Decathlon partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

10.09.21Utworzono
/uploads/assets/3638/Bez tytułu.png
Wraz ze startem sezonu 2021/22 partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy zostanie firma Decathlon, która tym samym zastępuje dotychczasowego partnera sportowego, markę Huari. Międzynarodowa sieć sklepów w swojej ofercie posiada sprzęt oraz wyposażenie do ponad 90 dyscyplin sportu, w tym naturalnie do futsalu.

Kończąca się umowa z marką Huari nie spowodowała braku partnera sportowego STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Spółka Futsal Ekstraklasa związała się bowiem na najbliższy sezon z firmą Decathlon, a więc marką rozpoznawalną na całym świecie. Rozmowy trawły praktycznie od kilku lat.

 

- O dobrej jakości produktów Decathlonu przekonali się niedawno sami zawodnicy STATSCORE Futsal Ekstraklasy, którzy na turnieju Wilanów Futsal Cup mogli grać piłką marki Kipsta, należącej do firmy Decathlon oraz otrzymali nagrody ufundowane przez nowego partnera sportowego – komentuje Maciej Karczyński prezes STATSCORE Futsal Ekstraklasa.

 

– Jesteśmy podekscytowani partnerstwem ze STATSCORE Futsal Ekstraklasą – mówi Dariusz Berger, Lider Piłki Nożnej Decathlon Polska. – To dla nas możliwość dotarcia do osób, które kochają futsal i regularnie uprawiają tę dyscyplinę. Dzięki naszej współpracy będziemy rozwijać ten sport w Polsce, a także tworzyć jeszcze lepsze sprzęty dedykowane futsalowi – dodaje Berger.

 

Firma Decathlon swoje produkty oferuje już od 1976 roku. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w 2001 roku i od samego początku jego misją było umożliwienie jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Dziś na terenie całego naszego kraju znajduje się aż 60 placówek tego sklepu, co daje zatrudnienie 3500 osobom. W swojej ofercie Decathlon posiada natomiast wyposażenie do ponad 90 dyscyplin, w tym także do futsalu.

 

W sklepach Decathlon można znaleźć m.in. świetnej jakości buty do gry na hali - zarówno dla młodzieży, jak i seniorów, ale i odzież do codziennego użytku sportowego - koszulki, spodenki, getry, czy też znaczniki treningowe.

 

Teraz firma Decathlon rozpoczyna współpracę z całą STATSCORE Futsal Ekstraklasą, która na swoim pokładzie wita nowego partnera sportowego!