Niedziela18.05.2025, 16:00
Niedziela18.05.2025, 18:00
Lisnychenko jest tym samym drugim zawodnikiem, który dołączył tego lata do zespołu Akademików ze stolicy. Po Michale Rabieju z Piasta Gliwice, Akademicy sięgnęli po nieco bardziej doświadczonego zawodnika. 32-latek na swoim koncie ma 91 występów na poziomie STATSCORE Futsal Ekstraklasy, w których strzelił dokładnie 50 goli.
Swój niezły dorobek 32-latek zawdzięcza przede wszystkim dzięki występom w MOKS Słonecznym Stoku Białystok, gdzie spędził trzy sezony. W tym czasie wystąpił w 61 spotkaniach, w których 41 razy wpisywał się na listę strzelców.
Swoje liczby poprawił natomiast w Lesznie, gdzie w minionych rozgrywkach zaliczył 30 występów, zdobył dziewięć bramek, a sezon zakończył na wysokim 5. miejscu.
Fot. GI Malepszy Futsal Leszno