Już nic nie uratuje AZS UŚ Katowice

08.05.21Utworzono
AZS UŚ Katowice przegrał z GI Malepszy Leszno 0:4 i w przyszłym sezonie nie zobaczymy go w STATSCORE Futsal Ekstraklasie.

Tylko zwycięstwo dawało szanse katowiczanom na przedłużenie bardzo nikłych szans na utrzymanie się. Jednak od początku widać było, że gospodarze nie do końca w to wierzą. To goście byli aktywniejsi. I w 10 minucie Kacper Konopacki zagrał do Piotra Pietruszko i było 0:1.

A w 13 minucie z dystansu strzelił Hubert Olszak i było 0:2. Po golu Hubert wsadził piłkę pod koszulkę i oznajmił futsalowej Polsce, że niedługo zostanie tatą.

Po przerwie nadal to leszczynianie byli skuteczni. W 23 minucie Jakub Molicki wykorzystał podanie Sebastiana Wojciechowskiego i było 0:3. Był to setny gol leszczynian w tym sezonie. W 25 minucie na 4:0 podwyższył Konopacki, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem AZS UŚ, Kamilem Lasikiem.

I na trzy kolejki przed końcem poznaliśmy trzeciego spadkowicza ze STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

AZS UŚ Katowice - GI Malepszy Leszno 0:4 (0:2)

Bramki: Pietruszko (10), Olszak (13), Molicki (23), Konopacki (25)