Obsada sędziowska 6. kolejki

08.11.18Utworzono
/uploads/assets/1395/acanasedzia.jpg
Już jutro rozpocznie się 7. kolejka Futsal Ekstraklasy. Przedstawiamy arbitrów spotkań.

Hit kolejki, spotkanie Rekordu Bielsko-Biała z Clearexem Chorzów poprowadzą sędziowie z Czech, a od strony technicznej pomogą im Tomasz Frąk z Ostrowca Świętokrzyskiego i Tomasz Kondrak z Kielc.

 

W sobotę o godz. 18 rozpoczną się równolegle trzy mecze. Pojedynek Słonecznego Stoku Białystok z Acaną Orłem Jelcz-Laskowice poprowadzi Robert Podlecki razem z Janem Gawle, a sędziami technicznymi będą Mariusz Chrzanowski i Paweł Tokarewicz.

 

Również o 18 rozpocznie się pojedynek dwóch dotychczas najgorszych zespołów ligi - Pogoń'04 Szczecin na własnej hali podejmie Piasta Gliwice. Mecz ten poprowadzą Dominik Cipiński i Damian Grabowski, trzecim sędzią będzie Adam Sobinek, a czwartym Jakub Modrzejewski.

 

W Gdańsku gospodarz, AZS UG, podejmie Gattę Zduńska Wola. Sędziami będą Kamil Grzębowski, Michał Żurawski, Jewgienij Adamonis i Marcin Grubecki.

 

Godzinę później niż poprzednie trzy mecze FC Toruń zagra z AZS UŚ Katowice. Sędziami głównymi będą Mariusz Bochnia i Rafał Ziach, a od strony technicznej wsparcia im udzielą Damian Dorn i Marcin Szkodziński.

 

11 listopada nie odbędzie się żadne spotkanie. Ostatni mecz 7. kolejki Futsal Ekstraklasy odbędzie się w poniedziałek. Pierwszy gwizdek w straciu Red Dragons Pniewy z Red Devils Chojnice usłyszymy o godzinie 20. Spotkanie to poprowadzą Damian Jaruchiewicz i Grzegorz Wiercioch, a sędziami technicznymi będą Mateusz Tarnowy oraz Tomasz Nowicki.

 

Tekst: Maria Wyrzykowska
Zdj. Jarek Frąckowiak