Polacy bez zwycięstwa

21.06.19Utworzono
Już trzy mecze mają za sobą nasi młodzieżowcy w turnieju Futsal Week rozgrywanym w chorwackiej miejscowości Poreć. Biało-czerwoni przygotowujący się do wrześniowych ME U-19 nie mają na razie zbyt wesołych min.

Polska w trzech dotychczasowych spotkaniach doznała dwóch porażek i jeden mecz zremisowała. W pierwszym meczu biało-czerwoni przegrali ze Słowacją 1:2, do przerwy remisując 1:1. Najlepszy dotychczasowy wynik udało się uzyskać w środowym spotkaniu, wtedy to drużyna Łukasza Żebrowskiego zremisowała z Węgrami 3:3 (1:1).

W czwartek nasza reprezentacja przegrała z Łotwą 4:3, dwie decydujące bramki tracąc w drugiej połowie spotkania. Mecz ten był o tyle ciekawy, że Łotwa jest naszym grupowym rywalem na ME we wrześniu.

W piątek Polska pauzowała. Obecnie zajmuje w stawce pięciu drużyn ostatnie miejsce, ma na koncie tylko jeden punkt. W sobotę ostatni dzień zmagań – naszym rywalem na zakończenie będzie reprezentacja Kosowa, która dotąd dwa mecze wygrała i jeden przegrała. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 14.00