Rekord o krok od hat-tricka

29.04.18Utworzono
Rekord Bielsko-Biała pokonał 7:1 Słoneczny Stok Białystok w finale Pucharu Polski, rozegranym w Opolu. To drugie takie trofeum w historii klubu i drugi - po Superpucharze - triumf w obecnym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że zespół z Bielska-Białej zanotuje hat-tricka, bo jest o krok od mistrzostwa Polski.

Finałowy mecz Pucharu Polski zaczął się sensacyjnie, bo w 2 minucie po golu Mateusza Lisowskiego Słoneczny Stok objął prowadzenie. Maszyna z Bielska-Białej rozkręcała się powoli. I nadeszła 15 minuta - w której Rekord wyrównał, objął prowadzenie, a minutę później po trafieniu Oleksandra Bondara wygrywał 3:1 i emocje praktycznie się skończyły. W drugiej połowie Rekord pokazał, że może zakończyć sezon z trzema trofeami i samymi zwycięstwami.

Rekord Bielsko-Biała - Słoneczny Stok Białystok 7:1 (3:1)

Bramki: Biel 2 (15, 36), Popławski (15), Bondar (16, 26-karny), Francz (30), Marek (37) - Lisowski (2)

Grafika: Rekord Bielsko-Biała