Sąsiedzi w tabeli podzielili się punktami

15.05.21Utworzono
Po dobrej i ciekawej drugiej połowie piąte w tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasy Red Dragons Pniewy zremisowały z szóstym Acaną Orłem Jelcz-Laskowice 3:3.

W 12 minucie Piotr Błaszyk mocno uderzył w górny róg bramki Acany Orła - i trafił. 1:0.

Do przerwy nic się nie zmieniło, za to po przerwie działo się bardzo dużo.

W 22 minucie Mateusz Kostecki uderzył zza pola karnego z dolny róg bramki gości - i było 2:0. Ale zaledwie 17 sekund później rywale zdobyli kontaktową bramkę: Mykyta Mozheiko strzelił, po drodze był rykoszet i piłka zaskoczyła dobrze broniącego golkipera Red Dragons, Łukasza Błaszczyka.

Potem wyrównał Arkadiusz Szypczyński, a w 32 minucie laskowiczanie stanęli przed szansą na objęcie prowadzenia, jednak Mozheiko z przedłużonego rzutu karnego strzelił nad poprzeczką. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze - w 38 minucie Jakub Kąkol (na zdjęciu) dobrze znalazł się w polu karnym pniewian i trafił na 3:2 dla Acany Orła.

Gospodarze wycofali bramkarza - i w przedostatniej minucie Adrian Skrzypek wyrównał.

Red Dragons Pniewy - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 3:3 (1:0)

Bramki: Błaszyk (12), Kostecki (22), Skrzypek (39) - Mozheiko (23), Szypczyński (29), Kąkol (38)