Clearex gromi FC Toruń!

08.10.18Utworzono
Niespodzianka! Nie ze względu na zwycięstwo Clearexu Chorzów, ale na fakt, że goście wysoko wygrali z FC Toruń: aż 6:1.

Początek sezonu, żaden mecz o niczym nie decyduje. Ale spotkanie FC Toruń z Clearexem było prestiżowe - taki rewanż na walkę o miejsce na podium w poprzednich rozgrywkach.

Goście dobrze zaczęli i już do przerwy dali torunianom zaledwie kilka procent szans na sukces. Prowadzili 3:0, punktując jakby niezbyt dobrze czujących się w swojej większej hali torunian. Po przerwie Clearex też był skuteczny i zainkasował trzy punkty, dołączając do grona liderów tabeli z sześcioma punktami. I dając sygnał, że wysoka (0:6) porażka na inaugurację z Red Dragons Pniewy była tylko wypadkiem przy pracy: w dwóch kolejnych spotkaniach Clearex strzelił aż 13 goli.

FC Toruń - Clearex Chorzów 1:6 (0:3)
Bramki: Tokarski (34) - Seget (8), Leszczak 2 (19, 32), Mizgajski (20-przedłużony karny), Salisz (29), Wędzony (36)

Tekst: Krzysztof Dziedzic