Porażka Clearexu

31.07.20Utworzono
Clearex Chorzów przegrał 0:3 (0:1) w sparingowym meczu z I-ligową Sośnicą Gliwice.

Grano 2 x 20 minut z zatrzymywanym czasem. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Clearexu, a w drugiej gra się wyrównała. Skuteczni byli jednak tylko goście, dla których gole strzelili Dura, Kiełpiński oraz Hewlik.

Informacje o sparingu otrzymaliśmy zaraz po meczu od Dawida Górskiego, asystenta trenera Sośnicy. Dziękujemy. Widać, że w Sośnicy niektórzy są już na poziomie Futsal Ekstraklasy.

W barwach Clearexu zadebiutował Sebastian Brocki, zabrakło natomiast Sebastiana Leszczaka, który miał wcześniej zaplanowany wyjazd oraz wracającego do zdrowia po operacji Mikołaja Zastawnika.

Clearex: Rafał Krzyśka, Mateusz Bednarczyk, Miłosz Burza – Maciej Mizgajski, Przemysław Dewucki, Robert Rotuski, Adam Wędzony – Szymon Łuszczek, Krzysztof Salisz, Sebastian Brocki, Mariusz Seget oraz Adrian Świerczyński i Tomasz Golly.

W sobotę w kolejnym sparingu beniaminek AZS Uniwersytet Warszawski podejmie wicemistrza Polski, Constract Lubawa. Początek spotkania o godz. 16.30.