Łukasz Leski rzecznikiem prasowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy

10.09.21Utworzono
/uploads/assets/3639/Łukasz Leski zdjęcie.png
Wraz z nowym sezonem STATSCORE Futsal Ekstraklasy powołany zostanie rzecznik prasowy spółki. Stanowisko to ma objąć Łukasz Leski, dotychczas pracujący w dziale redakcyjnym Futsal Ekstraklasy.

Łukasz Leski w STATSCORE Futsal Ekstraklasie pracuje od lipca 2020 roku. Do tej pory zajmował się głównie pracą redakcyjną - tworzeniem nowych treści na stronie internetowej STATSCORE Futsal Ekstraklasy, prowadzeniem mediów społecznościowych, a od niedawna także programu "2x20 - Futsal po godzinach".

 

Wraz z nowym sezonem obejmie również stanowisko rzecznika prasowego spółki, na które powołał go prezes Futsal Ekstraklasy, Maciej Karczyński.

 

- Futsal to niesamowita dyscyplina sportu. Pamiętam, że jeszcze w trakcie swojej pracy w dolnośląskim tygodniku "Słowo Sportowe" została mi ona trochę przydzielona z góry, ale dziś jestem szczęśliwy, że tak się stało. Ma ona bowiem bardzo duży potencjał, a same spotkania potrafią nabrać nieprzewidywalnego przebiegu wydarzeń. Cieszę się zatem, że mogę łączyć pasję z pracą przy niej, a funkcja rzecznika prasowego to tylko dowód zaufania ze strony prezesa spółki, Macieja Karczyńskiego, za co bardzo dziękuję, ale też duża odpowiedzialność, która się z tym łączy - mówi Łukasz Leski.