FOGO sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy!

18.11.22Utworzono
/uploads/assets/4607/FOGO_FE_PREZENTACJA_v1.png
Firma FOGO oficjalnie zostaje sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy! Umowa z czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych została podpisana do końca sezonu 2023/24. Tym samym nasze rozgrywki odtąd będą nosić nazwę FOGO Futsal Ekstraklasa.

Niezmiernie miło jest nam poinformować o podpisaniu umowy, na mocy której firma FOGO została nowym sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy. To kolejny duży krok w rozwoju naszych rozgrywek oraz całej dyscypliny.- Nawiązanie współpracy z tak znaną marką jak firma FOGO, jest wielkim wyróżnieniem i ważnym krokiem w budowie marki oraz prestiżu rozgrywek Futsal Ekstraklasy. Razem z naszym nowym partnerem będziemy zwiększać atrakcyjność rozgrywek i ich marketingową wartość. To bardzo ważny dzień w rozwoju projektu Futsal Ekstraklasa. Jestem przekonany, że to początek długiej i owocnej współpracy. Chcemy razem budować wizerunek Futsal Ekstraklasy jako jednej z najlepszych lig futsalowych w Europie zapowiada Paweł Mrozkowiak, prezes Futsal Ekstraklasy.

Firma FOGO od wielu lat jest związana ze sportem. Swoimi działaniami silnie wspiera piłkarskiego Lecha Poznań oraz żużlową Unię Leszno, której również jest sponsorem tytularnym. Teraz postanowiła postawić również na futsal.

- Widzimy jak Futsal Ekstraklasa oraz cała dyscyplina rozwinęła się na przełomie ostatnich lat, dlatego chcemy być częścią tego przyszłościowego projektu. Wspieranie sportu jest dla nas czymś naturalnym, więc też bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w rozwoju najlepszej ligi futsalu w Polsce. Tak jak sami produkujemy urządzenia dostarczające energię, tak też chcemy ją przekazać teraz Futsal Ekstraklasie – mówi Jan Wojciak, dyrektor ds. rozwoju FOGO.- Bardzo się cieszymy z faktu pozyskania przez Futsal Ekstraklasę sponsora tytularnego. To kolejny ważny krok w dalszym rozwoju całej dyscypliny, która na przełomie ostatnich lat przeszła ogromną transformację, zyskując dzięki temu na popularności. Dowodem tego są kolejne poziomy rozgrywkowe, które powstają w naszym kraju, ale też, tak jak teraz, dołączanie do grona sponsorów Futsal Ekstraklasy uznanych w świecie polskiego sportu partnerów biznesowych – mówi Adam Kaźmierczak, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- To wspaniała wiadomość dla całego środowiska. Działania nowego Prezesa Zarządu przyniosły bardzo dobre efekty. Silny partner, jakim jest firma FOGO, to duże wsparcie dla Futsal Ekstraklasy. Jestem przekonany, że już niedługo będziemy cieszyć się z kolejnych dobrych wiadomości. Jako przewodniczący Rady Nadzorczej mogę powiedzieć, że spółka ma pomysł na rozwój, a podpisanie tej umowy jest tego dowodem. Dziękuję firmie FOGO za zaufanie, a Prezesowi Zarządu życzę dalszych sukcesów – mówi Rafał Franz, przewodniczący Rady Nadzorczej Futsal Ekstraklasy.O FIRMIE FOGO

Firma FOGO Sp. z o.o. z siedzibą w Wilkowicach jest czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych. Na przestrzeni lat wypracowała szeroką gamę niezawodnych produktów, których projektowanie oraz produkcja odbywa się z uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych norm potwierdzonych licznymi certyfikatami. Wysoka jakość to efekt przemyślanej strategii biznesowej, nieustannym inwestycjom oraz aktywnie realizowanym działaniom, zarówno w obszarze handlowym, jak również marketingowym.


O FUTSAL EKSTRAKLASIE

Futsal Ekstraklasa to najwyższy poziom rozgrywkowy futsalu w Polsce. Rozgrywki odbywają się nieprzerwanie od sezonu 1994/1995. W obecnym sezonie występuje w niej 15 zespołów, które po zakończeniu sezonu zasadniczego rozgrywać będą fazę play-off w celu wyłonienia mistrza Polski. Obecnie tytułu broni Piast Gliwice, zaś najwięcej mistrzostw Polski na swoim koncie posiada Rekord Bielsko-Biała.