Powrót do 19 grudnia 2020

31.03.21Utworzono
FC Reiter Toruń zremisował 0:0 z AZS UW DARKOMP Wilanów w zaległym meczu STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

W pierwszej połowie częściej atakowali torunianie - wilanowianie skupiali się, by nie popełnić błędu.

I to by było na tyle.

W drugiej połowie goście bardziej myśleli o golu. Ale w końcówce musieli grać 3 na 4. I torunianie byli blisko trafienia - Remigiusz Spychalski trafił w poprzeczkę.

Skończyło się remisem 0:0. 19 grudnia 2020 roku dwa mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy zakończyły się bezbramkowym remisem: Acany Orła Jelcz-Laskowice z LSSS Team Lębork oraz Dremana Opole Komprachcice z AZS UW Wilanów.

A zatem wilanowianie - poza tym, że zdobyli cenny punkt w walce o utrzymanie się - są nie tylko liderami pod względem remisów, ale także bezbramkowych.

FC Reiter Toruń - AZS UW DARKOMP Wilanów 0:0