Dwa sparingi

29.03.18Utworzono
Dwa mecze kontrolne rozegrały drużyny z Futsal Ekstraklasy. Piast Gliwice pokonał Solne Miasto Wieliczka 3:0, a AZS UG Gdańsk wygrał 4:2 z Futsal Politechniką Gdańską.

Piast zagrał z Solnym Miastem bez Michała Widucha, który przebywa na zgrupowaniu kadry oraz kontuzjowanego Zbigniewa Mirgi. Rezerwowi bramkarze poradzili sobie jednak ze strzałami zawodników z Wieliczki, a koledzy z pola zdobyli trzy bramki. Na listę strzelców wpisywali się Michał Grecz, Ivan Lopez Del Pino i Marek Bugański.

W spotkaniu AZS UG Gdańsk z Futsal Politechniką Gdańską grano 2 razy po 35 minut. Akademicy wygrali 4:2, mimo że to rywale do przerwy prowadzili 2:0. Gole na AZS UG strzelili Mateusz Osiński, Piotr Wardowski, Maciej Osłowski i Tomasz Poźniak.

Tekst: Krzysztof Dziedzic