprachcice 6 0
46 Bartłomiej  Gładyszewski Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy 5 0
47 Michał  Bartnicki Michał Bartnicki GI Malepszy Futsal Leszno 5 0
48 Piotr Kowalczyk Piotr Kowalczyk MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 0
49 Serhii Fil Serhii Fil Dreman Opole Komprachcice 5 0
50 Alexandr Grigorescu Alexandr Grigorescu Dreman Opole Komprachcice 5 0
51 Daniel Wojtyna Daniel Wojtyna AZS UŚ Katowice 5 0
52 Victor Wilson De Andrade Coelho Victor Wilson De Andrade Coelho FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5 0
53 Michał Grochowski Michał Grochowski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5 0
54 Jose Luis Santiago Gutierrez Jose Luis Santiago Gutierrez FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5 0
55 Dawid Witek Dawid Witek FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5 0
56 Mykyta Storozhuk Mykyta Storozhuk Red Devils Chojnice 5 0
57 Andrii Burdiuh Andrii Burdiuh Red Devils Chojnice 5 0
58 Mykola Morozov Mykola Morozov KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 0
59 Przemysław Dewucki Przemysław Dewucki Clearex Chorzów 5 0
60 Mateusz Madziąg Mateusz Madziąg LSSS Team Lębork 5 0
61 Rafał Krzyśka Rafał Krzyśka Clearex Chorzów 5 0
62 Michał  Szymczak Michał Szymczak Gatta Active Zduńska Wola 5 0
63 Przemysław Kępiński Przemysław Kępiński AZS UW Darkomp Wilanów 5 0
64 Sebastian Grubalski Sebastian Grubalski KS Constract Lubawa 5 0
65 Kamil Surmiak Kamil Surmiak Rekord Bielsko-Biała 5 0
66 Krzysztof  Elsner Krzysztof Elsner Gatta Active Zduńska Wola / Dreman Opole Komprachcice 4 0
67 Zbigniew Mirga Zbigniew Mirga P.A. Nova Gliwice / AZS UŚ Katowice 4 0
68 Patryk  Szczepaniak Patryk Szczepaniak FC REITER Toruń 4 0
69 Moises Da Costa Espilio Moises Da Costa Espilio P.A. Nova Gliwice 4 0
70 Sebastian Wojciechowski Sebastian Wojciechowski GI Malepszy Futsal Leszno 4 0
71 Jakub Molicki Jakub Molicki GI Malepszy Futsal Leszno 4 0
72 Kevin Kollar Kevin Kollar Red Devils Chojnice 4 0
73 Jakub Kąkol Jakub Kąkol KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 0
74 Vadym Ivanov Vadym Ivanov Dreman Opole Komprachcice 4 0
75 Tomasz Szczurek Tomasz Szczurek AZS UŚ Katowice 4 0
76 Mateusz Mrowiec Mateusz Mrowiec Piast Gliwice 4 0
77 Rafał Franz Rafał Franz Piast Gliwice 4 0
78 Eric Tabares Allalba Eric Tabares Allalba LSSS Team Lębork 4 0
79 Michał Roj Michał Roj Red Dragons Pniewy 4 0
80 Adrian Niedźwiedzki Adrian Niedźwiedzki GI Malepszy Futsal Leszno 4 0
81 Victor Diego Vieira Marinho Victor Diego Vieira Marinho Red Dragons Pniewy / AZS UW Darkomp Wilanów 4 0
82 Sebastian Brocki Sebastian Brocki Clearex Chorzów 4 0
83 Mikołaj  Zastawnik Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 4 0
84 Vitalii Lisnychenko Vitalii Lisnychenko GI Malepszy Futsal Leszno 4 0
85 Piotr Hiszpański Piotr Hiszpański P.A. Nova Gliwice 4 0
86 Denys Lifanov Denys Lifanov AZS UW Darkomp Wilanów 4 0
87 Marcin Grzywa Marcin Grzywa Dreman Opole Komprachcice 4 0
88 Artur Popławski Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 4 0
89 Mateusz  Suchodolski Mateusz Suchodolski Dreman Opole Komprachcice 4 0
90 Maksymilian Lewandowski Maksymilian Lewandowski FC REITER Toruń 3 0
91 Sebastian Kartuszyński Sebastian Kartuszyński Red Devils Chojnice 3 0
92 Oskar Stankowiak Oskar Stankowiak Red Dragons Pniewy 3 0
93 Jakub Węgiel Jakub Węgiel P.A. Nova Gliwice 3 0
94 Kamil Musiał Kamil Musiał AZS UŚ Katowice 3 0
