Minimalna porażka z Serbią

12.06.18Utworzono
Od przegranej biało – czerwoni, a konkretnie nasza młodzieżówka dowodzona przez trenera Łukasza Żebrowskiego, rozpoczęła udział w turnieju "Futsal Week Summer Cup" na Chorwacji. W pierwszym meczu Polska przegrała po dramatycznym meczu z Serbią 4:5.

W chorwackim turnieju, w porównaniu do pierwszych zapowiedzi, doszło do kilku zmian. Polska w grupie jest z Chorwacją, Irakiem oraz Serbią. Ta ostatnia drużyna zastąpiła Kostarykę. I właśnie z reprezentacją z Bałkanów biało – czerwonym przyszło się zmierzyć w pierwszym dniu turnieju. Po dramatycznym spotkaniu Polacy przegrali 4:5, decydującą bramkę tracąc w ostatnich minutach spotkania.

Polacy co prawda pierwsi cieszyli się z trafienia, ale później już musieli gonić wynik. Na przerwę schodzili z rezultatem 3:4, w drugiej połowie, mimo zdecydowanych ataków w samej końcówce, jednobramkowa przewaga rywali się utrzymała.

Dwa kolejne grupowe spotkania naszą reprezentację czekają w środę i czwartek. Najpierw z Irakiem (g. 16.00), a następnie z gospodarzami (20.00). Na zakończenie w sobotę i niedzielę dwa spotkania o miejsca.