Dublety snajperów

10.12.19Utworzono
11. kolejka Futsal Ekstraklasy była wyjątkowo udana dla najlepszych snajperów: z czołowej dziewiątki ośmiu wpisało się na listę strzelców - z czego aż siedmiu zrobiło to dwukrotnie!

Klasę potwierdził lider, Mateusz Kostecki z Red Dragons Pniewy, który ma na koncie niemal połowę wszystkich goli strzelonych przez zespół z Pniew. Dwie bramki do dorobku dorzucili też Pedro Oliveira z Constractu Lubawa, Michał Marciniak z Gatty Zduńska Wola, Alex Viana i Artur Popławski z Rekordu Bielsko-Biała, Sebastian Leszczak z Clearexu Chorzów oraz Mateusz Waszak z FC Toruń.

Dwie bramki zdobył też inny gracz FC Toruń, powracający do formy po kontuzji Marcin Mikołajewicz (na zdjęciu z prawej). - Przede wszystkim cieszę się z kolejnych minut na parkiecie - stwierdził Mikołajewicz po wygranym 8:2 meczu z Red Devils Chojnice. - W Gliwicach to były dwie zmiany i strzelona bramka, wczoraj cała druga połowa i do tego dwa gole. W obu spotkaniach ważne zwycięstwa. Nie jestem jeszcze gotowy na 100 procent, ale cieszę się, że mimo tego już coś daje drużynie. Mam nadzieję, że noga w pełni wyzdrowieje i będę mógł dać jeszcze więcej. Z każdym dniem jest coraz lepiej i z tego się cieszę. Wygrywamy kolejne spotkanie, o to mnie buduje tym bardziej, gdy mam w tym swój udział.