95 Przemysław Matejko Przemysław Matejko FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 3 0
96 Łukasz Groszak Łukasz Groszak Piast Gliwice 3 0
97 Dominik Solecki Dominik Solecki Piast Gliwice 3 0
98 Dominik Śmiałkowski Dominik Śmiałkowski Piast Gliwice 3 0
99 Sebastian  Szadurski Sebastian Szadurski Piast Gliwice 3 0
100 Wojciech Kędziora Wojciech Kędziora P.A. Nova Gliwice 3 0
101 Michał  Widuch Michał Widuch Piast Gliwice 3 0
102 Arkadiusz Szypczyński Arkadiusz Szypczyński KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 0
103 Tomasz Kriezel Tomasz Kriezel KS Constract Lubawa 3 0
104 Dominik Depta Dominik Depta LSSS Team Lębork 3 0
105 Dominik Czekirda Dominik Czekirda LSSS Team Lębork 3 0
106 Krzysztof Salisz Krzysztof Salisz Clearex Chorzów 3 0
107 Maciej Mizgajski Maciej Mizgajski Clearex Chorzów 3 0
108 Mariusz  Seget Mariusz Seget Clearex Chorzów 3 0
109 Tomasz  Golly Tomasz Golly Clearex Chorzów 3 0
110 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski P.A. Nova Gliwice 3 0
111 Maciej  Małek Maciej Małek P.A. Nova Gliwice 3 0
112 Michał Rabiej Michał Rabiej Piast Gliwice 3 0
113 Bartłomiej Piórkowski Bartłomiej Piórkowski KS Constract Lubawa 3 0
114 Jan Janovsky Jan Janovsky Rekord Bielsko-Biała 3 0
115 Serghei Burduja Serghei Burduja Dreman Opole Komprachcice 3 0
116 Andre Luiz De Lima Silva Andre Luiz De Lima Silva LSSS Team Lębork 3 0
117 Michał Łabieniec Michał Łabieniec MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 0
118 Norbert Dregier Norbert Dregier Gatta Active Zduńska Wola / AZS UW Darkomp Wilanów 2 0
119 Roman Vakhula Roman Vakhula Piast Gliwice / AZS UŚ Katowice 2 0
120 Tomasz Sztaba Tomasz Sztaba Gatta Active Zduńska Wola 2 0
121 Allyson Mendes Amantes Allyson Mendes Amantes Piast Gliwice 2 0
122 Krzysztof  Iwanek Krzysztof Iwanek FC REITER Toruń 2 0
123 Sylwester  Kieper Sylwester Kieper FC REITER Toruń 2 0
124 Andrey Baklanov Andrey Baklanov Red Dragons Pniewy 2 0
125 Michał Choszcz Michał Choszcz LSSS Team Lębork 2 0
126 Ricardo Jorge Pinto Fernandes Ricardo Jorge Pinto Fernandes Dreman Opole Komprachcice 2 0
127 Łukasz Błaszczyk Łukasz Błaszczyk Red Dragons Pniewy 2 0
128 Hubert Olszak Hubert Olszak GI Malepszy Futsal Leszno 2 0
129 Tomasz Dzierzgowski Tomasz Dzierzgowski MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 0
130 Meteusz Wiśniowski Meteusz Wiśniowski P.A. Nova Gliwice 2 0
131 Mateusz Łabieniec Mateusz Łabieniec MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 0
132 Jakub Jochymek Jakub Jochymek AZS UŚ Katowice 2 0
133 Michał Dubiel Michał Dubiel AZS UŚ Katowice 2 0
134 Marcin Raczkowski Marcin Raczkowski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 2 0
135 Jakub Budych Jakub Budych FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 2 0
136 Adrian Citko Adrian Citko MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 0
137 Patryk Widuch Patryk Widuch P.A. Nova Gliwice 2 0
138 Matuesz Olczak Matuesz Olczak Gatta Active Zduńska Wola 2 0
139 Tomasz Lutecki Tomasz Lutecki KS Constract Lubawa 2 0
140 Maciej Foltyn Maciej Foltyn KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 0
141 Mateusz Waszak Mateusz Waszak FC REITER Toruń 2 0
142 Paweł Friszkemut Paweł Friszkemut LSSS Team Lębork 2 0
143 Miłosz Burza Miłosz Burza Clearex Chorzów 2 0
144 Sebastian Leszczak Sebastian Leszczak Clearex Chorzów 2 0
145 Mateusz Lisowski Mateusz Lisowski GI Malepszy Futsal Leszno 2 0
146 Olaf Białek Olaf Białek P.A. Nova Gliwice 2 0
147 Gustavo Henrique Steinwandter Gustavo Henrique Steinwandter Piast Gliwice 2 0
148 Michał Klaus Michał Klaus AZS UW Darkomp Wilanów 2 0
149 Jakub Nahorny Jakub Nahorny AZS UW Darkomp Wilanów 2 0
150 Wilson Alexandre Monteiro Tavares Wilson Alexandre Monteiro Tavares FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 2 0
151 Łukasz Biel Łukasz Biel Rekord Bielsko-Biała 2 0
152 Mateusz Kijewski Mateusz Kijewski AZS UW Darkomp Wilanów 2 0
153 Bartłomiej Nawrat Bartłomiej Nawrat Rekord Bielsko-Biała 2 0
154 Stefan Karnatowski Stefan Karnatowski Dreman Opole Komprachcice 2 0
155 Alex Viana Da Silveira Junior Alex Viana Da Silveira Junior Rekord Bielsko-Biała 2 0
156 Igor Sobalczyk Igor Sobalczyk Gatta Active Zduńska Wola / AZS UW Darkomp Wilanów 2 0
157 Vinicius Teixeira Drummond Lonza Vinicius Teixeira Drummond Lonza Dreman Opole Komprachcice 2 0
158 Aleksander Waszka Aleksander Waszka AZS UŚ Katowice 2 0
159 Karol Czyszek Karol Czyszek Gatta Active Zduńska Wola 2 0
160 Krystian Kraśniewski Krystian Kraśniewski Gatta Active Zduńska Wola 1 0
161 Marcin Mianowicz Marcin Mianowicz AZS UW Darkomp Wilanów 1 0
162 Alexsander De Lima Soares Alexsander De Lima Soares Piast Gliwice 1 0
163 Malouk Mallouk Morad Malouk Mallouk Morad Red Devils Chojnice 1 0
164 Filip Marton Filip Marton P.A. Nova Gliwice 1 0
165 Krystian Klawikowski Krystian Klawikowski LSSS Team Lębork 1 0
166 Kamil Jackiewicz Kamil Jackiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
167 Mateusz Kostecki Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 1 0
168 Michał Długosz Michał Długosz GI Malepszy Futsal Leszno 1 0
169 Jakub Stegliński Jakub Stegliński Gatta Active Zduńska Wola 1 0
170 Szymon Danilewicz Szymon Danilewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
171 Robert Satora Robert Satora P.A. Nova Gliwice 1 0
172 Dawid Święciński Dawid Święciński MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
173 Dominik Laskowski Dominik Laskowski Red Devils Chojnice 1 0
174 Robert Świtoń Robert Świtoń Red Devils Chojnice 1 0
175 Amadeusz Pasierb Amadeusz Pasierb P.A. Nova Gliwice 1 0
176 Damian Makowski Damian Makowski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
177 Duarte Nuno Oliveira De Araujo Duarte Nuno Oliveira De Araujo AZS UW Darkomp Wilanów 1 0
178 Bartosz Konieczny Bartosz Konieczny FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 1 0
179 Lucas Bonifacio Dos Santos Lucas Bonifacio Dos Santos LSSS Team Lębork 1 0
180 Tchumburidze Nukri Tchumburidze Nukri Red Dragons Pniewy 1 0
181 Noel Patrice Charrier Noel Patrice Charrier GI Malepszy Futsal Leszno 1 0
182 Bartłomiej  Twarkowski Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1 0
183 Patryk Ziarko Patryk Ziarko LSSS Team Lębork 1 0
184 Marcin Mikołajewicz Marcin Mikołajewicz FC REITER Toruń 1 0
185 Robert  Rotuski Robert Rotuski Clearex Chorzów 1 0
186 Rafał Łapigrowski Rafał Łapigrowski LSSS Team Lębork 1 0
187 Mateusz Bednarczyk Mateusz Bednarczyk Clearex Chorzów 1 0
188 Artur Narewski Artur Narewski LSSS Team Lębork 1 0
189 Dominik Wilk Dominik Wilk Piast Gliwice 1 0
190 Michał  Marciniak Michał Marciniak Gatta Active Zduńska Wola 1 0
191 Mateusz Szyszko Mateusz Szyszko Piast Gliwice 1 0
192 Tomasz Czech Tomasz Czech Piast Gliwice 1 0
193 Jakub Raszkowski Jakub Raszkowski KS Constract Lubawa 1 0
194 Maciej Pikiewicz Maciej Pikiewicz AZS UW Darkomp Wilanów 1 0
195 Tomasz Buczek Tomasz Buczek AZS UW Darkomp Wilanów 1 0
196 Łukasz  Żebrowski Łukasz Żebrowski FC REITER Toruń 1 0
197 Paweł Kaniewski Paweł Kaniewski KS Constract Lubawa 1 0
198 Pavlos Wiegels Pavlos Wiegels KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
199 Imanol Chavez Darias Imanol Chavez Darias KS Constract Lubawa 1 0
200 Krzysztof Gancarczyk Krzysztof Gancarczyk FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 1 0
201 Michał Kubik Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 1 0
202 Jani Korpela Jani Korpela Rekord Bielsko-Biała 1 0
203 Janusz Fabijaniak Janusz Fabijaniak Dreman Opole Komprachcice 1 0
204 Andrzej  Sapa Andrzej Sapa Dreman Opole Komprachcice 1 0
205 Szymon Cichy Szymon Cichy KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
206 Kamil Wójcik Kamil Wójcik AZS UW Darkomp Wilanów 1 0
207 Ribeiro Carlos-Henrique Ribeiro Carlos-Henrique KS Constract Lubawa 1 0
208 Vitalii Baitsur Vitalii Baitsur FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 1 0
209 Kacper Goliński Kacper Goliński KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
210 Szymon Zaczkowski Szymon Zaczkowski P.A. Nova Gliwice 1 0
211 Michał Grecz Michał Grecz Piast Gliwice / AZS UŚ Katowice 1 0
212 Artur Wojach Artur Wojach LSSS Team Lębork 0 0
213 Martyn Olejnik Martyn Olejnik Gatta Active Zduńska Wola 0 0
214 Dominik Jankowski Dominik Jankowski Clearex Chorzów 0 0
215 Kamil Spyrka Kamil Spyrka P.A. Nova Gliwice 0 0
216 Radosław Szymonek Radosław Szymonek AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
217 Michał Ogórek Michał Ogórek Dreman Opole Komprachcice 0 0
218 Adrian Kaczorowski Adrian Kaczorowski Red Devils Chojnice 0 0
219 Jarosław  Patałuch Jarosław Patałuch Dreman Opole Komprachcice 0 0
220 Tomasz Żebrowski Tomasz Żebrowski AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
221 Jakub Szumera Jakub Szumera Rekord Bielsko-Biała 0 0
222 Bartosz Kowalczyk Bartosz Kowalczyk Rekord Bielsko-Biała 0 0
223 Szymon Szymański Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 0 0
224 Bartosz Guzdek Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 0 0
225 Łukasz Sobański Łukasz Sobański Red Devils Chojnice 0 0
226 Piotr Wyroba Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 0 0
227 Ilya Hremza Ilya Hremza P.A. Nova Gliwice 0 0
228 Bartosz Szarata Bartosz Szarata Red Dragons Pniewy 0 0
229 Dawid Kubiak Dawid Kubiak Red Dragons Pniewy 0 0
230 Robert Stolarski Robert Stolarski FC REITER Toruń 0 0
231 Rajmund Siecla Rajmund Siecla GI Malepszy Futsal Leszno 0 0
232 Wojciech Wołongiewicz Wojciech Wołongiewicz P.A. Nova Gliwice 0 0
233 Gracjan Miałkas Gracjan Miałkas Red Dragons Pniewy 0 0
234 Bartosz Świerczek Bartosz Świerczek P.A. Nova Gliwice 0 0
235 Rafał Roj Rafał Roj Red Dragons Pniewy 0 0
236 Jakub Kornat Jakub Kornat KS Constract Lubawa 0 0
237 Jarosław Radliński Jarosław Radliński GI Malepszy Futsal Leszno 0 0
238 Kacper Konopacki Kacper Konopacki GI Malepszy Futsal Leszno 0 0
239 Bartosz Wojtyniak Bartosz Wojtyniak GI Malepszy Futsal Leszno 0 0
240 Jan Martin Jan Martin GI Malepszy Futsal Leszno 0 0
241 Michał Drążek Michał Drążek Dreman Opole Komprachcice 0 0
242 Andrzej Szkliniarz Andrzej Szkliniarz Dreman Opole Komprachcice 0 0
243 Dariusz  Lubczyński Dariusz Lubczyński Dreman Opole Komprachcice 0 0
244 Mateusz Bedkowski Mateusz Bedkowski AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
