Nigdy się nie poddają

01.05.21Utworzono
Z 0:3 do przerwy - do 3:3 na koniec meczu: futsaliści Red Dragons Pniewy w pierwszym meczu finałowym o krajowy puchar zaskoczyli Piasta Gliwice. I odrobieniem strat zaskoczyli chyba całą futsalową Polskę. Ale to nie pierwszy ich taki wyczyn.

21 kwietnia: Red Dragons w rewanżowym półfinałowym meczu Pucharu Polski przegrywają do 35 minuty w Lęborku z LSSS Team 0:4 - ale remisują 4:4.

17 kwietnia: Red Dragons przegrywają w Chorzowie z Clearexem 0:3 do przerwy. Mecz kończy się remisem 3:3 po golu Adriana Skrzypka w ostatniej minucie.

17 marca: Red Dragons przegrywają z Constractem Lubawa 0:2 w ćwierćfinale Pucharu Polski, ale doprowadzają do remisu, a w dogrywce wygrywają 5:2.

21 listopada: Red Dragons przegrywają w Toruniu z FC Reiter 0:1 i 1:2. Remisują 2:2.

7 listopada: Red Dragons przegrywają w Lubawie z Constractem 2:3, ale po strzale Patryka Hołego w ostatniej minucie niespodziewanie remisują z faworytem 3:3.

4 listopada: Red Dragons przegrywają u siebie z Red Devils Chojnice 1:2, ale remisują 2:2.

25 października: Red Dragons przegrywają na wyjeździe z AZS UŚ Katowice 0:2 i 1:3 na niespełna 6 minut przed końcem. Po trzech golach Patryka Hołego w końcówce wygrywają 4:3.

6 września: Red Dragons przegrywają w Lęborku z LSSS Team 0:1 i 1:2 - remisują 2:2.