STATSCORE Futsal Ekstraklasa nadal w nSport+!

07.09.21Utworzono
/uploads/assets/3634/241422158_907094006871805_3317557559832185392_n.jpg
Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy w sezonie 2021/22 nadal będzie można oglądać na antenie nSport+ oraz w CANAL+ online! Wybrane spotkanie każdej kolejki będzie transmitowane w sobotę lub niedzielę o godzinie 12.00.

Przyzwyczailiśmy się już mocno do meczów STATSCORE Futsal Ekstraklasy na antenie nSport+. I w tym sezonie swoich przyzwyczajeń nie będziemy musieli zmieniać! Jedno spotkanie z każdej kolejki sezonu 2021/22 ponownie będzie można obejrzeć w nSport+ oraz w Internecie na platformie CANAL+ online.

 

Przypomnijmy, że mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy w nSport+ pokazywane są od ubiegłego sezonu. W tym czasie, we współpracy ze SferaTV, która zajmowała się produkcją meczów i nadal będzie to robić, zostały przeprowadzone 34 transmisje, zwieńczone spotkaniem Rekord Bielsko-Biała z Red Dragons Pniewy, gdzie dodatkowo można było zobaczyć studio przed oraz po meczu, a także całą ceremonię koronacji mistrzów Polski.

 

Poza tym w każdy poniedziałek o godzinie 20.00 w magazynie "Ekstraklasa po godzinach" na antenie CANAL+ Sport pokazywane były najładniejsze bramki kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Te później, obok najlepszych interwencji, skrótów spotkań, powtórek meczów telewizyjnych oraz cotygodniowych magazynów można było obejrzeć w Internecie na canalplus.com.

 

- STATSCORE Futsal Ekstraklasa na naszej platformie pozwala kibicom futsalu na zdecydowanie lepszy dostęp do materiałów video. Oprócz transmisji w nSport+ dajemy bowiem szansę na obejrzenie meczu przez Internet, a tuż po nim na zaznajomienie się ze skrótami innych spotkań, czy zestawieniami najładniejszych goli każdej kolejki, bądź interwencji bramkarskich. Jako platforma, dajemy kibicom futsalu wartościowe materiały. Cieszymy się zatem, że współpraca z STATSCORE Futsal Ekstraklasą w tym aspekcie przebiega wzorowo - mówił w styczniu dla naszej strony Karol Szumilicz, specjalista PR i Social Mediów Kanałów Sportowych CANAL+ Polska.

 

Jeśli zatem nie posiadasz telewizora z dekoderem CANAL+, to nic straconego. Wystarczy, że wejdziesz na canalplus.com lub pobierzesz aplikację CANAL+, wybierzesz pakiet z kanałami sportowymi i już możesz się cieszyć meczami STATSCORE Futsal Ekstraklasy w każdy weekend, a także korzystać z całej dostępnej oferty CANAL+ w ramach swojego pakietu.

 

A na pewno warto, co potwierdzają słowa Krzysztofa Salisza z Clarexu Chorzów, który po zaledwie dziesięciu kolejkach zeszłego sezonu mówił tak na naszej stronie:

 

- Transmisje w nSport+ przeprowadzane są profesjonalnie. Dobrze się to ogląda oraz słucha. Komentatorzy stają na wysokości zadania, tym bardziej, że aktualnie mecze rozgrywane są w pustych halach.

 

Pierwsze spotkanie STATSCORE Futsal Ekstraklasy sezonu 2021/22 w nSport+, już w towarzystwie kibiców na trybunach, w najbliższą sobotę o godzinie 12.00. W nim bieniaminek, Legia Warszawa podejmie 5. zespół minionych rozgrywek, GI Malepszy Futsal Leszno.