245 Łukasz Andzielewicz Łukasz Andzielewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 0 0
246 Rafał  Ożóg Rafał Ożóg FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
247 Kamil Dobreńko Kamil Dobreńko MOKS Słoneczny Stok Białystok 0 0
248 Piotr Bondziul Piotr Bondziul MOKS Słoneczny Stok Białystok 0 0
249 Jakub Iwaszek Jakub Iwaszek AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
250 Krystian  Głodowski Krystian Głodowski FC REITER Toruń 0 0
251 Norbert Jendruczek Norbert Jendruczek MOKS Słoneczny Stok Białystok 0 0
252 Artur Starosz Artur Starosz AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
253 Paweł Mura Paweł Mura Rekord Bielsko-Biała 0 0
254 Dawid Szafrański Dawid Szafrański P.A. Nova Gliwice 0 0
255 Artur Czarnowski Artur Czarnowski Red Devils Chojnice 0 0
256 Natalia Szymczak Natalia Szymczak FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
257 Przemysław Stanisz Przemysław Stanisz FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
258 Patryk Gorazdowski Patryk Gorazdowski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
259 Roman Smirnoff Roman Smirnoff FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
260 Igor Macedoński Igor Macedoński KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
261 Piotr Goliński Piotr Goliński KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
262 Jesus  Lopez Garcia CHUS Jesus Lopez Garcia CHUS KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
263 Dawid Barteczka Dawid Barteczka P.A. Nova Gliwice 0 0
264 Filip Turkowyd Filip Turkowyd KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
265 Karol Piechota Karol Piechota AZS UŚ Katowice 0 0
266 Dawid Hoszek Dawid Hoszek AZS UŚ Katowice 0 0
267 Maksym Kisielov Maksym Kisielov AZS UŚ Katowice 0 0
268 Bartłomiej Krzywicki Bartłomiej Krzywicki AZS UŚ Katowice 0 0
269 Łukasz Bogdziewicz Łukasz Bogdziewicz Piast Gliwice 0 0
270 Ixemad Jose Gonzalez Cabrera Ixemad Jose Gonzalez Cabrera Piast Gliwice 0 0
271 Krzysztof Piskorz Krzysztof Piskorz AZS UŚ Katowice 0 0
272 Juan Ignacio Casillas Santillana Juan Ignacio Casillas Santillana AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
273 Kamil Lasik Kamil Lasik AZS UŚ Katowice 0 0
274 Marcin Jastrzembski Marcin Jastrzembski AZS UŚ Katowice 0 0
275 Łukasz Nocoń Łukasz Nocoń FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
276 Paweł Synowiec Paweł Synowiec FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
277 Jan Rojek Jan Rojek FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
278 Siarhei Shostak Siarhei Shostak MOKS Słoneczny Stok Białystok 0 0
279 Janusz Okuniewski Janusz Okuniewski KS Constract Lubawa 0 0
280 Nicolae Neagu Nicolae Neagu KS Constract Lubawa 0 0
281 Bernardo Jose Peivoto Bernardino Bernardo Jose Peivoto Bernardino Rekord Bielsko-Biała 0 0
282 Kacper Sykulski Kacper Sykulski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
283 Kamil Hutyra Kamil Hutyra Rekord Bielsko-Biała 0 0
284 Kamil Pach Kamil Pach KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
285 Kacper Skonieczny Kacper Skonieczny AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
286 Kacper Kędra Kacper Kędra KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
287 Natanael Wnuk Natanael Wnuk Dreman Opole Komprachcice 0 0
288 Dawid Bocian Dawid Bocian FC REITER Toruń 0 0
289 Damian  Kondej Damian Kondej FC REITER Toruń 0 0
290 Kacper Zelma Kacper Zelma LSSS Team Lębork 0 0
