STS na dłużej z Futsal Ekstraklasą

27.02.20Utworzono
/uploads/assets/2224/futsal 848 640.jpg
STS, największy bukmacher w Polsce, przedłużył umowę sponsorską z Futsal Ekstraklasą. Kontrakt zawarto do czerwca 2022 roku. Na jego mocy STS będzie przez kolejne dwa i pół roku oficjalnym bukmacherem najwyższej klasy piłkarskich rozgrywek halowych. Bukmacher tym samym znacząco umacnia swoją obecność w polskim sporcie i po raz kolejny zostaje sponsorem ogólnopolskich rozgrywek ligowych.

Umowa zakłada również ekspozycję marki STS podczas meczów w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek halowych – logo bukmachera pojawi się m.in. na bandach LED, a także w materiałach wideo oraz telewizyjnych transmisjach na żywo. Kontrakt przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Futsal Ekstraklasy i jej klubów.


- Przedłużenie naszej współpracy z Futsal Ekstraklasą to kolejny etap umacniania pozycji STS jako preferowanego bukmachera wśród fanów futbolu. Oprócz współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej, czy topowymi klubami piłkarskimi angażujemy się w działania na pozostałych polach związanych z tym sportem. Potwierdza to m.in. niedawne wsparcie seniorskiej drużyny Urania Ruda Śląska, które pokazuje jak istotna jest dla nas współpraca z różnymi organizacjami na terenie całego kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasą idealnie wpisuje się w naszą długoterminową aktywność sponsorską – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.


- Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia na kolejne dwa i pół roku umowy z tak uznaną marką na rynku, jaką jest STS. Silny partner długofalowo wspierający Futsal Ekstraklasę powoduje, że nasze rozgrywki nabierają rozpędu. Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi – oświadcza Maciej Karczyński. prezes Futsal Ekstraklasy.


Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasy, czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. x-kom AGO.

 

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Obecnie prowadzi pomiary głośności dopingu kibiców we wszystkich 14 drużynach PlusLigi. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel, czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej. Ponadto razem z Jagiellonią oraz wspólnie z Pogonią Szczecin bukmacher zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowych autokarów dwóch klubów. STS zorganizował również szereg aktywacji dla kibiców siatkówki, piłki ręcznej oraz koszykówki.


Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl.