Będziemy niebezpieczni

29.08.18Utworzono
Ten tytułowy przekaz starają się chyba przekazać swoim rywalom z Futsal Ekstraklasy gracze – było, nie było – beniaminka FE z Dolnego Śląska. W pierwszych meczach turnieju Futsal Masters nie mają sobie równych, co zapowiada ogromne emocje w dwóch ostatnich dniach zmagań na Dolnym Śląsku.

Gospodarze po wtorkowej wygranej w środę rozgromili duński København Futsal 5:0, już w pierwszej połowie ustalając wynik spotkania i zdobywając cztery bramki. Tak dobrych nastrojów nie mają w Gliwicach. Piast po remisie w pierwszym spotkaniu liczył zapewne, że powiększy dorobek w meczu z zespołem z Kirgistanu. Stało się inaczej – to rywal zdobył pierwsze punkty wygrywając 4:1. Honorowe trafienie dla Piasta zaliczył Rafał Franz.

W dwóch pozostałych środowych spotkaniach również nie brakowało emocji. W rywalizacji francusko – ukraińskiej w grupie B górą po udanym finiszu drużyna znad Sekwany, natomiast w grupie A kroku gospodarzom dotrzymuje Barcelona. Z SC Sokil wygrała, chociaż musiała się namęczyć.

W tabeli grupy A sytuacja w miarę klarowna. Z kompletem punktów dwie drużyny: Barcelona i Acana Orzeł. Liderem grupy B natomiast jest KB United – ma na swoim koncie cztery punkty. Piast zamyka stawkę w tej grupie.

Jutro w turnieju dzień przerwy, natomiast w piątek zakończenie zmagań w grupach i hitowo zapowiadający się mecz Barcelony z gospodarzami.