Ostre strzelanie lidera

24.11.18Utworzono
Liderzy trzymają się mocno - FC Toruń dał lekcję futsalu AZS UG Gdańsk i przynajmniej przez dwa tygodnie na wszystkich będzie patrzył z góry.

W Gliwicach w meczu Piasta z Clearexem Chorzów faworytem był Clearex. I już w 3 minucie objął prowadzenie: Tomasz Golly dobił piłkę po strzale Vadyma Ivanowa. Czy ktoś mógł wtedy pomyśleć, że Clearex nie zdobędzie już żadnej bramki...? Szybko wyrównał po indywidualnej akcji Sergio Parra. W 37 minucie Sebastian Szadurski zaczął i skończył kontrę Piasta, A gościł dobił - strzałem przez całe boisko (kandydat do gola kolejki) - Rafał Franz.

W Gdańsku ostre strzelanie rozpoczął Remigiusz Spychalski, płaskim strzałem zza pola karnego. Potem Krzysztof Elsner dobił do pustej bramki strzał Marcina Mikołajewicza. Na 3:0 podwyższyła ładnym uderzeniem pod poprzeczkę Michał Wojciechowski - i z gospodarzy uszło powietrze.

Piast Gliwice - Clearex Chorzów 3:1 (1:1)
Bramki: Parra (6), Szadurski (37), Franz (38) - Golly (3)

AZS UG Futsal Gdańsk - FC Toruń 2:8 (0:4)
Bramki: Wardowski (33), Poźniak (34) - Spychalski (4), Elsner (7), Wojciechowski 2 (13, 27), Cyman (16), Mikołajewicz (23), Kriezel (26), Waszak (30)