LIGA TYPERÓW FUTSAL EKSTRAKLASY!

25.09.17Utworzono
/uploads/assets/421/Piast.jpg
Nowa strona internetowa, nowe możliwości :) Wszystkim fanom futsalu proponujemy zabawę, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Reguły są bardzo proste. Wystarczy trafnie obstawiać!

Wchodzimy zatem na stronę www.futsalekstraklasa.pl. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się ikona ZAREJESTRUJ SIĘ. By to zrobić wystarczy podać swój adres mailowy oraz hasło, które będzie służyło do przejścia do Ligi Typerów. Aby potwierdzić w niej swój udział i aktywować konto, należy „kliknąć” w link, który przyjdzie na adres mailowy. To wszystko! Można już grać!

 

W panelu użytkownika Ligi Typerów – po prawej stronie umieszczona jest zakładka WYTYPUJ WYNIKI. Tam obstawiamy zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości. Można to zrobić do momentu rozpoczęcia się konkretnego meczu. Po każdej kolejce system zlicza punkty zdobyte przez uczestników zabawy. Najlepsi mogą liczyć na nagrody :)

 

Zwycięzca każdej kolejki spotkań otrzyma piłkę. Firma Select ufundowała też nagrodę specjalną: 500 złotych do wykorzystania u niej w sklepie.

 

* Szczegółowy regulamin wkrótce. 

 

Fot. Michał Duśko/Piast Gliwice