Oglądanie meczów Futsal Ekstraklasy na platformie WP Pilot krok po kroku

26.08.22Utworzono
/uploads/assets/4370/FE_WP_PILOT_6_LOW(1).JPG
Gdzie znaleźć mecze Futsal Ekstraklasy na platformie WP Pilot? W jaki sposób wykupić subskrypcję? Ile kosztuje pakiet meczów? Jeśli wciąż masz problem z oglądaniem spotkań Futsal Ekstraklasy lub chciałbyś dopiero zacząć to robić – ta instrukcja jest dla ciebie.

1. Wejdź na pilot.wp.pl/tv/
 

2. Jeśi nie zarejstrowałeś się jeszcze na platformie WP Pilot, w prawym górnym rogu kliknij „Załóż darmowe konto”. Jeśli miałeś już konto na WP Pilot, zaloguj się i przejdź do punktu siódmego.
 

3. Podaj swój adres e-mail oraz hasło, którego chcesz używać do swojego konta na platformie WP Pilot, a następnie zaakceptuj regulamin, który znajduje się poniżej i kliknij „Załóż konto”.
 

4. Następnie wybierz rodzaj konta (aby oglądać mecze Futsal Ekstraklasy należy wybrać konto PREMIUM) i zaakceptuj zgody.
 

5. Następny krok to wybór pakietu. W tym celu kliknij „Przejdź do wybory pakietów” na środku ekranu.
 

6. Aby znaleźć pakiety dedykowane wyłącznie Futsal Ekstraklasie wybierz po lewej stronie pakiet Futsal Ekstraklasy za 9.99 złotych, a następnie kliknij po prawej stronie „Kup pakiet”.
 

7. Po lewej stronie znajdziesz listę pakietów. Pierwszy: 30 dni za 29.99. Drugi: 4 dni za 9.99 złotych. Trzeci: 9 miesięcy za 199.99 złotych – pakiet ten docelowo jest przeznaczony na cały sezon, nawet po upływie dziewięciu miesięcy od daty zakupu. Po wyborze pakietu podajesz dane do przelewu i podążasz za komunikatami pojawiającymi się na ekranie. Jeśli miałeś już wcześniej konto na WP Pilot, kliknij na „Futsal Ekstraklasa” – napis znajdujący się u góry ekranu, nastepnie "Oglądaj transmisję", kolejno "Wybierz pakiet" i podążaj za instrukcją z początku punktu siódmego.
 

8. Po zakupie pakietu wejdź ponownie na pilot.wp.pl/tv/. Następnie kliknij na „Futsal Ekstraklasa” – napis znajdujący się u góry ekranu.
 

9. Po wejściu znajdziesz ekran wyświetlający spotkania oraz cztery kanały transmitujące mecze Futsal Ekstraklasy, zaś poniżej rozpiskę całej kolejki, na których kanałach są transmitowane konkretne spotkania.
 

Jednocześnie od najbliższego sezonu wszystkie spotkania będą dostępne do obejrzenia w formie powtórek, dzięki usłudze VOD na WP Pilot. Jeśli zatem nie będziesz mógł obejrzeć jakiegoś spotkania na żywo lub będziesz chciał po czasie powrócić do tego meczu, będziesz mógł go obejrzeć raz jeszcze.