291 Mateusz Iwański Mateusz Iwański FC REITER Toruń 0 0
292 Klaudiusz Lange Klaudiusz Lange LSSS Team Lębork 0 0
293 Łukasz  Bidelski Łukasz Bidelski Clearex Chorzów 0 0
294 Tomasz Gniba Tomasz Gniba LSSS Team Lębork 0 0
295 Adam Wędzony Adam Wędzony Clearex Chorzów 0 0
296 Jakub Pindara Jakub Pindara GI Malepszy Futsal Leszno 0 0
297 Jakub  Borkowski Jakub Borkowski P.A. Nova Gliwice 0 0
298 Jan Biskup Jan Biskup P.A. Nova Gliwice 0 0
299 Jakub Mączkowski Jakub Mączkowski Red Devils Chojnice 0 0
300 Michał Dobkowski Michał Dobkowski AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
301 Sylwester Wielgat Sylwester Wielgat AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
302 Grzegorz Okuniewski Grzegorz Okuniewski KS Constract Lubawa 0 0
303 Maciej Piwowarczyk Maciej Piwowarczyk AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
304 Guladi Kokoladze Guladi Kokoladze Red Devils Chojnice 0 0
305 Bartosz Żebrowski Bartosz Żebrowski AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
306 Mirosław Miozga Mirosław Miozga Clearex Chorzów 0 0
307 Paweł Ossowski Paweł Ossowski KS Constract Lubawa 0 0
308 Artur Barszcz Artur Barszcz Piast Gliwice 0 0
309 Pedro De Oliveira Silva Pedro De Oliveira Silva KS Constract Lubawa 0 0
310 Mateusz Łożyński Mateusz Łożyński KS Constract Lubawa 0 0
311 Mateusz Jackowski Mateusz Jackowski KS Constract Lubawa 0 0
312 Szymon Licznerski Szymon Licznerski KS Constract Lubawa 0 0
313 Piotr Wielgus Piotr Wielgus AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
314 Nikodem Starek Nikodem Starek AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
315 Maksymilian Adamczyk Maksymilian Adamczyk AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
316 Krzysztof  Wasilkiewicz Krzysztof Wasilkiewicz FC REITER Toruń 0 0
317 Bernardo Jose Peixoto Bernardino Bernardo Jose Peixoto Bernardino FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
318 Kristian  Medon Kristian Medon Red Devils Chojnice 0 0
319 Miłosz Kocot Miłosz Kocot AZS UŚ Katowice 0 0
320 Kacper Siluk Kacper Siluk P.A. Nova Gliwice 0 0
321 Łukasz  Małek Łukasz Małek Dreman Opole Komprachcice 0 0
322 Mikołaj Karulski Mikołaj Karulski FC REITER Toruń 0 0
323 Patryk Dykus Patryk Dykus Dreman Opole Komprachcice 0 0
324 Michał Marek Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 0 0
325 Remigiusz Lachowicz Remigiusz Lachowicz Dreman Opole Komprachcice 0 0
326 Łukasz Góralczyk Łukasz Góralczyk Gatta Active Zduńska Wola 0 0
327 Wojciech Krawców Wojciech Krawców Dreman Opole Komprachcice 0 0
328 Kacper Tarkowski Kacper Tarkowski FC REITER Toruń 0 0
329 Jacek Korzonek Jacek Korzonek Dreman Opole Komprachcice 0 0
330 Dawid Lach Dawid Lach Dreman Opole Komprachcice 0 0
331 Kacper Burzej Kacper Burzej Rekord Bielsko-Biała 0 0
332 Sebastian  Kozina Sebastian Kozina FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
333 Marcin  Krajewski Marcin Krajewski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
334 Daniel Malina Daniel Malina AZS UW Darkomp Wilanów 0 0
335 Artur Adasik Artur Adasik FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 0 0
336 Cezary Fliger Cezary Fliger Red Dragons Pniewy 0 0
337 Kacper Opatowski Kacper Opatowski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0
338 Kacper Machałowski Kacper Machałowski FC REITER Toruń 0 0
339 Kamil Naparło Kamil Naparło Gatta Active Zduńska Wola / FC REITER Toruń 0 0